Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Renata Platakytė ,   Jolanta Sereckienė   Dėl 1-4 vietų    
[84] 13:00    K.Kisieliūtė, V.Navardauskaitė    
 8   Kristina Kisieliūtė ,   Viltė Navardauskaitė    17:21  21:15  21:15 [28']    
  [105] 13:55    K.Kisieliūtė, V.Navardauskaitė  
 5   Jurgita Girdiušaitė ,   Živilė Simonaitytė      21:11  21:16 [15']  
[85] 13:00    D.Jonkuvienė, I.Vidzėnienė    
 4   Dovilė Jonkuvienė ,   Ieva Vidzėnienė    21:18  18:21  21:15 [28']    1-a vieta
    [130] 15:10    S.Eiduks, S.Ruutel
 3   Lina Gorienė ,   Ingrida Savickienė        21:7  21:8 [13']
[86]    E.Grante, E.Kvepa-Vebere    
 6   Elita Grante ,   Evija Kvepa-Vebere    21:19  21:13 [17']    
  [106] 13:55    S.Eiduks, S.Ruutel  
 7   Dalia Bogatko ,   Inga Jakutienė      21:4  21:18 [15']  
[87] 13:25    S.Eiduks, S.Ruutel    
 2   Sandra Eiduks ,   Sigrid Ruutel    21:3  21:10 [12']    
     
     D.Jonkuvienė, I.Vidzėnienė  3-a vieta
  [131] 15:10    D.Jonkuvienė, I.Vidzėnienė
   E.Grante, E.Kvepa-Vebere   21:13  21:23  21:13 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Platakytė, J.Sereckienė    
  [107] 14:20    R.Platakytė, J.Sereckienė  
   J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė   21:13  21:16 [18']  5-a vieta
    [132] 15:10    R.Platakytė, J.Sereckienė
   L.Gorienė, I.Savickienė     21:16  21:14 [17']
  [108] 14:20    L.Gorienė, I.Savickienė  
   D.Bogatko, I.Jakutienė   15:21  21:15  21:9 [25']  
       
       
     J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė  7-a vieta
    [133] 15:10    J.Girdiušaitė, Ž.Simonaitytė
     D.Bogatko, I.Jakutienė   21:15  21:13 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.