Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Vidmantas Jonikas 
 Agnius Tamošaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Jonikas, A.Tamošaitis      
 16       ->      
  [115] 14:20   V.Jonikas, A.Tamošaitis    
 9   Laimonas Braknys 
 Ramūnas Dovydėnas 
    21:16  21:9 [21']    
[94] 13:25    L.Braknys, R.Dovydėnas      
 8   Kęstas Supronas 
 Donatas Varžgalys 
  21:15  21:15 [25']      
    [140] 15:40    V.Jonikas, A.Tamošaitis  
 5   Tiit Haldma 
 Ervin Lumberg 
      21:8  21:19 [15']  
[95] 13:25    T.Haldma, E.Lumberg      
 12   Gediminas Vaitkevičius 
 Edmundas Mackevičius 
  22:20  16:21  21:12 [30']      
  [116] 14:20    T.Haldma, E.Lumberg    
 13         24:22  21:13 [23']    
 A.Smalskis, M.Smalskis      
 4   Arūnas Smalskis 
 Mantas Smalskis 
  ->       1-a vieta
      [162] 16:40    V.Jonikas, A.Tamošaitis
 3   Laimonas Bečalis 
 Aurimas Meškinis 
        21:8  21:16 [14']
 L.Bečalis, A.Meškinis      
 14       ->      
  [117] 14:45    V.Šimkus, I.Lukoševičius    
 11   Evaldas Gedminas 
 Vitalij Krasovskij 
    21:15  21:14 [19']    
[96] 13:55   V.Šimkus, I.Lukoševičius      
 6   Vilimas Šimkus 
 Ignas Lukoševičius 
  21:10  21:11 [68']      
    [141] 15:40    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
 7   Alexey Rysevets 
 Ihar Tsybenka 
      13:21  21:10  21:16 [26']  
[97] 13:55    T.Grigas, R.Stakionis      
 10   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  21:13  21:16 [17']      
  [118] 14:45    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
 15         21:14  21:8 [14']    
 M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
 2   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  ->    T.Haldma, E.Lumberg   3-a vieta
      [163] 16:40    V.Šimkus, I.Lukoševičius
       V.Šimkus, I.Lukoševičius   22:20  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Braknys, R.Dovydėnas    
    [142] 15:40    L.Braknys, R.Dovydėnas  
     A.Smalskis, M.Smalskis   21:14  21:14 [23']   5-a vieta
      [164] 16:40    L.Braknys, R.Dovydėnas
     L.Bečalis, A.Meškinis     21:13  21:19 [22']
    [143] 15:40    T.Grigas, R.Stakionis  
     T.Grigas, R.Stakionis   21:14  12:21  21:19 [27']  
         
         
       A.Smalskis, M.Smalskis   7-a vieta
      [165] 16:40    L.Bečalis, A.Meškinis
       L.Bečalis, A.Meškinis   21:18  18:21  21:16 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Supronas, D.Varžgalys    
   K.Supronas, D.Varžgalys   ->    
    [119] 14:45   K.Supronas, D.Varžgalys  
   G.Vaitkevičius, E.Mackevičius     22:20  21:15 [31']  
   G.Vaitkevičius, E.Mackevičius    
    ->     9-a vieta
      [144] 15:40    K.Supronas, D.Varžgalys
        21:12  22:24  21:16 [34']
   E.Gedminas, V.Krasovskij    
   E.Gedminas, V.Krasovskij   ->    
    [120] 14:45    E.Gedminas, V.Krasovskij  
   A.Rysevets, I.Tsybenka     21:12  21:17 [17']  
   A.Rysevets, I.Tsybenka    
    ->    
         
       G.Vaitkevičius, E.Mackevičius   11-a vieta
      [145] 15:40   G.Vaitkevičius, E.Mackevičius
       A.Rysevets, I.Tsybenka   21:13  21:14 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.