Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03  
 1   Simas Klioštoraitis 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Klioštoraitis, G.Mockutė      
 16       ->      
  [31] 13:05    S.Klioštoraitis, G.Mockutė    
 9   Simas Skurdauskas 
 Anastasija Mozolevskaja 
    21:11  21:14 [13']    
[13] 12:20    D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 8   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
  12:21  21:10  21:10 [20']      
    [51] 13:50    S.Klioštoraitis, G.Mockutė  
 5   Tomas Petrošius 
 Signė Borisenko 
      21:15  21:14 [20']  
[14] 12:20    T.Petrošius, S.Borisenko      
 12   Simas Kanapeckas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:7  21:7 [12']      
  [32] 13:05    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė    
 13         17:21  21:17  21:16 [32']    
 R.Grigaliūnas, U.Rakštytė      
 4   Rapolas Grigaliūnas 
 Urtė Rakštytė 
  ->       1-a vieta
      [166] 09:00    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė
 3   Danielius Beržanskis 
 Sofija Bagdonaitė 
        21:7  21:13 [15']
 D.Beržanskis, S.Bagdonaitė      
 14       ->      
  [33] 13:05    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė    
 11   Rokas Krasauskas 
 Oresta Ščerbakova 
    21:11  20:22  21:13 [29']    
[15] 12:20    M.Noreika, M.Sukackaitė      
 6   Mamertas Noreika 
 Monika Sukackaitė 
  21:7  21:13 [14']      
    [52] 14:15    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė  
 7   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
      21:19  21:12 [19']  
[16] 12:20    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 10   Simas Novikas 
 Kristė Anciūtė 
  21:6  21:13 [15']      
  [34] 13:05    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
 15         21:12  13:21  21:17 [28']    
 Š.Stumbra, S.Golubickaitė      
 2   Šarūnas Stumbra 
 Samanta Golubickaitė 
  ->    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė   3-a vieta
      [167] 09:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė
       V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė   21:16  22:20 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
    [53] 14:15    T.Petrošius, S.Borisenko  
     T.Petrošius, S.Borisenko   21:12  21:19 [17']   5-a vieta
      [168] 09:00    Š.Stumbra, S.Golubickaitė
     M.Noreika, M.Sukackaitė     21:13  21:14 [14']
    [54] 14:15    Š.Stumbra, S.Golubickaitė  
     Š.Stumbra, S.Golubickaitė   21:10  21:10 [14']  
         
         
       D.Pakšys, J.Kelečiūtė   7-a vieta
      [169] 09:00    M.Noreika, M.Sukackaitė
       M.Noreika, M.Sukackaitė   16:21  21:10  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Skurdauskas, A.Mozolevskaja    
   S.Skurdauskas, A.Mozolevskaja   ->    
    [35] 13:25    S.Skurdauskas, A.Mozolevskaja  
   S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė     21:13  21:17 [16']  
   S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [55] 14:15    R.Krasauskas, O.Ščerbakova
        18:21  21:13  21:12 [24']
   R.Krasauskas, O.Ščerbakova    
   R.Krasauskas, O.Ščerbakova   ->    
    [36] 13:25    R.Krasauskas, O.Ščerbakova  
   S.Novikas, K.Anciūtė     15:21  21:15  21:12 [26']  
   S.Novikas, K.Anciūtė    
    ->    
         
       S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė   11-a vieta
      [56] 14:15    S.Novikas, K.Anciūtė
       S.Novikas, K.Anciūtė   21:15  19:21  21:18 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.