Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 92, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija

2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
 1   Elias Bracke         
 E.Bracke      
 128       ->      
[45] 12:30    E.Bracke     
 65   Marcus Loo      21:7  21:12 [18']    
 M.Loo      
 64       ->      
    [93] 16:55    E.Bracke  
 33   Ciar Pringle        21:14  17:21  21:13 [40']  
 C.Pringle      
 96       ->      
[46] 12:30    M.Šames    
 97   Mark Šames      21:14  21:12 [26']    
[1] 09:00    M.Šames      
 32   Eveshgaran Vasigaran    21:11  21:19 [27']      
      [137] 09:45    E.Bracke
 17   Mikhail Lavrikov          21:13  21:14 [24']
 M.Lavrikov      
 112       ->      
[47] 12:40    L.Borusas     
 81   Laurynas Borusas      21:10  21:8 [15']    
 L.Borusas      
 48       ->      
    [94] 16:55    J.Kilpi  
 49   Jahid Alhasanov        21:14  21:7 [21']  
[2] 09:00    M.Møller      
 80   Mads Juel Møller    21:9  21:15 [24']      
[48] 12:40    J.Kilpi    
 113   Justus Kilpi      14:21  21:19  21:15 [45']    
[3] 09:00    J.Kilpi      
 16   Taras Bondarenko    21:4  21:5 [15']      
         
         

   2-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08
 9   Egor Kurdyukov         
 E.Kurdyukov      
 120       ->      
[49] 13:00    E.Kurdyukov     
 73   Daniel Johannesson      21:14  21:12 [25']    
 D.Johannesson      
 56       ->      
    [95] 17:05    A.Lane  
 41   Sander De Decker        19:21  21:15  21:17 [49']  
[4] 09:00    S.De Decker      
 88   Murad Bayramov    6:3 [2']      
[50] 13:00    A.Lane    
 105   Alex Lane      21:15  21:14 [30']    
[5] 09:10    A.Lane      
 24   Felix Hammes    21:14  21:7 [23']      
      [138] 09:45    J.Toft
 25   Jesper Toft          21:16  13:21  21:19 [51']
 J.Toft      
 104       ->      
[51] 13:00    J.Toft     
 89   Jesper Paul      21:17  21:18 [28']    
 J.Paul      
 40       ->      
    [96] 17:05    J.Toft  
 57   Jonas Petkus        21:14  21:8 [25']  
[22] 10:30    P.Henriksen      
 72   Philip Kidmose Henriksen    21:9  18:21  21:13 [46']      
[52] 13:00    P.Henriksen    
 121   Yonathan Levit      20:22  21:15  21:14 [47']    
[7] 09:30    Y.Levit      
 8   Flurin Furrer    21:10  21:18 [25']      
         
         

   3-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08
 5   Georgii Karpov         
 G.Karpov      
 124       ->      
[53] 13:10    G.Karpov     
 69   Juha Honkanen      21:10  21:8 [19']    
 J.Honkanen      
 60       ->      
    [97] 17:30    G.Karpov  
 37   Nikita Fedotovskikh        21:16  21:13 [24']  
 N.Fedotovskikh      
 92       ->      
[54] 13:10    N.Fedotovskikh    
 101   Hans-Kristjan Pilve      19:21  21:11  21:18 [50']    
[8] 09:30    A.Pringle      
 28   Adam Pringle    18:21  21:10  21:18 [37']      
      [139] 10:10    G.Karpov
 21   Artur Niyazov          21:14  21:10 [29']
 A.Niyazov      
 108       ->      
[55] 13:30    A.Niyazov     
 85   Markus Barth      21:8  21:12 [23']    
 M.Barth      
 44       ->      
    [98] 17:30    K.Lü  
 53   Tomas Vaškevičius        21:15  18:21  21:10 [46']  
[9] 09:30    K.Lü      
 76   Kaj Sjang Lü     21:7  21:12 [20']      
[56] 13:30    K.Lü    
 117   Andreas Ioannou      21:18  21:17 [34']    
[10] 09:30    L.Konder      
 12   Lennart Konder    21:11  21:10 [24']      
         
         

   4-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08
 13   Malte Wagner         
 M.Wagner      
 116       ->      
[57] 13:30    M.Wagner     
 77   Linas Supronas      20:22  21:16  21:16 [42']    
 L.Supronas      
 52       ->      
    [99] 17:30    N.Wolf  
 45   Norbert Swierk        21:5  21:11 [19']  
[11] 09:40    N.Wolf      
 84   Nicolaj Wolf    21:13  21:14 [24']      
[58] 13:30    N.Wolf    
 109   Sabuhi Huseynov      12:21  21:10  21:17 [46']    
[12] 09:40    K.Kert      
 20   Karl Kert    21:19  21:15 [23']      
      [140] 10:10    V.Rikheim
 29   Richard Kuhl          21:14  21:12 [25']
 R.Kuhl      
 100       ->      
[59] 13:40    I.Venediktov     
 93   Ilya Venediktov      21:19  21:17 [31']    
 I.Venediktov      
 36       ->      
    [100] 17:30    V.Rikheim  
 61   Edgaras Slušnys        21:17  21:10 [26']  
[24] 10:40    T.Švejda      
 68   Tomáš Švejda    21:12  17:21  21:13 [35']      
[60] 13:40    V.Rikheim    
 125   Vegard Rikheim      21:11  23:21 [25']    
[13] 10:00    V.Rikheim      
 4   Benas Vaškevičius    21:8  21:5 [17']      
         
         

   5-a kvalifikacija

2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08
 3   Egor Okolov         
[6] 09:10    L.Junker      
 126   Lukas Junker    16:21  21:19  21:18 [38']      
[61] 14:00    L.Junker     
 67   Senne Houthoofd      9:21  21:9  21:15 [35']    
[16] 10:00    A.Monnberg      
 62   Anton Monnberg    21:9  21:19 [29']      
    [101] 17:40    S.Gulomzoda  
 35           21:19  21:17 [32']  
 S.Gulomzoda      
 94   Shokhzod Gulomzoda    ->      
[62] 14:00    S.Gulomzoda    
 99         21:16  21:13 [34']    
 A.Qowimuramadhoni      
 30   Azmy Qowimuramadhoni    ->      
      [141] 10:10    S.Gulomzoda
 19   Andis Berzinš          9:21  21:11  21:14 [43']
[18] 10:10    A.Hjelm      
 110   Albin Carl Hjelm    21:6  21:12 [17']      
[63] 14:00    A.Hjelm     
 83   Alexander Cook      21:15  21:19 [28']    
[17] 10:10    A.Cook      
 46   Heming Lin    21:10  17:21  21:14 [46']      
    [102] 17:40    A.Hjelm  
 51           21:14  21:6 [21']  
 S.Sandholm      
 78   Simon Sandholm    ->      
[64] 14:00    S.Sandholm    
 115         18:21  21:14  21:17 [40']    
 E.Nicolaou      
 14   Elias Nicolaou    ->      
         
         

   6-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08
 11   Artem Tkachuk         
[19] 10:30    A.Tkachuk      
 118   Brian Holtschke    17:21  24:22  21:19 [61']      
[65] 14:10    T.Sibbald     
 75   Thomas Sibbald      16:21  21:16  23:21 [52']    
[20] 10:30    T.Sibbald      
 54   Mikk Ounmaa    21:17  20:22  21:16 [42']      
    [103] 18:05    O.Sunekær  
 43           18:21  21:15  21:18 [54']  
 L.Barinov      
 86   Lev Barinov    ->      
[66] 14:10    O.Sunekær    
 107         21:16  21:11 [24']    
 O.Sunekær      
 22   Oscar Sunekær    ->      
      [142] 10:20    O.Sunekær
 27   Jorgen Rosenlund          21:11  18:21  21:16 [47']
[21] 10:30    O.Kolesnik      
 102   Oleksandr Kolesnik    21:15  21:14 [27']      
[67] 14:35    O.Kolesnik     
 91         21:14  21:17 [30']    
 R.Huldarsson      
 38   Robert Ingi Huldarsson    ->      
    [104] 18:05    O.Kolesnik  
 59           21:7  15:21  21:12 [33']  
 R.Cybulski      
 70   Robert Cybulski    ->      
[68] 14:35    R.Cybulski    
 123         21:16  26:24 [30']    
 P.Sovndal      
 6   Peder Sovndal    ->      
         
         

   7-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08
 7   Julien Carraggi         
[14] 10:00    J.Carraggi      
 122   Kristofer Darri Finnsson    21:10  15:21  21:13 [33']      
[69] 14:35    J.Carraggi     
 71   Yanis Gaudin      22:24  21:7  21:10 [41']    
[15] 10:00    A.Lam      
 58   Adam Lam    19:21  21:19  21:12 [53']      
    [105] 18:05    J.Carraggi  
 39           21:12  21:10 [19']  
 M.Lahtinen      
 90   Miika Lahtinen    ->      
[70] 14:35    M.Lahtinen    
 103         21:4  21:11 [15']    
 P.Garcia-Flores      
 26   Pedro Arturo Garcia-Flores    ->      
      [143] 10:20    J.Carraggi
 23   Petros Tentas          21:15  21:19 [30']
[23] 10:40    M.Manca      
 106   Manuel Manca    21:10  21:17 [27']      
[71] 14:45    H.Hurskainen     
 87   Henri Hurskainen      22:20  21:16 [29']    
[25] 11:00    H.Hurskainen      
 42   Jonathan Dolan    21:17  21:19 [33']      
    [106] 18:05    H.Hurskainen  
 55           21:15  21:14 [26']  
 A.Fleischer      
 74   Andreas Fleischer    ->      
[72] 14:45    A.Fleischer    
 119         21:10  21:17 [23']    
 M.Abela      
 10   Matthew Abela    ->      
         
         

   8-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08
 15   Niks Podosinoviks         
[26] 11:00    J.Macgregor      
 114   Jack Macgregor    21:10  21:14 [28']      
[73] 15:10    D.Bosniuk     
 79   Alexander Landberg      16:21  21:8  21:6 [40']    
[27] 11:00    D.Bosniuk      
 50   Danylo Bosniuk    21:9  21:10 [22']      
    [107] 18:15    D.Bosniuk  
 47           21:18  21:11 [33']  
 P.Kordek      
 82   Patryk Kordek    ->      
[74] 15:10    P.Correl    
 111         21:16  21:10 [26']    
 P.Correl      
 18   Peter Correl    ->      
      [144] 10:45    D.Bosniuk
 31   Bedrich Valenta          21:10  21:11 [30']
[28] 11:00    T.Flatten      
 98   Torjus Flatten    21:14  21:16 [24']      
[75] 15:10    T.Flatten     
 95         21:11  21:18 [28']    
 K.Kulmatov      
 34   Khaitmurat Kulmatov    ->      
    [108] 18:15    D.Panarin  
 63           21:12  21:17 [29']  
 P.Bartušis      
 66   Povilas Bartušis    ->      
[76] 15:10    D.Panarin    
 127         21:17  21:14 [32']    
 D.Panarin      
 2   Dmitriy Panarin    ->      
         
         

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.