Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laimis Fiodorovas 
 Uldis Lazdinš 
21
10
21
14
 15'
21
13
14
21
18
21
 30'
95/79
16
1
2
2 Emilis Jonkus 
 Tautvydas Paliulis 
10
21
14
21
 15'
17
21
11
21
 24'
52/84
-32
0
3
3 Dominykas Paulauskas 
 Aidanas Janavičius 
13
21
21
14
21
18
 30'
21
17
21
11
 24'
97/81
16
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Raimondas Banelis 
 Rolandas Žaldokas 
13
21
21
15
17
21
 26'
21
16
21
16
 16'
93/89
4
1
2
2 Tomas Aleksandravičius 
 Mindaugas Kancleris 
21
13
15
21
21
17
 26'
21
11
17
21
21
11
 24'
116/94
22
2
1
3 Emilijus Ivanauskas 
 Kęstutis Krūminas 
16
21
16
21
 16'
11
21
21
17
11
21
 24'
75/101
-26
0
3



2018-04-21  
   1-a vieta
 4    Tomas Aleksandravičius,  Mindaugas Kancleris  
[159] 16:10   T.Aleksandravičius, M.Kancleris
 5    Dominykas Paulauskas,  Aidanas Janavičius   21:12  23:21 [19']
   



2018-04-21  
   3-a vieta
 1    Laimis Fiodorovas,  Uldis Lazdinš  
[160] 16:10   L.Fiodorovas, U.Lazdinš
 2    Raimondas Banelis,  Rolandas Žaldokas   21:18  18:21  21:18 [39']
   



2018-04-21  
   5-a vieta
 3    Emilis Jonkus,  Tautvydas Paliulis  
[161] 16:10   E.Jonkus, T.Paliulis
 6    Emilijus Ivanauskas,  Kęstutis Krūminas   21:17  21:16 [16']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.