Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-08 2018-06-09 2018-06-09 2018-06-10 2018-06-10  
 1   Milan Dratva 
 Matej Hlinican 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Dratva, M.Hlinican        
 32       ->        
  [265] 14:00    J.Janacek, T.Švejda      
 17   Jaromir Janacek 
 Tomáš Švejda 
    15:21  21:16  21:16 [41']      
[223] 20:00    J.Janacek, T.Švejda        
 16   Jesper Toft 
 Mads Vestergaard 
  21:18  12:21  23:21 [39']        
    [285] 18:50    J.Janacek, T.Švejda    
 9   Avinash Gupta 
 Jack Macgregor 
      21:11  21:19 [27']    
 A.Gupta, J.Macgregor        
 24       ->        
  [266] 14:00    A.Gupta, J.Macgregor      
 25   Anton Monnberg 
 Jesper Paul 
    21:16  21:17 [30']      
[220] 19:50    P.Correl, A.Fleischer        
 8   Peter Correl 
 Andreas Fleischer 
  21:17  21:15 [27']        
      [300] 11:00    J.Janacek, T.Švejda  
 5   Kristjan Kaljurand 
 Raul Kasner 
        21:15  21:13 [22']  
 K.Kaljurand, R.Kasner        
 28       ->        
  [267] 14:00    K.Kaljurand, R.Kasner      
 21   Jan Rudzinski 
 Mateusz Swierczynki 
    21:19  22:20 [34']      
[226] 20:25    J.Rudzinski, M.Swierczynki        
 12   Filip Budzel 
 Peder Sovndal 
  21:14  21:12 [24']        
    [286] 18:50    A.Niyazov, D.Panarin    
 13   Robert Ingi Huldarsson 
 Daniel Johannesson 
      18:21  21:19  21:14 [46']    
 R.Huldarsson, D.Johannesson        
 20       ->        
  [268] 14:00    A.Niyazov, D.Panarin      
 29   Artur Niyazov 
 Dmitriy Panarin 
    21:4  21:12 [18']      
[221] 19:50    A.Niyazov, D.Panarin        
 4   Dmitry Dubovenko 
 Andrei Klimenkov 
  21:15  21:17 [22']         1-a vieta
        [307] 17:00    J.Janacek, T.Švejda
 3   Robert Cybulski 
 Adam Szolc 
          18:21  21:15  21:15 [38']
[229] 21:00    R.Cybulski, A.Szolc        
 30   Ade Resky Dwicahyo 
 Azmy Qowimuramadhoni 
  16:21  22:20  21:15 [44']        
  [269] 14:30    K.Leonov, O.Shmundyak      
 19         21:16  21:13 [28']      
 K.Leonov, O.Shmundyak        
 14   Kyrylo Leonov 
 Oleksandar Shmundyak 
  ->        
    [287] 18:50    E.Kurdyukov, E.Okolov    
 11   David Bjarni Bjornsson 
 Kristofer Darri Finnsson 
      21:19  21:14 [27']    
[230] 21:00    E.Kurdyukov, E.Okolov        
 22   Egor Kurdyukov 
 Egor Okolov 
  21:18  23:21 [25']        
  [270] 14:30    E.Kurdyukov, E.Okolov      
 27         23:21  19:21  21:18 [42']      
 S.Jorgensen, C.Mork        
 6   Sturla Flaten Jorgensen 
 Carl Christian Mork 
  ->        
      [302] 11:00    E.Kurdyukov, E.Okolov  
 7   Rasmus Espersen 
 Sebastian Grønbjerg 
        18:21  21:13  21:15  
[231] 21:00    R.Espersen, S.Grønbjerg        
 26   Sergiy Garist 
 Patryk Kordek 
  21:16  21:14 [24']        
  [271] 14:30    J.Magee, P.Reynolds      
 23         21:18  21:15 [27']      
 J.Magee, P.Reynolds        
 10   Joshua Magee 
 Paul Reynolds 
  ->        
    [288] 18:50    J.Magee, P.Reynolds    
 15   Konrad Ploch 
 Dominik Zietek 
      21:11  17:21  21:10 [41']    
[232] 21:10   K.Ploch, D.Zietek        
 18   Georgii Karpov 
 Mikhail Lavrikov 
    B/Ž      A.Niyazov, D.Panarin   3-a vieta
  [272] 14:30   K.Ploch, D.Zietek  
 31           B/Ž    J.Magee, P.Reynolds   ->
 M.Christensen, F.Kristensen        
 2   Magnus Christensen 
 Fredrik Kristensen 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Gupta, J.Macgregor    
       
       K.Kaljurand, R.Kasner   ->   5-a vieta
       
       K.Leonov, O.Shmundyak     ->
       
       K.Ploch, D.Zietek   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Dratva, M.Hlinican      
       
     P.Correl, A.Fleischer   ->    
       
     J.Rudzinski, M.Swierczynki     ->  
       
     R.Huldarsson, D.Johannesson   ->     9-a vieta
       
     R.Cybulski, A.Szolc       ->
       
     S.Jorgensen, C.Mork   ->    
       
     R.Espersen, S.Grønbjerg     ->  
       
     M.Christensen, F.Kristensen   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Toft, M.Vestergaard      
   J.Toft, M.Vestergaard   ->      
       
      ->    
   A.Monnberg, J.Paul      
   A.Monnberg, J.Paul   ->      
       
        ->  
   F.Budzel, P.Sovndal      
   F.Budzel, P.Sovndal   ->      
       
      ->    
   D.Dubovenko, A.Klimenkov      
   D.Dubovenko, A.Klimenkov   ->       17-a vieta
       
   A.Dwicahyo, A.Qowimuramadhoni         ->
   A.Dwicahyo, A.Qowimuramadhoni      
    ->      
       
   D.Bjornsson, K.Finnsson     ->    
   D.Bjornsson, K.Finnsson      
    ->      
       
   S.Garist, P.Kordek       ->  
   S.Garist, P.Kordek      
    ->      
       
   G.Karpov, M.Lavrikov     ->    
   G.Karpov, M.Lavrikov      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.