Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 33, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-32 vietos          
 D.Pakšys          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   D.Pakšys        
 33         ->        
 .          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [19] 12:00    D.Pakšys      
 17   Daniil Vaičiulis        21:7  21:9 [13']      
 D.Vaičiulis          
 48       ->          
  [7] 11:20    D.Vaičiulis        
 49         21:7  21:2 [15']        
 J.Mažeika          
 16   Juozas Mažeika    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [34] 12:20    D.Pakšys    
 9   Titas Žibūda          21:10  21:7 [13']    
 T.Žibūda          
 56       ->          
  [8] 11:20    T.Žibūda        
 41         21:11  21:9 [14']        
 M.Macijauskas          
 24   Mikas Macijauskas    ->          
    [20] 12:00    K.Sakalauskas      
 25   Rokas Lesinskas        21:18  14:21  21:14 [32']      
 R.Lesinskas          
 40       ->          
  [3] 11:00    K.Sakalauskas        
 57         21:9  21:9 [17']        
 K.Sakalauskas          
 8   Kipras Sakalauskas    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [191] 09:20    D.Pakšys  
 5   Nojus Tenikaitis            21:8  21:7 [13']  
 N.Tenikaitis          
 60       ->          
  [9] 11:20    N.Tenikaitis        
 37         21:14  21:8 [17']        
 R.Rudminas          
 28   Ridas Rudminas    ->          
    [21] 12:00    N.Tenikaitis      
 21   Eimantas Puidokas        21:15  21:15 [20']      
 E.Puidokas          
 44       ->          
  [10] 11:20    E.Puidokas        
 53         16:21  21:7  21:19 [32']        
 A.Mažeika          
 12   Adomas Mažeika    ->          
      [35] 12:20    J.Žukauskas    
 13   Mantas Lukonas          21:8  13:21  23:21 [27']    
 M.Lukonas          
 52       ->          
  [4] 11:00    R.Dargis        
 45         21:9  23:21 [19']        
 R.Dargis          
 20   Rokas Dargis    ->          
    [22] 12:00    J.Žukauskas      
 29   Benediktas Kamantauskas        24:22  21:12 [22']      
 B.Kamantauskas          
 36       ->          
  [11] 11:20    J.Žukauskas        
 61         21:9  21:9 [13']        
 J.Žukauskas          
 4   Justas Žukauskas    ->           1-a vieta
          [200] 09:45    D.Pakšys
 3   Mykolas Grytė              21:9  21:15 [17']
 M.Grytė          
 62       ->          
  [13] 11:40    M.Grytė        
 35   Aironas Nutautas      21:3  21:17 [16']        
[1] 11:00    S.Duoba          
 30   Simonas Duoba    21:5  21:3 [13']          
    [23] 12:00    M.Grytė      
 19   Daniel Leonovič        21:13  15:21  21:16 [29']      
 D.Leonovič          
 46       ->          
  [12] 11:20    D.Daugėla        
 51         23:21  21:14 [19']        
 D.Daugėla          
 14   Domas Daugėla    ->          
      [36] 12:20    M.Grytė    
 11   Vilius Zaicas          21:14  21:13 [21']    
 V.Zaicas          
 54       ->          
  [5] 11:00    V.Zaicas        
 43         21:9  21:14 [17']        
 D.Krūminas          
 22   Dainius Krūminas    ->          
    [24] 12:00    M.Drukteinis      
 27   Arnas Pranevičius        21:9  21:12 [20']      
 A.Pranevičius          
 38       ->          
  [6] 11:00    M.Drukteinis        
 59         21:14  21:11 [19']        
 M.Drukteinis          
 6   Matas Drukteinis    ->          
        [192] 09:20    M.Gedrimas  
 7   Dominik Tankevič            21:11  21:9 [14']  
 D.Tankevič          
 58       ->          
  [14] 11:40    D.Tankevič        
 39         21:2  21:4 [12']        
 R.Krūminas          
 26   Rokas Krūminas    ->          
    [25] 12:20    D.Tankevič      
 23   Adomas Zavackas        21:12  21:14 [23']      
 A.Zavackas          
 42       ->          
  [15] 11:40    T.Puišys        
 55         21:18  13:21  21:12 [31']        
 T.Puišys          
 10   Tautvydas Puišys    ->          
      [37] 12:45    M.Gedrimas    
 15   Mantas Šatkauskas          21:6  21:7 [13']    
 M.Šatkauskas          
 50       ->        J.Žukauskas   3-a vieta
  [16] 11:40    M.Šatkauskas     [201] 09:45    J.Žukauskas
 47         21:13  21:15 [18']      M.Grytė   21:15  21:16 [22']
 E.Steponkus          
 18   Evaldas Steponkus    ->          
    [26] 12:20    M.Gedrimas      
 31   Germantas Svidras        21:11  21:2 [12']      
[2] 11:00    B.Bačkaitis          
 34   Benas Bačkaitis    21:17  21:18 [17']          
  [17] 11:40    M.Gedrimas        
 63         21:2  21:10 [12']        
 M.Gedrimas          
 2   Markas Gedrimas    ->       Dėl 5-8 vietos    
         K.Sakalauskas    
        [193] 09:20    K.Sakalauskas  
         N.Tenikaitis   21:14  21:18 [17']   5-a vieta
          [202] 09:45    K.Sakalauskas
         M.Drukteinis     21:14  21:15 [21']
        [194] 09:20    D.Tankevič  
         D.Tankevič   21:6  21:5 [16']  
             
             
           N.Tenikaitis   7-a vieta
         
           M.Drukteinis   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       D.Vaičiulis      
      [38] 12:45    T.Žibūda    
       T.Žibūda   22:20  21:10 [21']    
        [189] 09:00    R.Dargis  
       E.Puidokas     21:7  21:19 [16']  
      [43] 13:10    R.Dargis    
       R.Dargis   21:8  21:17 [16']     9-a vieta
          [207] 10:10    M.Šatkauskas
       D.Daugėla       21:7  22:24  21:15 [28']
      [44] 13:10    D.Daugėla    
       V.Zaicas   21:14  21:15 [18']    
        [190] 09:00    M.Šatkauskas  
       T.Puišys     21:23  21:14  21:15 [31']  
      [45] 13:10    M.Šatkauskas    
       M.Šatkauskas   21:8  19:21  21:13 [33']    
             
           T.Žibūda   11-a vieta
         
           D.Daugėla   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         D.Vaičiulis    
         
         E.Puidokas   ->   13-a vieta
         
         V.Zaicas     ->
         
         T.Puišys   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
           
     J.Mažeika      
     J.Mažeika   ->      
      [46] 13:10    R.Lesinskas    
     M.Macijauskas     21:10  21:9 [15']    
    [27] 12:20    R.Lesinskas      
     R.Lesinskas   21:8  21:11 [15']      
        [195] 09:20    R.Lesinskas  
     R.Rudminas       21:13  21:14 [18']  
    [28] 12:20    A.Mažeika      
     A.Mažeika   21:18  15:21  21:8 [31']      
      [47] 13:10    M.Lukonas    
     M.Lukonas     17:21  21:9  21:7 [25']    
    [29] 12:20    M.Lukonas      
     B.Kamantauskas   21:9  24:22 [16']       17-a vieta
          [208] 10:10    R.Lesinskas
     S.Duoba         21:16  16:21  21:9 [26']
    [30] 12:20    D.Leonovič      
     D.Leonovič   16:21  21:12  21:14 [27']      
      [48] 13:10    D.Leonovič    
     D.Krūminas     21:15  21:9 [14']    
    [31] 12:20    A.Pranevičius      
     A.Pranevičius   21:23  21:15  21:9 [31']      
        [196] 09:20    A.Zavackas  
     R.Krūminas       21:17  21:16 [18']  
    [32] 12:20    A.Zavackas      
     A.Zavackas   21:2  21:2 [10']      
      [49] 13:35    A.Zavackas    
     E.Steponkus     21:19  21:12 [19']    
    [33] 12:20    E.Steponkus      
     B.Bačkaitis   21:2  21:4 [10']    M.Lukonas   19-a vieta
         
           D.Leonovič   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         J.Mažeika    
         
         A.Mažeika   ->   21-a vieta
         
         A.Pranevičius     ->
         
         E.Steponkus   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
       M.Macijauskas   ->    
         
       R.Rudminas     ->  
         
       B.Kamantauskas   ->     25-a vieta
         
       S.Duoba       ->
         
       D.Krūminas   ->    
         
       R.Krūminas     ->  
         
       B.Bačkaitis   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         .  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
           G.Svidras
            ->
   A.Nutautas        
   A.Nutautas   ->        
     A.Nutautas      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Nutautas    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
        [18] 11:40    G.Svidras  
          21:10  21:17 [16']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Svidras    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     G.Svidras    A.Nutautas
   G.Svidras     ->    A.Nutautas   ->
   G.Svidras        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
     .      
      ->      
         
        ->    
     .      
      ->      
         
          ->  
     .      
      ->      
         
        ->    
     .      
      ->       49-a vieta
         
            ->
     .      
      ->      
         
        ->    
     .      
      ->      
         
          ->  
     .      
      ->      
         
        ->    
     .      
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.