Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Tiškus, A.Valantiejus      
 16       ->      
  [121] 14:45    T.Tiškus, A.Valantiejus    
 9   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
    21:13  21:18 [15']    
[98] 13:55   K.Ashurkevich, M.Piatrushka      
 8   Kiryl Ashurkevich 
 Mikalai Piatrushka 
  21:10  21:14 [24']      
    [146] 15:40    T.Tiškus, A.Valantiejus  
 5   Fernandas Juchnevičius 
 Deividas Golubickas 
      20:22  21:13  21:12 [27']  
[99] 13:55    F.Juchnevičius, D.Golubickas      
 12   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
  21:19  21:8 [17']      
  [122] 14:45    F.Juchnevičius, D.Golubickas    
 13         18:21  21:18  23:21 [30']    
 P.Nevedomskis, M.Trybas      
 4   Paulius Nevedomskis 
 Mindaugas Trybas 
  ->       1-a vieta
      [166] 16:40    A.Thapliyal, B.Vaškevičius
 3   Vygantas Garmus 
 Marijus Stankevičius 
        21:15  23:25  21:18 [34']
 V.Garmus, M.Stankevičius      
 14       ->      
  [123] 14:45    V.Garmus, M.Stankevičius    
 11   Steponas Januška 
 Antanas Mizgiris 
    18:21  21:17  21:10 [32']    
[100]    S.Januška, A.Mizgiris      
 6   Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
  21:11  26:24 [21']      
    [151] 15:40    A.Thapliyal, B.Vaškevičius  
 7   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
      21:12  23:21 [20']  
[101] 13:55    V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 10   Juris Krūminš 
 Kristaps Volfs 
  21:19  21:15 [21']      
  [124] 14:45    A.Thapliyal, B.Vaškevičius    
 15         21:12  21:16 [15']    
 A.Thapliyal, B.Vaškevičius      
 2   Anant Thapliyal 
 Benas Vaškevičius 
  ->    F.Juchnevičius, D.Golubickas   3-a vieta
      [167] 16:40   V.Garmus, M.Stankevičius
       V.Garmus, M.Stankevičius   21:18  21:19 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Ashurkevich, M.Piatrushka    
    [152] 16:10    P.Nevedomskis, M.Trybas  
     P.Nevedomskis, M.Trybas   21:13  21:23  21:18 [28']   5-a vieta
      [168] 16:40    V.Martinkus, G.Vaičiulis
     S.Januška, A.Mizgiris     21:18  10:21  21:19 [27']
    [153] 16:10    V.Martinkus, G.Vaičiulis  
     V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:18  21:17 [21']  
         
         
       K.Ashurkevich, M.Piatrushka   7-a vieta
      [169] 16:40    K.Ashurkevich, M.Piatrushka
       S.Januška, A.Mizgiris   21:13  22:20 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Galentas, A.Jachontovas    
   S.Galentas, A.Jachontovas   ->    
    [125] 14:45    V.Korolkovas, R.Šimonis  
   V.Korolkovas, R.Šimonis     21:19  19:21  21:13 [40']  
   V.Korolkovas, R.Šimonis    
    ->     9-a vieta
      [154] 16:10    V.Korolkovas, R.Šimonis
        21:19  21:16 [21']
   P.Balaišis, V.Balaišis    
   P.Balaišis, V.Balaišis   ->    
    [126] 14:45    J.Krūminš, K.Volfs  
   J.Krūminš, K.Volfs     18:21  21:16  21:15 [34']  
   J.Krūminš, K.Volfs    
    ->    
         
       S.Galentas, A.Jachontovas   11-a vieta
      [155] 16:10    P.Balaišis, V.Balaišis
       P.Balaišis, V.Balaišis   21:16  21:14 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.