Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2018-02-10, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Perla Murėnaitė ,   Viltė Paulauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė    
 8       ->    
  [37] 15:30    P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė  
 5   Jogailė Kelečiūtė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      21:6  21:16 [19']  
[33] 15:05    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 4   Evelina Karlikauskytė ,   Kotryna Čyvaitė    21:16  21:16 [19']    1-a vieta
    [93] 09:55    P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė
 3   Signė Borisenko ,   Monika Sukackaitė        21:9  21:11 [21']
[34] 15:05    S.Borisenko, M.Sukackaitė    
 6   Nikolė Puchovičiūtė ,   Akvilė Petkevičiūtė    21:7  21:5 [14']    
  [38] 15:30    S.Borisenko, M.Sukackaitė  
 7         21:17  21:16 [20']  
 K.Anciūtė, S.Poklikajeva    
 2   Kristė Anciūtė ,   Snežana Poklikajeva    ->    
     
     J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  3-a vieta
  [94] 09:55    K.Anciūtė, S.Poklikajeva
   K.Anciūtė, S.Poklikajeva   21:15  19:21  21:19 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Karlikauskytė, K.Čyvaitė  
   E.Karlikauskytė, K.Čyvaitė   ->  5-a vieta
    [39] 15:30    E.Karlikauskytė, K.Čyvaitė
   N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė     21:18  21:12 [18']
   N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
     .
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.