Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03  
 1   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Beržanskis, S.Klioštoraitis      
 16       ->      
  [74] 15:05    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis    
 9   Pijus Balaišis 
 Ignas Lukoševičius 
    21:6  21:11 [14']    
[61] 14:40    M.Miliauskis, R.Krasauskas      
 8   Matas Miliauskis 
 Rokas Krasauskas 
  15:21  21:17  21:15 [30']      
    [88] 15:50    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis  
 5   Vilius Bagdanavičius 
 Dovas Genys 
      21:8  21:19 [18']  
[62] 14:40    V.Bagdanavičius, D.Genys      
 12   Paulius Levickas 
 Nedas Šimkus 
  21:12  21:13 [15']      
  [75] 15:05    R.Grigaliūnas, J.Ožalas    
 13   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
    21:16  21:13 [22']    
[63] 14:40    R.Grigaliūnas, J.Ožalas      
 4   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
  21:8  21:7 [17']       1-a vieta
      [186] 09:50    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis
 3   Domas Pakšys 
 Šarūnas Stumbra 
        21:14  21:12 [19']
[64] 14:40    D.Pakšys, Š.Stumbra      
 14   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  21:6  21:19 [15']      
  [76] 15:30    D.Pakšys, Š.Stumbra    
 11   Deinoras Gudavičius 
 Rokas Jokubaitis 
    21:14  22:20 [18']    
[65] 14:40    D.Gudavičius, R.Jokubaitis      
 6   Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
  21:16  21:18 [21']      
    [89] 15:50    M.Noreika, T.Petrošius  
 7   Lukas Miliauskis 
 Matas Vilinauskas 
      21:16  17:21  21:16 [30']  
[66] 14:40    L.Miliauskis, M.Vilinauskas      
 10   Justas Balsys 
 Arnas Juknevičius 
  21:17  21:8 [15']      
  [77] 15:30    M.Noreika, T.Petrošius    
 15         21:9  21:14 [17']    
 M.Noreika, T.Petrošius      
 2   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  ->    R.Grigaliūnas, J.Ožalas   3-a vieta
      [187] 09:50    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
       D.Pakšys, Š.Stumbra   21:15  21:15 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Miliauskis, R.Krasauskas    
    [90] 15:50    V.Bagdanavičius, D.Genys  
     V.Bagdanavičius, D.Genys   21:8  22:20 [17']   5-a vieta
      [188] 09:50    V.Bagdanavičius, D.Genys
     D.Gudavičius, R.Jokubaitis     21:15  21:11 [17']
    [91] 15:50    L.Miliauskis, M.Vilinauskas  
     L.Miliauskis, M.Vilinauskas   18:21  23:21  21:14 [33']  
         
         
       M.Miliauskis, R.Krasauskas   7-a vieta
      [189] 09:50    D.Gudavičius, R.Jokubaitis
       D.Gudavičius, R.Jokubaitis   22:24  21:15  21:17 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Balaišis, I.Lukoševičius    
   P.Balaišis, I.Lukoševičius   ->    
    [92] 16:15    P.Balaišis, I.Lukoševičius  
   P.Levickas, N.Šimkus     14:21  21:18  22:20 [31']  
  [78] 15:30    S.Novikas, S.Kanapeckas    
   S.Novikas, S.Kanapeckas   21:19  21:14 [18']     9-a vieta
      [190] 10:15    P.Balaišis, I.Lukoševičius
   A.Valatka, D.Žilinskas       21:14  14:21  21:19 [24']
  [79] 15:30    A.Valatka, D.Žilinskas    
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas   10:21  21:17  21:11 [25']    
    [93] 16:15    J.Balsys, A.Juknevičius  
   J.Balsys, A.Juknevičius     19:21  21:14  21:11 [28']  
   J.Balsys, A.Juknevičius    
    ->    
         
       S.Novikas, S.Kanapeckas   11-a vieta
      [191] 10:15    A.Valatka, D.Žilinskas
       A.Valatka, D.Žilinskas   21:12  21:17 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Levickas, N.Šimkus  
     P.Levickas, N.Šimkus   ->   13-a vieta
      [94] 16:15    M.Mackevičius, S.Skurdauskas
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas     21:19  21:17 [20']
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.