Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2018-02-10, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-11  
 1   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [76] 19:10    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 9   Titas Žibūda 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
    21:5  21:10 [14']    
[71] 18:45    M.Miliauskis, O.Ščerbakova      
 8   Matas Miliauskis 
 Oresta Ščerbakova 
  21:16  21:12 [18']      
    [81] 20:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė  
 5   Markas Gedrimas 
 Signė Borisenko 
      21:7  21:5 [14']  
[72] 18:45    M.Gedrimas, S.Borisenko      
 12   Justinas Tomkevičius 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  21:9  21:18 [18']      
  [77] 19:35    D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 13   Nojus Budrikas 
 Akvilė Petkevičiūtė 
    21:15  21:19 [22']    
[73] 19:10    D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 4   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  21:14  21:4 [16']       1-a vieta
      [87] 09:30    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
 3   Rapolas Grigaliūnas 
 Kristė Anciūtė 
        21:17  21:11 [17']
 R.Grigaliūnas, K.Anciūtė      
 14       ->      
  [78] 19:35    R.Grigaliūnas, K.Anciūtė    
 11   Mantas Jokubaitis 
 Vakarė Trakšelytė 
    21:8  21:6 [16']    
[74] 19:10    M.Mackevičius, K.Čyvaitė      
 6   Matas Mackevičius 
 Kotryna Čyvaitė 
  21:19  18:21  21:14 [34']      
    [82] 20:00    M.Vilinauskas, M.Sukackaitė  
 7   Pijus Sutkaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
      17:21  21:19  21:18 [33']  
[75] 19:10    V.Šukys, N.Vogonytė      
 10   Vytautas Šukys 
 Nora Vogonytė 
  21:15  21:7 [17']      
  [79] 19:35    M.Vilinauskas, M.Sukackaitė    
 15         21:15  21:4 [15']    
 M.Vilinauskas, M.Sukackaitė      
 2   Matas Vilinauskas 
 Monika Sukackaitė 
  ->    D.Pakšys, J.Kelečiūtė   3-a vieta
      [88] 09:30    R.Grigaliūnas, K.Anciūtė
       R.Grigaliūnas, K.Anciūtė   21:16  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Miliauskis, O.Ščerbakova    
    [83] 20:00    M.Gedrimas, S.Borisenko  
     M.Gedrimas, S.Borisenko   27:25  21:14 [27']   5-a vieta
      [89] 09:30    M.Gedrimas, S.Borisenko
     M.Mackevičius, K.Čyvaitė     21:10  21:14 [18']
    [84] 20:00    M.Mackevičius, K.Čyvaitė  
     V.Šukys, N.Vogonytė   21:16  21:16 [20']  
         
         
       M.Miliauskis, O.Ščerbakova   7-a vieta
      [90] 09:30    V.Šukys, N.Vogonytė
       V.Šukys, N.Vogonytė   7:21  21:15  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė    
   T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė   ->    
    [85] 20:25    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė  
   J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė     22:20  17:21  21:18 [29']  
  [80] 19:35    J.Tomkevičius, N.Puchovičiūtė    
   N.Budrikas, A.Petkevičiūtė   19:21  21:11  21:13 [27']     9-a vieta
      [91] 09:55    P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė
        21:9  21:19 [17']
   M.Jokubaitis, V.Trakšelytė    
   M.Jokubaitis, V.Trakšelytė   ->    
    [86] 20:25    P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė  
   P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė     16:21  21:19  21:13 [33']  
   P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė    
    ->    
         
       T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė   11-a vieta
      [92] 09:55    M.Jokubaitis, V.Trakšelytė
       M.Jokubaitis, V.Trakšelytė   21:13  21:16 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Budrikas, A.Petkevičiūtė  
     N.Budrikas, A.Petkevičiūtė   ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.