Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 28           32 
 24           32 
 12           16 
 11           16 
 14           16 
 U-13 
 33           4 
 18           4 
 16           2 
   8           2 
   8           2 
 Diena  24  25  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 185   25 d.  09:00  U-13   MD    M.Sukackaitė  L.Leonavičiūtė   21:9  21:11    A.Ralytė  V.Žilytė   15  
 186   25 d.  09:00  U-13   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   11:21  12:21    J.Kelečiūtė  T.Leonovič   17  
 187   25 d.  09:00  U-13   MD    E.Dindaitė  J.Šalnaitė   13:21  13:21    S.Mauragytė  R.Vitkauskaitė   18  
 188   25 d.  09:00  U-13   MD    M.Leven  A.Peleckytė   21:16  22:24  18:21    A.Narvilaitė  M.Rimkutė   32  
 189   25 d.  09:00  U-13   VV    T.Žibūda   7:21  19:21    R.Dargis   16  
 190   25 d.  09:00  U-13   VV    D.Daugėla   23:21  14:21  15:21    M.Šatkauskas   31  
 191   25 d.  09:20  U-13   VV    D.Pakšys   21:8  21:7    J.Žukauskas   13  
 192   25 d.  09:20  U-13   VV    M.Grytė   11:21  9:21    M.Gedrimas   14  
 193   25 d.  09:20  U-13   VV    K.Sakalauskas   21:14  21:18    N.Tenikaitis   17  
 194   25 d.  09:20  U-13   VV    M.Drukteinis   6:21  5:21    D.Tankevič   16  
 195   25 d.  09:20  U-13   VV    R.Lesinskas   21:13  21:14    M.Lukonas   18  
 196   25 d.  09:20  U-13   VV    D.Leonovič   17:21  16:21    A.Zavackas   18  
 197   25 d.  09:45  U-13   MD    M.Sukackaitė  L.Leonavičiūtė   21:7  21:10    J.Kelečiūtė  T.Leonovič   14  
 198   25 d.  09:45  U-13   MD    A.Ralytė  V.Žilytė   21:10  21:9    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   17  
 199   25 d.  09:45  U-13   MD    S.Mauragytė  R.Vitkauskaitė   15:21  21:11  21:19    A.Narvilaitė  M.Rimkutė   28  
 200   25 d.  09:45  U-13   VV    D.Pakšys   21:9  21:15    M.Gedrimas   17  
 201   25 d.  09:45  U-13   VV    J.Žukauskas   21:15  21:16    M.Grytė   22  
 202   25 d.  09:45  U-13   VV    K.Sakalauskas   21:14  21:15    D.Tankevič   21  
 203   25 d.  10:10  U-19   MX    J.Petkus  G.Mockutė   21:13  21:16    D.Beržanskis  S.Bagdonaitė   21  
 204   25 d.  10:10  U-19   MX    A.Valantiejus  V.Movšovič   19:21  13:21    L.Borusas  S.Golubickaitė   16  
 205   25 d.  10:10  U-19   MX    V.Bagdanavičius  P.Murėnaitė   15:21  21:19  20:22    Š.Stumbra  S.Surgutskytė   29  
 206   25 d.  10:10  U-19   MX    D.Tarachovskis  E.Žėkaitė   13:21  20:22    M.Noreika  S.Poklikajeva   15  
 207   25 d.  10:10  U-13   VV    R.Dargis   7:21  24:22  15:21    M.Šatkauskas   28  
 208   25 d.  10:10  U-13   VV    R.Lesinskas   21:16  16:21  21:9    A.Zavackas   26  
 209   25 d.  10:30  U-19   MX    S.Skurdauskas  K.Anciūtė   22:20  26:24    I.Lukoševičius  D.Švelnytė   22  
 210   25 d.  10:30  U-19   MX    R.Grigaliūnas  U.Rakštytė   21:17  21:14    S.Novikas  K.Urbonavičiūtė   19  
 211   25 d.  10:30  U-13   MV    M.Sukackaitė   21:6  21:2    J.Šalnaitė   12  
 212   25 d.  10:30  U-13   MV    L.Leonavičiūtė   11:21  11:21    J.Kelečiūtė   18  
 213   25 d.  10:30  U-13   MV    V.Žilytė   21:16  21:13    R.Vitkauskaitė   16  
 214   25 d.  10:30  U-13   MV    D.Lygnugarytė   12:21  9:21    A.Ralytė   18  
 215   25 d.  10:55  U-13   VD    D.Pakšys  T.Žibūda   21:7  21:15    D.Daugėla  J.Žukauskas   14  
 216   25 d.  10:55  U-13   VD    D.Tankevič  K.Sakalauskas   24:26  19:21    M.Gedrimas  D.Vaičiulis   24  
 217   25 d.  10:55  U-13   VD    R.Dargis  E.Steponkus   21:16  21:14    M.Drukteinis  V.Zaicas   19  
 218   25 d.  10:55  U-13   VD    M.Grytė  N.Tenikaitis   21:19  21:18    M.Lukonas  T.Puišys   20  
 219   25 d.  10:55  U-13   MV    A.Narvilaitė   21:12  18:21  18:21    L.Aleknavičiūtė   28  
 220   25 d.  10:55  U-13   MV    T.Leonovič   21:16  22:20    S.Mauragytė   17  
 221   25 d.  11:20  U-13   MV    E.Dindaitė   17:21  21:15  20:22    E.Dindaitė   28  
 222   25 d.  11:20  U-13   VD    D.Leonovič  M.Šatkauskas   21:10  21:13    B.Kamantauskas  A.Zavackas   16  
 223   25 d.  11:20  U-13   VD    R.Lesinskas  R.Rudminas   21:23  13:21    A.Mažeika  J.Mažeika   17  
 224   25 d.  11:20  U-13   MV    M.Sukackaitė   21:13  21:11    J.Kelečiūtė   17  
 225   25 d.  11:20  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:13  5:21  18:21    L.Leonavičiūtė   39  
 226   25 d.  11:20  U-19   MX    J.Petkus  G.Mockutė   19:21  21:15  21:8    L.Borusas  S.Golubickaitė   29  
 227   25 d.  11:45  U-19   MX    D.Beržanskis  S.Bagdonaitė   17:21  22:24    A.Valantiejus  V.Movšovič   21  
 228   25 d.  11:45  U-19   MX    Š.Stumbra  S.Surgutskytė   19:21  15:21    M.Noreika  S.Poklikajeva   17  
 229   25 d.  11:45  U-19   MX    S.Skurdauskas  K.Anciūtė   15:21  12:21    R.Grigaliūnas  U.Rakštytė   17  
 230   25 d.  11:45  U-13   MV    V.Žilytė   16:21  17:21    A.Ralytė   19  
 231   25 d.  11:45  U-13   MV    L.Aleknavičiūtė   21:15  21:10    T.Leonovič   16  
 232   25 d.  11:45  U-13   VD    D.Pakšys  T.Žibūda   21:19  21:19    M.Gedrimas  D.Vaičiulis   20  
 233   25 d.  12:10  U-13   VD    D.Daugėla  J.Žukauskas   21:19  21:18    D.Tankevič  K.Sakalauskas   21  
 234   25 d.  12:10  U-13   VD    R.Dargis  E.Steponkus   17:21  21:15  21:18    M.Grytė  N.Tenikaitis   29  
 235   25 d.  12:10  U-13   VD    D.Leonovič  M.Šatkauskas   21:14  21:19    A.Mažeika  J.Mažeika   19  
 236   25 d.  12:10  U-19   MV    G.Mockutė   21:18  21:12    S.Golubickaitė   22  
 237   25 d.  12:10  U-19   MV    P.Murėnaitė   11:21  21:16  17:21    V.Movšovič   31  
 238   25 d.  12:10  U-19   MV    U.Rakštytė   21:15  22:20    D.Švelnytė   19  
 239   25 d.  12:35  U-19   MV    S.Poklikajeva   21:15  22:20    S.Surgutskytė   20  
 240   25 d.  12:35  U-13   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   21:14  21:18    M.Gedrimas  M.Sukackaitė   18  
 241   25 d.  12:35  U-13   MX    D.Tankevič  A.Vaišvilaitė   13:21  9:21    T.Žibūda  T.Leonovič   18  
 242   25 d.  12:35  U-13   MX    A.Pranevičius  M.Leven   14:21  9:21    T.Puišys  J.Šalnaitė   15  
 243   25 d.  12:35  U-19   MV    G.Nguyen Thi Thu   21:19  21:19    K.Urbonavičiūtė   19  
 244   25 d.  12:35  U-19   MV    K.Anciūtė   14:21  15:21    S.Bagdonaitė   19  
 245   25 d.  13:00  U-19   VD    S.Klioštoraitis  J.Petkus   21:10  21:18    R.Grigaliūnas  J.Ožalas   18  
 246   25 d.  13:00  U-19   VD    V.Bagdanavičius  M.Noreika   19:21  21:23    D.Beržanskis  L.Borusas   24  
 247   25 d.  13:00  U-19   VD    P.Levickas  I.Lukoševičius   16:21  13:21    S.Skurdauskas  Š.Stumbra   15  
 248   25 d.  13:00  U-19   VD    L.Miliauskis  M.Vilinauskas   21:16  16:21  16:21    M.Miliauskis  R.Krasauskas   27  
 249   25 d.  13:00  U-19   MV    A.Mozolevskaja   20:22  21:18  18:21    A.Leimonaitė   32  
 250   25 d.  13:00  U-19   MV    U.Vilčinskytė   15:21  11:21    M.Marcinkevičiūtė   15  
 251   25 d.  13:25  U-19   VD    J.Balsys  L.Puišys   21:8  21:6    Ą.Galiauskas  M.Smalskis    
 252   25 d.  13:25  U-19   VD    I.Račas  E.Vaitkus   18:21  12:21    S.Novikas  S.Kanapeckas   16  
 253   25 d.  13:25  U-19   MV    G.Mockutė   21:8  16:21  18:21    V.Movšovič   32  
 254   25 d.  13:25  U-19   MV    S.Golubickaitė   18:21  21:19  21:12    P.Murėnaitė   31  
 255   25 d.  13:25  U-19   MV    U.Rakštytė   24:26  16:21    S.Poklikajeva   20  
 256   25 d.  13:25  U-19   VD    S.Klioštoraitis  J.Petkus   21:18  21:17    D.Beržanskis  L.Borusas   21  
 257   25 d.  13:50  U-19   VD    R.Grigaliūnas  J.Ožalas   6:21  7:21    V.Bagdanavičius  M.Noreika   15  
 258   25 d.  13:50  U-19   VD    S.Skurdauskas  Š.Stumbra   21:10  21:19    M.Miliauskis  R.Krasauskas   17  
 259   25 d.  13:50  U-19   VD    J.Balsys  L.Puišys   21:15  22:20    S.Novikas  S.Kanapeckas   18  
 260   25 d.  13:50  U-19   MV    G.Nguyen Thi Thu   10:21  8:21    S.Bagdonaitė   13  
 261   25 d.  13:50  U-19   MV    A.Leimonaitė   5:21  13:21    M.Marcinkevičiūtė   13  
 262   25 d.  13:50  U-19   MD    S.Golubickaitė  V.Movšovič   22:20  21:11    S.Surgutskytė  G.Nguyen Thi Thu   18  
 263   25 d.  14:15  U-19   MD    S.Bagdonaitė  G.Mockutė   21:13  21:9    P.Murėnaitė  D.Švelnytė   18  
 264   25 d.  14:15  U-19   MD    I.Baranauskaitė  V.Bubulytė   11:21  20:22    K.Urbonavičiūtė  U.Rakštytė   18  
 265   25 d.  14:15  U-19   VV    J.Petkus   21:10  21:10    A.Valantiejus   17  
 266   25 d.  14:15  U-19   VV    L.Borusas   15:21  13:21    D.Beržanskis   21  
 267   25 d.  14:15  U-19   MD    K.Anciūtė  M.Marcinkevičiūtė   11:21  22:20  20:22    U.Vilčinskytė  E.Žėkaitė   26  
 268   25 d.  14:15  U-19   MD    E.Ogurkis  V.Navardauskaitė   0:0    O.Ščerbakova  N.Vogonytė     
 269   25 d.  14:40  U-19   VV    J.Ožalas   20:22  22:20  21:18    Š.Stumbra   42  
 270   25 d.  14:40  U-19   VV    S.Klioštoraitis   21:18  21:19    M.Noreika   19  
 271   25 d.  14:40  U-19   VV    V.Bagdanavičius   21:12  21:12    L.Puišys   15  
 272   25 d.  14:40  U-19   VV    D.Tarachovskis   24:26  7:21    R.Grigaliūnas   19  
 273   25 d.  14:40  U-19   VV    J.Balsys   16:21  9:21    L.Miliauskis   18  
 274   25 d.  14:40  U-19   VV    M.Vilinauskas   18:21  21:10  21:10    S.Novikas   25  
 275   25 d.  15:05  U-19   MD    S.Golubickaitė  V.Movšovič   21:18  21:19    S.Bagdonaitė  G.Mockutė   21  
 276   25 d.  15:05  U-19   MD    S.Surgutskytė  G.Nguyen Thi Thu   13:21  21:19  21:14    P.Murėnaitė  D.Švelnytė   30  
 277   25 d.  15:05  U-19   MD    K.Urbonavičiūtė  U.Rakštytė   21:16  21:15    U.Vilčinskytė  E.Žėkaitė   15  
 278   25 d.  15:05  U-19   MD    A.Mozolevskaja  M.Barauskaitė   21:16  21:13    E.Ogurkis  V.Navardauskaitė   19  
 279   25 d.  15:05  U-19   VV    J.Petkus   21:17  21:8    D.Beržanskis   18  
 280   25 d.  15:05  U-19   VV    A.Valantiejus   14:21  17:21    L.Borusas   21  
 281   25 d.  15:30  U-19   VV    J.Ožalas   18:21  18:21    S.Klioštoraitis   21  
 282   25 d.  15:30  U-19   VV    V.Bagdanavičius   21:7  21:13    R.Grigaliūnas   17  
 283   25 d.  15:30  U-19   VV    L.Miliauskis   21:10  21:16    M.Vilinauskas   17  
99 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.