Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 32           64 
 92           64 
 32           64 
 48           64 
 24           32 
 28           32 
 24           32 
 16           32 
 32           32 
 24           32 
 Diena  07  08  09  10  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 293   10 d.  10:00  Suaug   MX    P.Smilowski  M.Swierczynska   21:9  21:17    J.Toft  N.Anthonisen   21  
 294   10 d.  10:00  Suaug   MX    C.Hemming  F.Liew   1:0    D.Zietek  W.Adamek    
 295   10 d.  10:00  Suaug   MV    K.Kuuba   21:13  21:8    A.Korosi   23  
 296   10 d.  10:00  Suaug   VV    F.Burestedt   20:22  21:13  21:15    J.Magee   57  
 297   10 d.  10:30  Suaug   MV    J.Hart   23:21  21:11    A.Zaitsava   34  
 298   10 d.  10:30  Suaug   VV    M.Rogalski   21:9  21:13    D.Bosniuk   30  
 299   10 d.  10:30  Suaug   MD    C.Busch  A.Schulz   21:15  21:17    A.Jäger  S.Küspert   33  
 300   10 d.  11:00  Suaug   VD    J.Janacek  T.Švejda   21:15  21:13    A.Niyazov  D.Panarin   22  
 301   10 d.  11:00  Suaug   MD    K.Kuuba  H.Ruutel   21:14  21:17    D.Gonda  A.Korosi   24  
 302   10 d.  11:00  Suaug   VD    E.Kurdyukov  E.Okolov   18:21  21:13  21:15    J.Magee  P.Reynolds     
 303   10 d.  15:00  Suaug   MV    K.Kuuba   21:23  21:18  21:18    J.Hart   55  
 304   10 d.  15:30  Suaug   MX    P.Smilowski  M.Swierczynska   21:17  14:21  18:21    C.Hemming  F.Liew   46  
 305   10 d.  16:00  Suaug   VV    F.Burestedt   21:12  23:21    M.Rogalski   35  
 306   10 d.  16:30  Suaug   MD    K.Kuuba  H.Ruutel   22:20  21:9    C.Busch  A.Schulz   26  
 307   10 d.  17:00  Suaug   VD    J.Janacek  T.Švejda   18:21  21:15  21:15    E.Kurdyukov  E.Okolov   38  
15 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.