Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Domas Pakšys 
 Titas Žibūda 
  Dėl 1-8 vietos      
[52] 13:35    D.Pakšys, T.Žibūda      
 16   Aironas Nutautas 
 Germantas Svidras 
  21:5  21:4 [12']      
  [76] 15:10    D.Pakšys, T.Žibūda    
 9   Daniel Leonovič 
 Mantas Šatkauskas 
    21:9  21:13 [15']    
[53] 13:35    R.Dargis, E.Steponkus      
 8   Rokas Dargis 
 Evaldas Steponkus 
  21:9  11:21  21:15 [30']      
    [215] 10:55    D.Pakšys, T.Žibūda  
 5   Matas Drukteinis 
 Vilius Zaicas 
      21:7  21:15 [14']  
[54] 14:00    M.Drukteinis, V.Zaicas      
 12   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  21:15  21:14 [19']      
  [77] 15:10    D.Daugėla, J.Žukauskas    
 13   Dainius Krūminas 
 Rokas Krūminas 
    21:19  21:17 [20']    
[55] 14:00    D.Daugėla, J.Žukauskas      
 4   Domas Daugėla 
 Justas Žukauskas 
  21:9  21:9 [14']       1-a vieta
      [232] 11:45    D.Pakšys, T.Žibūda
 3   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
        21:19  21:19 [20']
[64] 14:20    M.Grytė, N.Tenikaitis      
 14   Rokas Lesinskas 
 Ridas Rudminas 
  21:14  21:6 [15']      
  [78] 15:35    D.Tankevič, K.Sakalauskas    
 11   Mikas Macijauskas 
 Arnas Pranevičius 
    21:17  21:18 [24']    
[65] 14:20    D.Tankevič, K.Sakalauskas      
 6   Dominik Tankevič 
 Kipras Sakalauskas 
  21:12  21:7 [17']      
    [216] 10:55    M.Gedrimas, D.Vaičiulis  
 7   Mantas Lukonas 
 Tautvydas Puišys 
      26:24  21:19 [24']  
[66] 14:45    M.Lukonas, T.Puišys      
 10   Adomas Mažeika 
 Juozas Mažeika 
  21:19  21:15 [19']      
  [79] 15:35    M.Gedrimas, D.Vaičiulis    
 15   Simonas Duoba 
 Eimantas Puidokas 
    21:18  21:9 [20']    
[67] 14:45    M.Gedrimas, D.Vaičiulis      
 2   Markas Gedrimas 
 Daniil Vaičiulis 
  21:14  21:6 [19']    D.Daugėla, J.Žukauskas   3-a vieta
      [233] 12:10    D.Daugėla, J.Žukauskas
       D.Tankevič, K.Sakalauskas   21:19  21:18 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dargis, E.Steponkus    
    [217] 10:55    R.Dargis, E.Steponkus  
     M.Drukteinis, V.Zaicas   21:16  21:14 [19']   5-a vieta
      [234] 12:10    R.Dargis, E.Steponkus
     M.Grytė, N.Tenikaitis     17:21  21:15  21:18 [29']
    [218] 10:55    M.Grytė, N.Tenikaitis  
     M.Lukonas, T.Puišys   21:19  21:18 [20']  
         
         
       M.Drukteinis, V.Zaicas   7-a vieta
     
       M.Lukonas, T.Puišys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Nutautas, G.Svidras      
  [80] 15:35    D.Leonovič, M.Šatkauskas    
   D.Leonovič, M.Šatkauskas   21:5  21:6 [13']    
    [222] 11:20    D.Leonovič, M.Šatkauskas  
   B.Kamantauskas, A.Zavackas     21:10  21:13 [16']  
  [81] 15:35    B.Kamantauskas, A.Zavackas    
   D.Krūminas, R.Krūminas   21:12  21:11 [17']     9-a vieta
      [235] 12:10    D.Leonovič, M.Šatkauskas
   R.Lesinskas, R.Rudminas       21:14  21:19 [19']
  [82] 15:35    R.Lesinskas, R.Rudminas    
   M.Macijauskas, A.Pranevičius   21:12  21:14 [18']    
    [223] 11:20    A.Mažeika, J.Mažeika  
   A.Mažeika, J.Mažeika     23:21  21:13 [17']  
  [83] 15:35    A.Mažeika, J.Mažeika    
   S.Duoba, E.Puidokas   21:17  26:24 [22']    
         
       B.Kamantauskas, A.Zavackas   11-a vieta
     
       R.Lesinskas, R.Rudminas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Nutautas, G.Svidras    
     
     D.Krūminas, R.Krūminas   ->   13-a vieta
     
     M.Macijauskas, A.Pranevičius     ->
     
     S.Duoba, E.Puidokas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.