Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Gabija Mockutė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Mockutė        
 32       ->        
  [114] 18:00    G.Mockutė      
 17   Anastasija Mozolevskaja      21:6  21:9 [11']      
[96] 16:45    E.Žėkaitė        
 16   Emilija Žėkaitė    21:6  21:10 [12']        
    [146] 20:00    G.Mockutė    
 9   Urtė Rakštytė        21:13  21:13 [17']    
[97] 16:45    U.Rakštytė        
 24   Viltė Navardauskaitė    21:15  21:11 [14']        
  [115] 18:00    U.Rakštytė      
 25         21:12  21:14 [17']      
 G.Nguyen Thi Thu        
 8   Giang Nguyen Thi Thu    ->        
      [236] 12:10    G.Mockutė  
 5   Danielė Švelnytė          21:18  21:12 [22']  
 D.Švelnytė        
 28       ->        
  [116] 18:00    D.Švelnytė      
 21   Augustė Leimonaitė      22:20  21:18 [21']      
[102] 17:10    K.Urbonavičiūtė        
 12   Kornelija Urbonavičiūtė    21:7  21:6 [13']        
    [147] 20:00    S.Golubickaitė    
 13   Vaiva Bubulytė        21:8  21:7 [14']    
[103] 17:10    V.Bubulytė        
 20   Nora Vogonytė    21:11  21:4 [11']        
  [117] 18:00    S.Golubickaitė      
 29         21:8  21:13 [14']      
 S.Golubickaitė        
 4   Samanta Golubickaitė    ->         1-a vieta
        [253] 13:25    V.Movšovič
 3   Perla Murėnaitė            8:21  21:16  21:18 [32']
 P.Murėnaitė        
 30       ->        
  [122] 18:20    P.Murėnaitė      
 19   Emilija Ogurkis      21:8  21:4 [13']      
[106] 17:10    M.Barauskaitė        
 14   Minija Barauskaitė    16:21  21:14  21:11 [29']        
    [148] 20:00    P.Murėnaitė    
 11   Kristė Anciūtė        21:8  21:13 [14']    
[107] 17:10    K.Anciūtė        
 22   Ugnė Vilčinskytė    21:11  21:19 [16']        
  [123] 18:20    S.Poklikajeva      
 27         21:16  22:20 [15']      
 S.Poklikajeva        
 6   Snežana Poklikajeva    ->        
      [237] 12:10    V.Movšovič  
 7   Sofija Surgutskytė          21:11  16:21  21:17 [31']  
 S.Surgutskytė        
 26       ->        
  [124] 18:20    S.Surgutskytė      
 23   Ivija Baranauskaitė      16:21  21:9  21:18 [29']      
[108] 17:35    S.Bagdonaitė        
 10   Sofija Bagdonaitė    21:15  21:8 [17']        
    [149] 20:00    V.Movšovič    
 15   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:13  21:15 [18']    
[109] 17:35    O.Ščerbakova        
 18   Oresta Ščerbakova    21:19  21:18 [24']      S.Golubickaitė   3-a vieta
  [125] 18:20    V.Movšovič   [254] 13:25    S.Golubickaitė
 31         21:7  21:9 [15']    P.Murėnaitė   18:21  21:19  21:12 [31']
 V.Movšovič        
 2   Vitalija Movšovič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Rakštytė    
      [238] 12:10    U.Rakštytė  
       D.Švelnytė   21:15  22:20 [19']   5-a vieta
        [255] 13:25    S.Poklikajeva
       S.Poklikajeva     26:24  21:16 [20']
      [239] 12:35    S.Poklikajeva  
       S.Surgutskytė   21:15  22:20 [20']  
           
           
         D.Švelnytė   7-a vieta
       
         S.Surgutskytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Žėkaitė      
    [150] 20:00    G.Nguyen Thi Thu    
     G.Nguyen Thi Thu   10:21  21:14  21:16 [26']    
      [243] 12:35    G.Nguyen Thi Thu  
     K.Urbonavičiūtė     21:19  21:19 [19']  
    [151] 20:20    K.Urbonavičiūtė    
     V.Bubulytė   21:8  21:11 [14']     9-a vieta
        [260] 13:50    S.Bagdonaitė
     M.Barauskaitė       21:10  21:8 [13']
    [152] 20:20    K.Anciūtė    
     K.Anciūtė   21:19  24:22 [21']    
      [244] 12:35    S.Bagdonaitė  
     S.Bagdonaitė     21:14  21:15 [19']  
    [153] 20:20    S.Bagdonaitė    
     O.Ščerbakova   21:11  21:8 [13']    
           
         K.Urbonavičiūtė   11-a vieta
       
         K.Anciūtė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Žėkaitė    
       
       V.Bubulytė   ->   13-a vieta
       
       M.Barauskaitė     ->
       
       O.Ščerbakova   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Mozolevskaja      
   A.Mozolevskaja   ->      
    [126] 18:20    A.Mozolevskaja    
   V.Navardauskaitė     10:21  21:19  21:15 [28']    
   V.Navardauskaitė      
    ->      
      [249] 13:00    A.Leimonaitė  
        22:20  18:21  21:18 [32']  
   A.Leimonaitė      
   A.Leimonaitė   ->      
    [127] 18:45    A.Leimonaitė    
   N.Vogonytė     ->    
   N.Vogonytė      
    ->       17-a vieta
        [261] 13:50    M.Marcinkevičiūtė
          21:5  21:13 [13']
   E.Ogurkis      
   E.Ogurkis   ->      
    [128] 18:45    U.Vilčinskytė    
   U.Vilčinskytė     21:10  21:19 [15']    
   U.Vilčinskytė      
    ->      
      [250] 13:00    M.Marcinkevičiūtė  
        21:15  21:11 [15']  
   I.Baranauskaitė      
   I.Baranauskaitė   ->      
    [129] 18:45    M.Marcinkevičiūtė    
   M.Marcinkevičiūtė     16:21  21:15  21:7 [28']    
   M.Marcinkevičiūtė      
    ->    A.Mozolevskaja   19-a vieta
       
         U.Vilčinskytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Navardauskaitė    
       
       N.Vogonytė   ->   21-a vieta
       
       E.Ogurkis     ->
       
       I.Baranauskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV  
     U-13    VV    MV  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.