Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Monika Sukackaitė ,   Liepa Leonavičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[39] 12:45    M.Sukackaitė, L.Leonavičiūtė    
 8   Elija Dindaitė ,   Jorūnė Šalnaitė    21:6  21:8 [11']    
  [185] 09:00    M.Sukackaitė, L.Leonavičiūtė  
 5   Smiltė Mauragytė ,   Rusnė Vitkauskaitė      21:9  21:11 [15']  
[40] 12:45    A.Ralytė, V.Žilytė    
 4   Aina Ralytė ,   Vakarė Žilytė    21:16  21:10 [17']    1-a vieta
    [197] 09:45    M.Sukackaitė, L.Leonavičiūtė
 3   Liepa Aleknavičiūtė ,   Dangė Lygnugarytė        21:7  21:10 [14']
[41] 12:45    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 6   Milana Leven ,   Atėnė Peleckytė    21:18  21:10 [19']    
  [186] 09:00    J.Kelečiūtė, T.Leonovič  
 7   Agota Narvilaitė ,   Marija Rimkutė      21:11  21:12 [17']  
[42] 12:45    J.Kelečiūtė, T.Leonovič    
 2   Jogailė Kelečiūtė ,   Taja Leonovič    21:6  21:11 [15']    
     
     A.Ralytė, V.Žilytė  3-a vieta
  [198] 09:45    A.Ralytė, V.Žilytė
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   21:10  21:9 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Dindaitė, J.Šalnaitė    
  [187] 09:00    S.Mauragytė, R.Vitkauskaitė  
   S.Mauragytė, R.Vitkauskaitė   21:13  21:13 [18']  5-a vieta
    [199] 09:45    S.Mauragytė, R.Vitkauskaitė
   M.Leven, A.Peleckytė     15:21  21:11  21:19 [28']
  [188] 09:00    A.Narvilaitė, M.Rimkutė  
   A.Narvilaitė, M.Rimkutė   16:21  24:22  21:18 [32']  
       
       
     E.Dindaitė, J.Šalnaitė  7-a vieta
   
     M.Leven, A.Peleckytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.