Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2018-02-10, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Perla Murėnaitė ,   Viltė Paulauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė    
 8       ->    
  [37] 15:30    P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė  
 5   Jogailė Kelečiūtė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      21:6  21:16 [19']  
[33] 15:05    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 4   Evelina Karlikauskytė ,   Kotryna Čyvaitė    21:16  21:16 [19']    1-a vieta
    [93] 09:55    P.Murėnaitė, V.Paulauskaitė
 3   Signė Borisenko ,   Monika Sukackaitė        21:9  21:11 [21']
[34] 15:05    S.Borisenko, M.Sukackaitė    
 6   Nikolė Puchovičiūtė ,   Akvilė Petkevičiūtė    21:7  21:5 [14']    
  [38] 15:30    S.Borisenko, M.Sukackaitė  
 7         21:17  21:16 [20']  
 K.Anciūtė, S.Poklikajeva    
 2   Kristė Anciūtė ,   Snežana Poklikajeva    ->    
     
     J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  3-a vieta
  [94] 09:55    K.Anciūtė, S.Poklikajeva
   K.Anciūtė, S.Poklikajeva   21:15  19:21  21:19 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Karlikauskytė, K.Čyvaitė  
   E.Karlikauskytė, K.Čyvaitė   ->  5-a vieta
    [39] 15:30    E.Karlikauskytė, K.Čyvaitė
   N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė     21:18  21:12 [18']
   N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
     .
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.