Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Petkus, G.Mockutė      
 16       ->      
  [73] 15:10    J.Petkus, G.Mockutė    
 9   Simas Skurdauskas 
 Kristė Anciūtė 
    21:12  21:12 [16']    
[58] 14:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 8   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  21:9  21:8 [12']      
    [203] 10:10    J.Petkus, G.Mockutė  
 5   Danielius Beržanskis 
 Sofija Bagdonaitė 
      21:13  21:16 [21']  
[59] 14:00    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė      
 12   Simas Kanapeckas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:7  21:2 [12']      
  [70] 14:45    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė    
 13   Šarūnas Stumbra 
 Sofija Surgutskytė 
    21:10  21:13 [16']    
[60] 14:20    Š.Stumbra, S.Surgutskytė      
 4   Ignas Lukoševičius 
 Danielė Švelnytė 
  15:21  21:8  21:8 [24']       1-a vieta
      [226] 11:20    J.Petkus, G.Mockutė
 3   Ardas Valantiejus 
 Vitalija Movšovič 
        19:21  21:15  21:8 [29']
[61] 14:20    A.Valantiejus, V.Movšovič      
 14   Paulius Levickas 
 Augustė Leimonaitė 
  21:7  21:9 [13']      
  [86] 16:00    A.Valantiejus, V.Movšovič    
 11   Danielius Tarachovskis 
 Emilija Žėkaitė 
    21:12  21:9 [12']    
[72] 15:10    D.Tarachovskis, E.Žėkaitė      
 6   Rapolas Grigaliūnas 
 Urtė Rakštytė 
  12:21  22:20  21:19 [29']      
    [204] 10:10    L.Borusas, S.Golubickaitė  
 7   Mamertas Noreika 
 Snežana Poklikajeva 
      21:19  21:13 [16']  
[71] 14:45    M.Noreika, S.Poklikajeva      
 10   Simas Novikas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  21:18  21:9 [16']      
  [87] 16:00    L.Borusas, S.Golubickaitė    
 15         21:9  21:9 [11']    
 L.Borusas, S.Golubickaitė      
 2   Laurynas Borusas 
 Samanta Golubickaitė 
  ->    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė   3-a vieta
      [227] 11:45    A.Valantiejus, V.Movšovič
       A.Valantiejus, V.Movšovič   21:17  24:22 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
    [205] 10:10    Š.Stumbra, S.Surgutskytė  
     Š.Stumbra, S.Surgutskytė   21:15  19:21  22:20 [29']   5-a vieta
      [228] 11:45    M.Noreika, S.Poklikajeva
     D.Tarachovskis, E.Žėkaitė     21:19  21:15 [17']
    [206] 10:10    M.Noreika, S.Poklikajeva  
     M.Noreika, S.Poklikajeva   21:13  22:20 [15']  
         
         
       V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė   7-a vieta
     
       D.Tarachovskis, E.Žėkaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Skurdauskas, K.Anciūtė    
   S.Skurdauskas, K.Anciūtė   ->    
    [209] 10:30    S.Skurdauskas, K.Anciūtė  
   S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė     22:20  26:24 [22']  
  [88] 16:00    I.Lukoševičius, D.Švelnytė    
   I.Lukoševičius, D.Švelnytė   21:12  21:16 [17']     9-a vieta
      [229] 11:45    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė
   P.Levickas, A.Leimonaitė       21:15  21:12 [17']
  [89] 16:00    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė    
   R.Grigaliūnas, U.Rakštytė   21:7  21:12 [14']    
    [210] 10:30    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė  
   S.Novikas, K.Urbonavičiūtė     21:17  21:14 [19']  
   S.Novikas, K.Urbonavičiūtė    
    ->    
         
       I.Lukoševičius, D.Švelnytė   11-a vieta
     
       S.Novikas, K.Urbonavičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė  
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     P.Levickas, A.Leimonaitė     ->
     P.Levickas, A.Leimonaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.