Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-04  
 1   Gabija Mockutė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Mockutė        
 32       ->        
  [133] 18:20    G.Mockutė      
 17   Gustė Šuliauskaitė      21:8  21:6 [15']      
[114] 17:05    O.Ščerbakova        
 16   Oresta Ščerbakova    21:16  21:16 [23']        
    [156] 19:10    G.Mockutė    
 9   Kristė Anciūtė        21:8  21:14 [17']    
 K.Anciūtė        
 24       ->        
  [134] 18:20    K.Anciūtė      
 25         21:17  21:17 [23']      
 S.Borisenko        
 8   Signė Borisenko    ->        
      [197] 10:15    G.Mockutė  
 5   Giang Nguyen Thi Thu          21:15  21:10 [20']  
 G.Nguyen Thi Thu        
 28       ->        
  [135] 18:20    J.Kelečiūtė      
 21   Augustė Leimonaitė      21:19  21:17 [19']      
[115] 17:05    J.Kelečiūtė        
 12   Jogailė Kelečiūtė    21:18  21:14 [17']        
    [157] 19:35    V.Paulauskaitė    
 13   Minija Barauskaitė        21:6  21:12 [14']    
[116] 17:05    M.Barauskaitė        
 20   Fausta Gedminaitė    21:13  21:19 [18']        
  [136] 18:20    V.Paulauskaitė      
 29         21:9  21:8 [13']      
 V.Paulauskaitė        
 4   Viltė Paulauskaitė    ->         1-a vieta
        [219] 11:30    G.Mockutė
 3   Samanta Golubickaitė            22:20  22:20 [24']
 S.Golubickaitė        
 30       ->        
  [137] 18:20    S.Golubickaitė      
 19   Lia Loginova      21:7  21:7 [11']      
[117] 17:30    M.Marcinkevičiūtė        
 14   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:14  20:22  21:15 [27']        
    [158] 19:35    S.Golubickaitė    
 11   Kornelija Urbonavičiūtė        21:14  21:6 [15']    
[118] 17:30    K.Urbonavičiūtė        
 22   Ivija Baranauskaitė    21:7  21:14 [15']        
  [138] 18:20    K.Urbonavičiūtė      
 27         17:21  21:16  26:24 [33']      
 M.Sukackaitė        
 6   Monika Sukackaitė    ->        
      [198] 10:40    P.Murėnaitė  
 7   Urtė Rakštytė          11:21  21:19  21:14 [34']  
 U.Rakštytė        
 26       ->        
  [139] 18:20    S.Bagdonaitė      
 23   Patricija Zvezdinaitė      19:21  21:10  21:14 [28']      
[119] 17:30    S.Bagdonaitė        
 10   Sofija Bagdonaitė    21:6  21:6 [11']        
    [159] 19:35    P.Murėnaitė    
 15   Anastasija Mozolevskaja        21:17  21:11 [18']    
[120] 17:30    A.Mozolevskaja        
 18   Emilija Ogurkis    21:15  21:12 [17']      V.Paulauskaitė   3-a vieta
  [140] 18:20    P.Murėnaitė   [220] 11:30    S.Golubickaitė
 31         21:7  21:6 [12']    S.Golubickaitė   19:21  21:7  21:14 [25']
 P.Murėnaitė        
 2   Perla Murėnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Anciūtė    
      [199] 10:40    J.Kelečiūtė  
       J.Kelečiūtė   21:15  16:21  22:20 [27']   5-a vieta
        [221] 11:30    S.Bagdonaitė
       K.Urbonavičiūtė     21:9  21:12 [16']
      [200] 10:40    S.Bagdonaitė  
       S.Bagdonaitė   21:17  18:21  23:21 [35']  
           
           
         K.Anciūtė   7-a vieta
        [222] 11:55    K.Urbonavičiūtė
         K.Urbonavičiūtė   21:5  16:21  21:8 [23']
      Dėl 9-16 vietos      
     O.Ščerbakova      
    [160] 19:35    S.Borisenko    
     S.Borisenko   21:5  21:10 [18']    
      [201] 10:40    S.Borisenko  
     G.Nguyen Thi Thu     21:11  21:11 [15']  
    [161] 19:35    G.Nguyen Thi Thu    
     M.Barauskaitė   16:21  21:15  21:19 [33']     9-a vieta
        [223] 11:55    M.Sukackaitė
     M.Marcinkevičiūtė       21:16  21:10 [18']
    [162] 19:35    M.Sukackaitė    
     M.Sukackaitė   21:6  21:12 [15']    
      [202] 10:40    M.Sukackaitė  
     U.Rakštytė     21:19  21:10 [18']  
    [163] 19:35    U.Rakštytė    
     A.Mozolevskaja   21:6  21:9 [14']    
           
         G.Nguyen Thi Thu   11-a vieta
        [224] 11:55   U.Rakštytė
         U.Rakštytė   21:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       O.Ščerbakova    
      [203] 10:40    M.Barauskaitė  
       M.Barauskaitė   15:21  21:15  21:16 [33']   13-a vieta
        [225] 11:55    M.Barauskaitė
       M.Marcinkevičiūtė     21:18  21:8 [17']
      [204] 10:40    M.Marcinkevičiūtė  
       A.Mozolevskaja   21:12  21:16 [18']  
           
           
         O.Ščerbakova   15-a vieta
        [226] 11:55   O.Ščerbakova
    Dėl 17-32 vietos      A.Mozolevskaja   21:0
         
   G.Šuliauskaitė      
   G.Šuliauskaitė   ->      
     G.Šuliauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [164] 19:35    G.Šuliauskaitė  
        21:15  21:12 [17']  
   A.Leimonaitė      
   A.Leimonaitė   ->      
    [141] 18:45    F.Gedminaitė    
   F.Gedminaitė     21:19  21:10 [17']    
   F.Gedminaitė      
    ->       17-a vieta
        [205] 10:40    L.Loginova
          21:12  21:14 [19']
   L.Loginova      
   L.Loginova   ->      
    [142] 18:45    L.Loginova    
   I.Baranauskaitė     21:15  21:16 [18']    
   I.Baranauskaitė      
    ->      
      [165] 20:00    L.Loginova  
        21:8  21:18 [15']  
   P.Zvezdinaitė      
   P.Zvezdinaitė   ->      
    [143] 18:45    E.Ogurkis    
   E.Ogurkis     21:19  21:16 [17']    
   E.Ogurkis      
    ->    F.Gedminaitė   19-a vieta
       
         E.Ogurkis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       A.Leimonaitė   ->   21-a vieta
       
       I.Baranauskaitė     ->
       
       P.Zvezdinaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.