Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2018-02-10, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-11  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-8 vietos      
[44] 15:55    P.Murėnaitė      
 16   Akvilė Petkevičiūtė    21:5  21:5 [13']      
  [55] 17:10    P.Murėnaitė    
 9   Vakarė Trakšelytė      21:10  21:9 [16']    
[45] 16:20    J.Kelečiūtė      
 8   Jogailė Kelečiūtė    21:15  21:12 [20']      
    [63] 18:00    M.Sukackaitė  
 5   Signė Borisenko        21:18  21:19 [27']  
[46] 16:20    S.Borisenko      
 12   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:10  21:12 [19']      
  [56] 17:10    M.Sukackaitė    
 13   Oresta Ščerbakova      21:12  21:19 [22']    
[47] 16:20    M.Sukackaitė      
 4   Monika Sukackaitė    21:6  21:13 [20']       1-a vieta
      [98] 10:20    M.Sukackaitė
 3   Viltė Paulauskaitė          21:11  21:16 [16']
[48] 16:20    V.Paulauskaitė      
 14   Nora Vogonytė    21:7  21:9 [16']      
  [57] 17:35    V.Paulauskaitė    
 11   Gabija Jurkevičiūtė      18:21  21:7  21:14 [34']    
[49] 16:45    K.Anciūtė      
 6   Kristė Anciūtė    21:11  21:6 [16']      
    [64] 18:00    S.Poklikajeva  
 7   Evelina Karlikauskytė        21:15  23:21 [21']  
[50] 16:45    E.Karlikauskytė      
 10   Kotryna Čyvaitė    21:17  21:12 [19']      
  [58] 17:35    S.Poklikajeva    
 15   Nikolė Puchovičiūtė      21:15  19:21  21:12 [26']    
[51] 16:45    S.Poklikajeva      
 2   Snežana Poklikajeva    21:6  21:8 [13']    P.Murėnaitė   3-a vieta
      [99] 10:45    V.Paulauskaitė
       V.Paulauskaitė   16:21  23:21  21:13 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kelečiūtė    
    [65] 18:20    S.Borisenko  
     S.Borisenko   21:9  19:21  21:13 [29']   5-a vieta
      [100] 10:45    S.Borisenko
     K.Anciūtė     21:18  16:21  21:18 [37']
    [66] 18:20    K.Anciūtė  
     E.Karlikauskytė   24:22  21:10 [20']  
         
         
       J.Kelečiūtė   7-a vieta
      [101] 10:45    E.Karlikauskytė
       E.Karlikauskytė   21:13  19:21  21:18 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Petkevičiūtė      
  [59] 17:35    V.Trakšelytė    
   V.Trakšelytė   21:10  21:8 [17']    
    [67] 18:20    V.Trakšelytė  
   M.Marcinkevičiūtė     21:16  21:16 [27']  
  [60] 17:35    O.Ščerbakova    
   O.Ščerbakova   21:13  21:23  21:13 [36']     9-a vieta
      [102] 10:45    V.Trakšelytė
   N.Vogonytė       21:9  21:19 [28']
  [61] 18:00    G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   18:21  21:10  21:19 [29']    
    [68] 18:20    G.Jurkevičiūtė  
   K.Čyvaitė     21:18  21:11 [20']  
  [62] 18:00    K.Čyvaitė    
   N.Puchovičiūtė   21:15  20:22  21:19 [28']    
         
       O.Ščerbakova   11-a vieta
      [103] 11:10    O.Ščerbakova
       K.Čyvaitė   17:21  21:13  21:10 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Petkevičiūtė    
    [69] 18:45    M.Marcinkevičiūtė  
     M.Marcinkevičiūtė   21:12  21:8 [15']   13-a vieta
      [104] 11:10    M.Marcinkevičiūtė
     N.Vogonytė     21:19  21:15 [19']
    [70] 18:45    N.Vogonytė  
     N.Puchovičiūtė   21:16  21:13 [16']  
         
         
       A.Petkevičiūtė   15-a vieta
      [105] 11:10    A.Petkevičiūtė
       N.Puchovičiūtė   22:20  21:13 [19']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.