Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 28           16 
 23           16 
 14           8 
 10           8 
 12           8 
 U-11 
 16           2 
 12           0.7 
   7           1 
   5           0.35 
   7           0.25 
 Diena  03  04  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 166   04 d.  09:00  U-17   MX    S.Klioštoraitis  G.Mockutė   7:21  13:21    D.Beržanskis  S.Bagdonaitė   15  
 167   04 d.  09:00  U-17   MX    R.Grigaliūnas  U.Rakštytė   16:21  20:22    V.Bagdanavičius  P.Murėnaitė   21  
 168   04 d.  09:00  U-17   MX    T.Petrošius  S.Borisenko   13:21  14:21    Š.Stumbra  S.Golubickaitė   14  
 169   04 d.  09:00  U-17   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   21:16  10:21  19:21    M.Noreika  M.Sukackaitė   27  
 170   04 d.  09:00  U-11   VV    N.Tenikaitis   16:21  12:21    K.Sakalauskas   19  
 171   04 d.  09:00  U-11   VV    T.Puišys   18:21  16:21    D.Tankevič   23  
 172   04 d.  09:00  U-11   VV    R.Lesinskas   16:21  19:21    D.Leonovič   15  
 173   04 d.  09:00  U-11   VV    E.Puidokas   21:15  8:21  22:20    A.Zavackas   33  
 174   04 d.  09:25  U-11   VV    A.Mažeika   21:12  21:7    D.Izbitskij   13  
 175   04 d.  09:25  U-11   VV    D.Ivanovas   21:10  21:15    R.Krūminas   16  
 176   04 d.  09:25  U-11   VV    D.Tankevič   21:12  17:21  21:15    J.Skirgaila   25  
 177   04 d.  09:25  U-11   VV    E.Kozulinas   21:3  13:21  21:16    D.Puchovičius   25  
 178   04 d.  09:25  U-11   MV    J.Šalnaitė   19:21  21:15  18:21    A.Ramaneckaitė   45  
 179   04 d.  09:25  U-11   MV    N.Seniūnaitė   8:21  12:21    M.Byčkova   14  
 180   04 d.  09:25  U-11   MV    L.Liutkutė   16:21  20:22    M.Levickaitė   19  
 181   04 d.  09:25  U-11   MV    E.Dindaitė   16:21  16:21    U.Gatelytė   17  
 182   04 d.  09:50  U-17   MD    V.Paulauskaitė  P.Murėnaitė   15:21  17:21    S.Bagdonaitė  G.Mockutė   20  
 183   04 d.  09:50  U-17   MD    U.Rakštytė  K.Urbonavičiūtė   13:21  18:21    S.Golubickaitė  G.Nguyen Thi Thu   22  
 184   04 d.  09:50  U-17   MD    S.Borisenko  M.Sukackaitė   21:14  21:18    K.Anciūtė  I.Baranauskaitė   21  
 185   04 d.  09:50  U-17   MD    L.Loginova  M.Barauskaitė   14:21  18:21    M.Marcinkevičiūtė  J.Kelečiūtė   19  
 186   04 d.  09:50  U-17   VD    D.Beržanskis  S.Klioštoraitis   21:14  21:12    M.Noreika  T.Petrošius   19  
 187   04 d.  09:50  U-17   VD    R.Grigaliūnas  J.Ožalas   21:15  21:15    D.Pakšys  Š.Stumbra   19  
 188   04 d.  09:50  U-17   VD    V.Bagdanavičius  D.Genys   21:15  21:11    L.Miliauskis  M.Vilinauskas   17  
 189   04 d.  09:50  U-17   VD    M.Miliauskis  R.Krasauskas   24:22  15:21  17:21    D.Gudavičius  R.Jokubaitis   31  
 190   04 d.  10:15  U-17   VD    P.Balaišis  I.Lukoševičius   21:14  14:21  21:19    J.Balsys  A.Juknevičius   24  
 191   04 d.  10:15  U-17   VD    S.Novikas  S.Kanapeckas   12:21  17:21    A.Valatka  D.Žilinskas   15  
 192   04 d.  10:15  U-11   VD    N.Tenikaitis  T.Puišys   9:21  19:21    D.Tankevič  K.Sakalauskas   19  
 193   04 d.  10:15  U-11   VD    R.Lesinskas  A.Zavackas   22:24  15:21    D.Leonovič  A.Mažeika   23  
 194   04 d.  10:15  U-11   VD    D.Tankevič  D.Izbitskij   19:21  7:21    R.Krūminas  E.Puidokas   18  
 195   04 d.  10:15  U-11   MD    J.Šalnaitė  A.Ramaneckaitė   21:4  21:8    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   13  
 196   04 d.  10:15  U-11   MD    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   13:21  14:21    E.Kudirkaitė  A.Krutkytė   23  
 197   04 d.  10:15  U-17   MV    G.Mockutė   21:15  21:10    V.Paulauskaitė   20  
 198   04 d.  10:40  U-17   MV    S.Golubickaitė   21:11  19:21  14:21    P.Murėnaitė   34  
 199   04 d.  10:40  U-17   MV    K.Anciūtė   15:21  21:16  20:22    J.Kelečiūtė   27  
 200   04 d.  10:40  U-17   MV    K.Urbonavičiūtė   17:21  21:18  21:23    S.Bagdonaitė   35  
 201   04 d.  10:40  U-17   MV    S.Borisenko   21:11  21:11    G.Nguyen Thi Thu   15  
 202   04 d.  10:40  U-17   MV    M.Sukackaitė   21:19  21:10    U.Rakštytė   18  
 203   04 d.  10:40  U-17   MV    O.Ščerbakova   21:15  15:21  16:21    M.Barauskaitė   33  
 204   04 d.  10:40  U-17   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:12  21:16    A.Mozolevskaja   18  
 205   04 d.  10:40  U-17   MV    G.Šuliauskaitė   12:21  14:21    L.Loginova   19  
 206   04 d.  11:05  U-17   VV    D.Beržanskis   21:14  21:7    M.Noreika   20  
 207   04 d.  11:05  U-17   VV    S.Klioštoraitis   18:21  21:19  19:21    Š.Stumbra   32  
 208   04 d.  11:05  U-17   VV    R.Grigaliūnas   10:21  14:21    T.Petrošius   15  
 209   04 d.  11:05  U-17   VV    V.Bagdanavičius   12:21  19:21    J.Ožalas   19  
 210   04 d.  11:05  U-17   VV    P.Balaišis   21:13  9:21  21:12    R.Jokubaitis   25  
 211   04 d.  11:05  U-17   VV    M.Vilinauskas   21:14  20:22  21:12    D.Pakšys   28  
 212   04 d.  11:05  U-17   VV    R.Krasauskas   21:11  21:14    D.Genys   16  
 213   04 d.  11:05  U-17   VV    S.Skurdauskas   14:21  16:21    L.Miliauskis   16  
 214   04 d.  11:30  U-17   VV    P.Levickas   22:20  21:17    I.Lukoševičius   20  
 215   04 d.  11:30  U-17   VV    S.Novikas   21:19  19:21  21:18    J.Balsys   28  
 216   04 d.  11:30  U-11   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   21:19  19:21  12:21    T.Puišys  J.Šalnaitė   34  
 217   04 d.  11:30  U-11   MX    A.Mažeika  E.Dindaitė   15:21  10:21    K.Sakalauskas  L.Liutkutė   17  
 218   04 d.  11:30  U-11   MX    E.Kozulinas  M.Byčkova   16:21  14:21    D.Leonovič  M.Leonovič   18  
 219   04 d.  11:30  U-17   MV    G.Mockutė   22:20  22:20    P.Murėnaitė   24  
 220   04 d.  11:30  U-17   MV    V.Paulauskaitė   21:19  7:21  14:21    S.Golubickaitė   25  
 221   04 d.  11:30  U-17   MV    J.Kelečiūtė   9:21  12:21    S.Bagdonaitė   16  
 222   04 d.  11:55  U-17   MV    K.Anciūtė   5:21  21:16  8:21    K.Urbonavičiūtė   23  
 223   04 d.  11:55  U-17   MV    S.Borisenko   16:21  10:21    M.Sukackaitė   18  
 224   04 d.  11:55  U-17   MV    G.Nguyen Thi Thu   0:21    U.Rakštytė    
 225   04 d.  11:55  U-17   MV    M.Barauskaitė   21:18  21:8    M.Marcinkevičiūtė   17  
 226   04 d.  11:55  U-17   MV    O.Ščerbakova   21:0    A.Mozolevskaja    
 227   04 d.  11:55  U-17   VV    D.Beržanskis   21:10  21:15    Š.Stumbra   19  
 228   04 d.  11:55  U-17   VV    M.Noreika   16:21  20:22    S.Klioštoraitis   19  
 229   04 d.  11:55  U-17   VV    T.Petrošius   21:15  21:19    J.Ožalas   20  
 230   04 d.  12:20  U-17   VV    R.Grigaliūnas   18:21  21:19  8:21    V.Bagdanavičius   31  
 231   04 d.  12:20  U-17   VV    P.Balaišis   18:21  18:21    M.Vilinauskas   20  
 232   04 d.  12:20  U-17   VV    R.Jokubaitis   21:17  21:12    D.Pakšys   16  
 233   04 d.  12:20  U-17   VV    R.Krasauskas   9:21  7:21    L.Miliauskis   14  
 234   04 d.  12:20  U-17   VV    D.Genys   19:21  17:21    S.Skurdauskas   19  
 235   04 d.  12:20  U-17   VV    P.Levickas   21:13  15:21  23:21    S.Novikas   34  
70 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.