Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Remigijus Šimonis 
 Danyu Zhong 
  Dėl 1-8 vietos      
[5] 10:00    R.Šimonis, D.Zhong      
 16   Aidanas Janavičius 
 Ingrida Savickienė 
  21:17  21:10 [16']      
  [26] 10:50    R.Šimonis, D.Zhong    
 9   Vitalij Krasovskij 
 Lina Gorienė 
    21:14  21:16 [17']    
[6] 10:00    A.Tamošaitis, I.Jakutienė      
 8   Agnius Tamošaitis 
 Inga Jakutienė 
  21:9  21:15 [14']      
    [47] 11:40   R.Šimonis, D.Zhong  
 5   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
      21:11  21:12 [29']  
[7] 10:00    U.Lazdinš, I.Aldina      
 12   Laimis Fiodorovas 
 Živilė Simonaitytė 
  21:19  21:11 [20']      
  [27] 10:50    U.Lazdinš, I.Aldina    
 13   Maido Ruutel 
 Sigrid Ruutel 
    13:21  21:13  21:17 [29']    
[8] 10:00    M.Ruutel, S.Ruutel      
 4   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  11:21  21:12  21:19 [25']       1-a vieta
      [66] 12:35    I.Raig, S.Eiduks
 3   Indrek Raig 
 Sandra Eiduks 
        14:21  21:14  21:19 [28']
[9] 10:00    I.Raig, S.Eiduks      
 14   Kęstas Supronas 
 Dalia Bogatko 
  21:5  21:3 [10']      
  [28] 10:50    I.Raig, S.Eiduks    
 11   Vaidas Korolkovas 
 Rūta Žigienė 
    21:10  21:15 [15']    
[10] 10:00    J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 6   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  21:14  21:18 [19']      
    [48] 11:40    I.Raig, S.Eiduks  
 7   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzenienė 
      21:16  22:20 [18']  
[11] 10:00   L.Zavadskis, I.Vidzenienė      
 10   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
  21:8  21:5 [47']      
  [29] 10:50    L.Zavadskis, I.Vidzenienė    
 15   Paulius Žostautas 
 Dovilė Jonkuvienė 
    21:8  21:12 [13']    
[12] 10:00    P.Žostautas, D.Jonkuvienė      
 2   Bronislovas Matelis 
 Jolanta Sereckienė 
  15:21  21:16  21:17 [27']    U.Lazdinš, I.Aldina   3-a vieta
      [67] 12:35    L.Zavadskis, I.Vidzenienė
       L.Zavadskis, I.Vidzenienė   21:9  21:6 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Tamošaitis, I.Jakutienė    
    [49] 11:40    A.Tamošaitis, I.Jakutienė  
     M.Ruutel, S.Ruutel   19:21  21:9  21:18 [24']   5-a vieta
      [68] 12:35    A.Tamošaitis, I.Jakutienė
     J.Seniūnas, K.Kisieliūtė     21:5  21:12 [13']
    [50] 11:40    P.Žostautas, D.Jonkuvienė  
     P.Žostautas, D.Jonkuvienė   13:21  21:19  21:12 [26']  
         
         
       M.Ruutel, S.Ruutel   7-a vieta
      [69] 12:35    M.Ruutel, S.Ruutel
       J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   21:16  21:12 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Janavičius, I.Savickienė      
  [30] 10:50    V.Krasovskij, L.Gorienė    
   V.Krasovskij, L.Gorienė   9:21  21:16  21:10 [25']    
    [51] 11:40    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
   L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė     21:19  21:9 [17']  
  [31] 10:50    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:17  21:12 [17']     9-a vieta
      [70] 12:35    V.Korolkovas, R.Žigienė
   K.Supronas, D.Bogatko       21:18  21:19 [18']
  [32] 10:50    V.Korolkovas, R.Žigienė    
   V.Korolkovas, R.Žigienė   21:11  21:9 [14']    
    [52] 12:10    V.Korolkovas, R.Žigienė  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė     21:15  21:14 [16']  
  [33] 11:15    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
   B.Matelis, J.Sereckienė   21:13  21:17 [17']    
         
       V.Krasovskij, L.Gorienė   11-a vieta
      [71] 12:35    V.Krasovskij, L.Gorienė
       M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   21:13  22:20 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Janavičius, I.Savickienė    
    [53] 12:10    A.Janavičius, I.Savickienė  
     L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė   21:13  21:9 [15']   13-a vieta
      [72] 12:35    A.Janavičius, I.Savickienė
     K.Supronas, D.Bogatko     21:7  22:20 [15']
    [54] 12:10    B.Matelis, J.Sereckienė  
     B.Matelis, J.Sereckienė   21:15  21:12 [16']  
         
         
       L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė   15-a vieta
      [73] 12:35    L.Fiodorovas, Ž.Simonaitytė
       K.Supronas, D.Bogatko   21:11  21:14 [17']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
JŪROS ŠVENTĖ – 2018
2018-07-28 10:00 2018-07-28 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug C 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.