Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 etapas), Data: 2017-12-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30  
 1   Birutė Rasiulytė 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Rasiulytė, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [33] 11:40    B.Rasiulytė, U.Gečaitė    
 9   Kristina Nareikienė 
 Indrė Semaškienė 
    21:12  21:14 [16']    
[14] 10:25    B.Rakštytė, K.Martinaitienė      
 8   Beata Rakštytė 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:18  23:21 [22']      
    [54] 12:30    B.Rasiulytė, U.Gečaitė  
 5   Justė Kažanauskaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      21:8  21:18 [15']  
[15] 10:25    J.Bazytė, A.Montvydaitė      
 12   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
  18:21  21:12  21:17 [30']      
  [34] 11:40    V.Čekanauskienė, J.Žibūdienė    
 13   Eglė Bagdonienė 
 Jurgita Venckuvienė 
    15:21  21:12  21:14 [31']    
[16] 10:25    V.Čekanauskienė, J.Žibūdienė      
 4   Vilija Čekanauskienė 
 Justė Žibūdienė 
  17:21  21:13  21:11 [27']       1-a vieta
      [75] 13:45    B.Rasiulytė, U.Gečaitė
 3   Neringa Brazauskienė 
 Urtė Padaigaitė 
        12:21  22:20  21:12 [30']
[17] 10:50    N.Brazauskienė, U.Padaigaitė      
 14   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:11  21:13 [15']      
  [35] 11:40    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 11   Agnė Krušataitė 
 Laima Chomskytė 
    21:19  17:21  22:20 [28']    
[18] 10:50   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 6   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  21:11  21:11 [18']      
    [55] 12:30    A.Pakšytė, R.Gečaitė  
 7   Rūta Žigienė 
 Snežana Poklikajeva 
      21:19  21:18 [18']  
[19] 10:50    R.Žigienė, S.Poklikajeva      
 10   Eglė Mačiulytė 
 Aurelija Martinkutė 
  21:14  21:15 [15']      
  [36] 11:40    A.Pakšytė, R.Gečaitė    
 15         21:18  21:13 [17']    
 A.Pakšytė, R.Gečaitė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->    V.Čekanauskienė, J.Žibūdienė   3-a vieta
      [76] 13:45   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
       U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   21:16  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Rakštytė, K.Martinaitienė    
    [56] 12:30    B.Rakštytė, K.Martinaitienė  
     J.Bazytė, A.Montvydaitė   14:21  21:19  21:18 [34']   5-a vieta
      [77] 13:45    N.Brazauskienė, U.Padaigaitė
     N.Brazauskienė, U.Padaigaitė     21:8  21:7 [12']
    [57] 12:55    N.Brazauskienė, U.Padaigaitė  
     R.Žigienė, S.Poklikajeva   21:18  10:21  21:10 [23']  
         
         
       J.Bazytė, A.Montvydaitė   7-a vieta
      [78] 13:45    R.Žigienė, S.Poklikajeva
       R.Žigienė, S.Poklikajeva   21:14  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Nareikienė, I.Semaškienė    
   K.Nareikienė, I.Semaškienė   ->    
    [58] 12:55    J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė  
   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė     21:15  15:21  21:14 [32']  
  [37] 11:40   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė    
   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė   15:21  21:15  21:18 [41']     9-a vieta
      [79] 13:45    J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė       20:22  21:9  21:19 [30']
  [38] 11:40    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   A.Krušataitė, L.Chomskytė   21:16  21:12 [14']    
    [59] 12:55    E.Mačiulytė, A.Martinkutė  
   E.Mačiulytė, A.Martinkutė     20:22  21:11  21:12 [26']  
   E.Mačiulytė, A.Martinkutė    
    ->    
         
       K.Nareikienė, I.Semaškienė   11-a vieta
      [80] 13:45    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
       D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   21:18  10:21  21:7 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Bagdonienė, J.Venckuvienė  
     E.Bagdonienė, J.Venckuvienė   ->   13-a vieta
      [81] 14:10    A.Krušataitė, L.Chomskytė
     A.Krušataitė, L.Chomskytė     21:18  21:13 [19']
     A.Krušataitė, L.Chomskytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.