Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2018-02-10, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-16 vietos        
 V.Bagdanavičius        
 32       ->        
  [5] 12:20    V.Bagdanavičius      
 17   Nojus Budrikas      21:2  21:4 [12']      
[1] 12:00    N.Budrikas        
 16   Vilius Zaicas    21:7  21:17 [17']        
    [15] 13:05    V.Bagdanavičius    
 9   Matas Miliauskis        21:6  21:4 [18']    
 M.Miliauskis        
 24       ->        
  [6] 12:20    M.Mackevičius      
 25         21:17  21:10 [23']      
 M.Mackevičius        
 8   Matas Mackevičius    ->        
      [25] 14:15    V.Bagdanavičius  
 5   Dovas Genys          21:17  21:15 [20']  
 D.Genys        
 28       ->        
  [7] 12:20    D.Genys      
 21         21:5  21:5 [13']      
 J.Žukauskas        
 12   Justas Žukauskas    ->        
    [16] 13:05    M.Vilinauskas    
 13   Mantas Jokubaitis        21:15  21:16 [21']    
[2] 12:00    M.Jokubaitis        
 20   Mantas Šatkauskas    21:8  21:10 [16']        
  [8] 12:20    M.Vilinauskas      
 29         21:19  21:12 [16']      
 M.Vilinauskas        
 4   Matas Vilinauskas    ->         1-a vieta
        [106] 11:10    V.Bagdanavičius
 3   Rapolas Grigaliūnas            21:10  21:6 [18']
 R.Grigaliūnas        
 30       ->        
  [9] 12:40    R.Grigaliūnas      
 19   Rokas Dargis      21:4  21:7 [13']      
[3] 12:00    J.Tomkevičius        
 14   Justinas Tomkevičius    21:18  21:19 [19']        
    [17] 13:25    A.Juknevičius    
 11   Vytautas Šukys        21:18  9:21  21:15 [31']    
 V.Šukys        
 22       ->        
  [10] 12:40    A.Juknevičius      
 27         13:21  21:18  21:19 [33']      
 A.Juknevičius        
 6   Arnas Juknevičius    ->        
      [26] 14:15    D.Pakšys  
 7   Markas Gedrimas          21:11  21:6 [18']  
 M.Gedrimas        
 26       ->        
  [11] 12:40    M.Gedrimas      
 23         21:14  21:8 [16']      
 A.Radavičius        
 10   Artūras Radavičius    ->        
    [18] 13:25    D.Pakšys    
 15   Titas Žibūda        21:8  21:17 [18']    
[4] 12:00    P.Sutkaitis        
 18   Pijus Sutkaitis    21:11  21:12 [16']      M.Vilinauskas   3-a vieta
  [12] 12:40    D.Pakšys   [107] 11:35    M.Vilinauskas
 31         21:6  21:11 [16']    A.Juknevičius   21:16  21:11 [17']
 D.Pakšys        
 2   Domas Pakšys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Mackevičius    
      [27] 14:15    D.Genys  
       D.Genys   21:9  21:15 [24']   5-a vieta
        [108] 11:35    R.Grigaliūnas
       R.Grigaliūnas     21:15  21:12 [22']
      [28] 14:15    R.Grigaliūnas  
       M.Gedrimas   27:25  21:15 [27']  
           
           
         M.Mackevičius   7-a vieta
        [109] 11:35    M.Gedrimas
         M.Gedrimas   21:17  21:19 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Budrikas      
    [19] 13:25    M.Miliauskis    
     M.Miliauskis   21:12  21:10 [16']    
      [29] 14:40    M.Miliauskis  
     J.Žukauskas     21:15  26:24 [21']  
    [20] 13:25    M.Jokubaitis    
     M.Jokubaitis   21:13  21:11 [16']     9-a vieta
        [110] 11:35    V.Šukys
     J.Tomkevičius       21:7  13:21  21:7 [26']
    [21] 13:50    V.Šukys    
     V.Šukys   21:16  21:10 [17']    
      [30] 14:40    V.Šukys  
     A.Radavičius     21:8  21:8 [17']  
    [22] 13:50    P.Sutkaitis    
     P.Sutkaitis   21:17  12:21  21:16 [30']    
           
         M.Jokubaitis   11-a vieta
        [111] 12:00    M.Jokubaitis
         P.Sutkaitis   21:18  21:14 [20']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Budrikas    
      [31] 14:40    N.Budrikas  
       J.Žukauskas   20:22  21:18  21:11 [34']   13-a vieta
        [112] 12:00    A.Radavičius
       J.Tomkevičius     21:16  21:7 [15']
      [32] 14:40    A.Radavičius  
       A.Radavičius   21:10  21:15 [17']  
           
           
         J.Žukauskas   15-a vieta
        [113] 12:00    J.Tomkevičius
    Dėl 17-32 vietos      J.Tomkevičius   ->
         
   V.Zaicas      
   V.Zaicas   ->      
     V.Zaicas    
      ->    
   .      
    ->      
      [13] 13:05    M.Šatkauskas  
        21:19  21:12 [19']  
   .      
    ->      
     M.Šatkauskas    
   M.Šatkauskas     ->    
   M.Šatkauskas      
    ->       17-a vieta
        [23] 13:50    M.Šatkauskas
          19:21  21:17  21:17 [39']
   R.Dargis      
   R.Dargis   ->      
     R.Dargis    
      ->    
   .      
    ->      
      [14] 13:05    T.Žibūda  
        25:23  21:9 [19']  
   .      
    ->      
     T.Žibūda    
   T.Žibūda     ->    
   T.Žibūda      
    ->    V.Zaicas   19-a vieta
        [24] 13:50    R.Dargis
         R.Dargis   21:19  21:23  21:17 [31']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.