Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 etapas), Data: 2017-12-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30 2017-12-30  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Birutė Rasiulytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, B.Rasiulytė        
 32       ->        
  [107] 15:25    R.Kavaliauskas, B.Rasiulytė      
 17   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
    21:13  21:18 [15']      
[90] 14:35    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė        
 16   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
  21:14  20:22  21:16 [26']        
    [121] 16:15    R.Kavaliauskas, B.Rasiulytė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      21:12  21:18 [17']    
[91] 14:35    A.Nareika, K.Nareikienė        
 24   Karolis Poškus 
 Kristina Ežerskytė 
  21:13  21:13 [15']        
  [107] 15:25    A.Nareika, K.Nareikienė      
 25   Rapolas Grigaliūnas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    23:21  21:17 [19']      
[92] 14:35   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 8   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  10:21  21:19  21:17 [37']        
      [140] 17:05    R.Kavaliauskas, B.Rasiulytė  
 5   Mindaugas Danys 
 Urtė Gečaitė 
        21:14  21:16 [19']  
 M.Danys, U.Gečaitė        
 28       ->        
  [108] 15:25    M.Danys, U.Gečaitė      
 21   Martynas Povilaitis 
 Eglė Bagdonienė 
    21:18  21:13 [18']      
[93] 14:35    M.Povilaitis, E.Bagdonienė        
 12   Česlovas Ramanauskas 
 Svetlana Čalkina 
  21:10  21:14 [17']        
    [122] 16:15    A.Misius, A.Pakšytė    
 13   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
      20:22  21:16  21:17 [29']    
[94] 14:35    E.Giedraitis, E.Mačiulytė        
 20   Evaldas Giedraitis 
 Eglė Mačiulytė 
  13:21  21:18  21:19 [32']        
  [109] 15:25    A.Misius, A.Pakšytė      
 29         17:21  21:10  21:6 [22']      
 A.Misius, A.Pakšytė        
 4   Aurimas Misius 
 Aurelija Pakšytė 
  ->         1-a vieta
        [159] 17:55    R.Kavaliauskas, B.Rasiulytė
 3   Gintautas Jaugielavičius 
 Justė Žibūdienė 
          22:20  21:19 [20']
 G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė        
 30       ->        
  [110] 15:25    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė      
 19   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
    21:19  21:13 [18']      
[95] 14:35    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė        
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  23:21  21:18 [20']        
    [123] 16:15    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė    
 11   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:18  21:13 [17']    
[96] 14:35    A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 22   Jurgis Pauliukas 
 Beata Rakštytė 
  19:21  21:12  21:17 [27']        
  [111] 15:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 27         14:21  21:8  21:14 [26']      
 J.Bartkus, J.Kažanauskaitė        
 6   Jonas Bartkus 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->        
      [141] 17:05    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė  
 7   Artūras Olšauskas 
 Rugilė Gečaitė 
        21:7  21:13 [14']  
[97] 15:00    A.Olšauskas, R.Gečaitė        
 26   Vaidas Markevičius 
 Ingrida Petkutė 
  23:21  21:18 [20']        
  [112] 15:25    B.Davidonis, U.Rakštytė      
 23   Marius Armonas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:16  21:15 [17']      
[98] 15:00    B.Davidonis, U.Rakštytė        
 10   Benas Davidonis 
 Urtė Rakštytė 
  16:21  21:11  21:11 [22']        
    [124] 16:15    B.Davidonis, U.Rakštytė    
 15   Justas Gudonis 
 Snežana Poklikajeva 
      21:19  21:12 [17']    
[99] 15:00    J.Gudonis, S.Poklikajeva        
 18   Andrius Ramanauskas 
 Indrė Semaškienė 
  21:13  21:16 [18']      A.Misius, A.Pakšytė   3-a vieta
  [113] 15:50    A.Brazauskas, N.Brazauskienė   [160] 18:20    A.Misius, A.Pakšytė
 31         21:18  21:15 [16']    B.Davidonis, U.Rakštytė   21:19  21:12 [16']
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė        
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Nareika, K.Nareikienė    
      [142] 17:05    M.Danys, U.Gečaitė  
       M.Danys, U.Gečaitė   21:16  21:16 [19']   5-a vieta
        [161] 18:20    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė     ->
      [143] 17:05    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė   15:21  21:19  21:15 [27']  
           
           
         A.Nareika, K.Nareikienė   7-a vieta
        [162] 18:20    A.Brazauskas, N.Brazauskienė
         A.Brazauskas, N.Brazauskienė   21:14  22:20 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
    [125] 16:15    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:12  21:15 [14']    
      [144] 17:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     M.Povilaitis, E.Bagdonienė     21:17  13:21  21:7 [26']  
    [126] 16:15   E.Giedraitis, E.Mačiulytė    
     E.Giedraitis, E.Mačiulytė   21:14  23:21 [26']     9-a vieta
        [163] 18:20    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė       19:21  21:18  21:16 [26']
    [127] 16:15    J.Bartkus, J.Kažanauskaitė    
     J.Bartkus, J.Kažanauskaitė   21:19  18:21  21:19 [30']    
      [145] 17:30    J.Gudonis, S.Poklikajeva  
     A.Olšauskas, R.Gečaitė     21:17  21:19 [17']  
    [128] 16:40    J.Gudonis, S.Poklikajeva    
     J.Gudonis, S.Poklikajeva   21:13  13:21  21:13 [27']    
           
         E.Giedraitis, E.Mačiulytė   11-a vieta
        [164] 18:20    E.Giedraitis, E.Mačiulytė
         J.Bartkus, J.Kažanauskaitė   21:11  21:13 [14']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė    
      [146] 17:30    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė  
       M.Povilaitis, E.Bagdonienė   20:22  21:11  21:19 [29']   13-a vieta
        [165] 18:20    A.Olšauskas, R.Gečaitė
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė     21:9  21:14 [13']
      [147] 17:30    A.Olšauskas, R.Gečaitė  
       A.Olšauskas, R.Gečaitė   19:21  21:13  21:13 [25']  
           
           
         M.Povilaitis, E.Bagdonienė   15-a vieta
        [166] 18:20    M.Povilaitis, E.Bagdonienė
    Dėl 17-32 vietos      R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   21:11  21:19 [18']
         
   V.Jonikas, A.Krušataitė      
   V.Jonikas, A.Krušataitė   ->      
    [129] 16:40    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė    
   K.Poškus, K.Ežerskytė     21:8  21:18 [14']    
  [114] 15:50   R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė      
   R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė   21:18  21:9 [22']      
      [148] 17:30    V.Venckus, J.Venckuvienė  
        12:21  21:15  21:16 [27']  
   Č.Ramanauskas, S.Čalkina      
   Č.Ramanauskas, S.Čalkina   ->      
    [130] 16:40    V.Venckus, J.Venckuvienė    
   V.Venckus, J.Venckuvienė     21:18  19:21  21:15 [31']    
   V.Venckus, J.Venckuvienė      
    ->       17-a vieta
        [167] 18:20    V.Markevičius, I.Petkutė
          21:16  21:19 [19']
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->      
    [131] 16:40    J.Pauliukas, B.Rakštytė    
   J.Pauliukas, B.Rakštytė     15:21  21:18  22:20    
   J.Pauliukas, B.Rakštytė      
    ->      
      [149] 17:30    V.Markevičius, I.Petkutė  
   V.Markevičius, I.Petkutė       21:17  23:21 [21']  
  [115] 15:50    V.Markevičius, I.Petkutė      
   M.Armonas, K.Ragalevičiūtė   23:21  21:12 [18']      
    [132] 16:40    V.Markevičius, I.Petkutė    
   A.Ramanauskas, I.Semaškienė     21:17  21:6 [15']    
   A.Ramanauskas, I.Semaškienė      
    ->    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė   19-a vieta
        18:45 
         J.Pauliukas, B.Rakštytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Jonikas, A.Krušataitė    
      [150] 17:30    V.Jonikas, A.Krušataitė  
       Č.Ramanauskas, S.Čalkina   19:21  21:18  21:13 [26']   21-a vieta
        [168] 18:45    V.Jonikas, A.Krušataitė
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:19  21:23  21:19 [31']
      [151] 17:30    A.Ramanauskas, I.Semaškienė  
       A.Ramanauskas, I.Semaškienė   21:16  21:23  21:9 [29']  
           
           
         Č.Ramanauskas, S.Čalkina   23-a vieta
        [169] 18:45    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
         Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   16:21  21:18  21:19 [31']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     K.Poškus, K.Ežerskytė    
     K.Poškus, K.Ežerskytė   ->    
       K.Poškus, K.Ežerskytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
        [139] 17:05    M.Armonas, K.Ragalevičiūtė
          21:19  21:17 [18']
     .    
      ->    
       M.Armonas, K.Ragalevičiūtė  
     M.Armonas, K.Ragalevičiūtė     ->  
     M.Armonas, K.Ragalevičiūtė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.