Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-08 2018-06-09 2018-06-09 2018-06-10 2018-06-10  
 1   Kristin Kuuba 
 Helina Ruutel 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Kuuba, H.Ruutel        
 32       ->        
  [257] 13:00    K.Kuuba, H.Ruutel      
 17   Anastasiia Boiarun 
 Alena Iakovleva 
    21:16  21:15 [24']      
[217] 19:25    T.Isenberg, B.Stepper        
 16   Theresa Isenberg 
 Brid Stepper 
  21:14  22:20 [32']        
    [289] 19:30    K.Kuuba, H.Ruutel    
 9   Emma Hooper 
 Natalia Mitchell 
      21:6  21:13 [20']    
 E.Hooper, N.Mitchell        
 24       ->        
  [258] 13:00    A.Holden, F.Liew      
 25   Abigail Holden 
 Fee Teng Liew 
    21:11  21:9 [22']      
[227] 20:35    A.Holden, F.Liew        
 8   Kornelia Marczak 
 Joanna Stanisz 
  21:12  17:21  21:14 [47']        
      [301] 11:00    K.Kuuba, H.Ruutel  
 5   Ieva Pope 
 Monika Radovska 
        21:14  21:17 [24']  
 I.Pope, M.Radovska        
 28       ->        
  [259] 13:00    A.Kurdyukova, A.Shapovalova      
 21   Anastasiia Kurdyukova 
 Anastasia Shapovalova 
    20:22  24:22  21:19 [53']      
[228] 20:35    A.Kurdyukova, A.Shapovalova        
 12   Laura Bujak 
 Anna Duda 
  21:13  21:6 [23']        
    [290] 19:30    D.Gonda, A.Korosi    
 13   Daniella Gonda 
 Agnes Korosi 
      21:16  21:15 [28']    
 D.Gonda, A.Korosi        
 20       ->        
  [260] 13:00    D.Gonda, A.Korosi      
 29   Anna Mikhalkova 
 Yevgeniya Paksyutova 
    21:23  21:12  21:6 [36']      
[224] 20:25    A.Mikhalkova, Y.Paksyutova        
 4   Sigridur Arnadottir 
 Arna Karen Johannsdottir 
  21:13  21:13 [22']         1-a vieta
        [306] 16:30    K.Kuuba, H.Ruutel
 3   Viktoria Kozyreva 
 Mariia Sukhova 
          22:20  21:9 [26']
[222] 20:00    W.Dabczynska, A.Goszcynska        
 30   Wiktoria Dabczynska 
 Aleksandra Goszcynska 
  21:17  21:17 [35']        
  [261] 13:30    W.Dabczynska, A.Goszcynska      
 19         21:17  23:21 [46']      
 W.Adamek, A.Foryta        
 14   Wiktoria Adamek 
 Agnieszka Foryta 
  ->        
    [291] 19:30    C.Busch, A.Schulz    
 11   Liana Lenceviča 
 Jekaterina Romanova 
      17:21  21:13  21:14 [47']    
[218] 19:25    C.Busch, A.Schulz        
 22   Christine Busch 
 Amalie Schulz 
  21:11  21:12 [25']        
  [262] 13:30    C.Busch, A.Schulz      
 27         22:20  21:13 [29']      
 V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja        
 6   Vytautė Fomkinaitė 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->        
      [299] 10:30    C.Busch, A.Schulz  
 7   Veronika Dobiašova 
 Martina Krocova 
        21:15  21:17 [33']  
[225] 20:25    A.Jäger, S.Küspert        
 26   Annabella Jäger 
 Stine Susan Küspert 
  21:9  21:12 [24']        
  [263] 13:30    A.Jäger, S.Küspert      
 23         21:17  21:15 [26']      
 S.Jorgensen, N.Syvertsen        
 10   Solvar Flaten Jorgensen 
 Natalie Syvertsen 
  ->        
    [292] 19:30    A.Jäger, S.Küspert    
 15   Anastasiia Sharapova 
 Anastasia Stogova 
      21:14  17:21  21:9 [47']    
[219] 19:50    D.Vasigaran, J.Vasigaran        
 18   Dharshinie Vasigaran 
 Jayshinie Vasigaran 
  25:27  21:17  25:23 [54']      D.Gonda, A.Korosi   3-a vieta
  [264] 13:30    A.Cherniavskaya, A.Zaitsava  
 31         17:21  21:12  21:10 [38']    A.Jäger, S.Küspert   ->
 A.Cherniavskaya, A.Zaitsava        
 2   Anastasiya Cherniavskaya 
 Alesia Zaitsava 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Holden, F.Liew    
       
       A.Kurdyukova, A.Shapovalova   ->   5-a vieta
       
       W.Dabczynska, A.Goszcynska     ->
       
       A.Cherniavskaya, A.Zaitsava   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Isenberg, B.Stepper      
       
     E.Hooper, N.Mitchell   ->    
       
     I.Pope, M.Radovska     ->  
       
     A.Mikhalkova, Y.Paksyutova   ->     9-a vieta
       
     W.Adamek, A.Foryta       ->
       
     V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja   ->    
       
     S.Jorgensen, N.Syvertsen     ->  
       
     D.Vasigaran, J.Vasigaran   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Boiarun, A.Iakovleva      
   A.Boiarun, A.Iakovleva   ->      
       
      ->    
   K.Marczak, J.Stanisz      
   K.Marczak, J.Stanisz   ->      
       
        ->  
   L.Bujak, A.Duda      
   L.Bujak, A.Duda   ->      
       
      ->    
   S.Arnadottir, A.Johannsdottir      
   S.Arnadottir, A.Johannsdottir   ->       17-a vieta
       
   V.Kozyreva, M.Sukhova         ->
   V.Kozyreva, M.Sukhova      
    ->      
       
   L.Lenceviča, J.Romanova     ->    
   L.Lenceviča, J.Romanova      
    ->      
       
   V.Dobiašova, M.Krocova       ->  
   V.Dobiašova, M.Krocova      
    ->      
       
   A.Sharapova, A.Stogova     ->    
   A.Sharapova, A.Stogova      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.