Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Renata Platakytė ,   Jolanta Sereckienė   Dėl 1-4 vietų    
[84] 13:00    K.Kisieliūtė, V.Navardauskaitė    
 8   Kristina Kisieliūtė ,   Viltė Navardauskaitė    17:21  21:15  21:15 [28']    
  [105] 13:55    K.Kisieliūtė, V.Navardauskaitė  
 5   Jurgita Girdiušaitė ,   Živilė Simonaitytė      21:11  21:16 [15']  
[85] 13:00    D.Jonkuvienė, I.Vidzenienė    
 4   Dovilė Jonkuvienė ,   Ieva Vidzenienė    21:18  18:21  21:15 [28']    1-a vieta
    [130] 15:10    S.Eiduks, S.Ruutel
 3   Lina Gorienė ,   Ingrida Savickienė        21:7  21:8 [13']
[86]    E.Grante, E.Kvepa-Vebere    
 6   Elita Grante ,   Evija Kvepa-Vebere    21:19  21:13 [17']    
  [106] 13:55    S.Eiduks, S.Ruutel  
 7   Dalia Bogatko ,   Inga Jakutienė      21:4  21:18 [15']  
[87] 13:25    S.Eiduks, S.Ruutel    
 2   Sandra Eiduks ,   Sigrid Ruutel    21:3  21:10 [12']    
     
     D.Jonkuvienė, I.Vidzenienė  3-a vieta
  [131] 15:10    D.Jonkuvienė, I.Vidzenienė
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere   21:13  21:23  21:13 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Platakytė, J.Sereckienė    
  [107] 14:20    R.Platakytė, J.Sereckienė  
   J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė   21:13  21:16 [18']  5-a vieta
    [132] 15:10    R.Platakytė, J.Sereckienė
   L.Gorienė, I.Savickienė     21:16  21:14 [17']
  [108] 14:20    L.Gorienė, I.Savickienė  
   D.Bogatko, I.Jakutienė   15:21  21:15  21:9 [25']  
       
       
     J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė  7-a vieta
    [133] 15:10    J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė
     D.Bogatko, I.Jakutienė   21:15  21:13 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.