Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos Makabi "Grand Prix", Data: 2017-11-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-05 2017-11-05 2017-11-05  
 1   Tomas Lukoševičius ,   Tomas Vaškevičius   Dėl 1-4 vietų    
[71] 16:45    T.Lukoševičius, T.Vaškevičius    
 8   Kęstutis Lasinskas ,   Rapolas Vedrickas    21:13  21:8 [13']    
  [78] 17:35    T.Lukoševičius, T.Vaškevičius  
 5   Marius Armonas ,   Mindaugas Danys      21:15  21:17 [18']  
[72] 16:45    M.Povilaitis, V.Trakimas    
 4   Martynas Povilaitis ,   Vytautas Trakimas    21:11  21:11 [15']    1-a vieta
    [85] 18:00    T.Lukoševičius, T.Vaškevičius
 3   Julius Masaitis ,   Artiom Nikitin        15:21  21:13  21:16 [28']
[73] 16:45    J.Masaitis, A.Nikitin    
 6   Dominykas Cibulskas ,   Rytis Vasiliauskas    21:11  21:17 [14']    
  [79] 17:35    J.Bartkus, E.Merkevičius  
 7   Igor Movšovič ,   Algimantas Plytnikas      21:16  21:19 [21']  
[74] 17:10    J.Bartkus, E.Merkevičius    
 2   Jonas Bartkus ,   Egidijus Merkevičius    16:21  21:18  21:13 [32']    
     
     M.Povilaitis, V.Trakimas  3-a vieta
  [86] 18:25    M.Povilaitis, V.Trakimas
   J.Masaitis, A.Nikitin   21:18  16:21  21:13 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Lasinskas, R.Vedrickas    
  [80] 17:35    K.Lasinskas, R.Vedrickas  
   M.Armonas, M.Danys   14:21  21:10  21:19 [27']  5-a vieta
    [87] 18:25    I.Movšovič, A.Plytnikas
   D.Cibulskas, R.Vasiliauskas     17:21  21:15  21:11 [28']
  [81] 17:35    I.Movšovič, A.Plytnikas  
   I.Movšovič, A.Plytnikas   21:15  19:21  21:19 [34']  
       
       
     M.Armonas, M.Danys  7-a vieta
   
     D.Cibulskas, R.Vasiliauskas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.