Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 1   Jesper Kristensen 
 Marie Christensen 
   
 J.Kristensen, M.Christensen  
 32       ->
  [129] 09:00   G.Karpov, A.Kurdyukova
 17   Georgii Karpov 
 Anastasiia Kurdyukova 
      B/Ž
[113] 18:50    G.Karpov, A.Kurdyukova  
 16   Jan Rudzinski 
 Karolina Wladzinska 
  21:10  14:21  22:20 [42']  
     

   2-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 9   David Bjarni Bjornsson 
 Arna Karen Johannsdottir 
   
 D.Bjornsson, A.Johannsdottir  
 24       ->  
  [130] 09:00    M.Lavrikov, A.Shapovalova
 25   Lukas Junker 
 Lena Germann 
    21:18  21:23  21:16 [43']
[111] 18:40    M.Lavrikov, A.Shapovalova  
 8   Mikhail Lavrikov 
 Anastasia Shapovalova 
  21:16  21:12 [21']  
     

   3-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 5   Adam Szolc 
 Laura Bujak 
   
 A.Szolc, L.Bujak  
 28       ->  
  [131] 09:00    D.Zietek, W.Adamek
 21   Dominik Zietek 
 Wiktoria Adamek 
    21:17  21:11 [24']
[109] 18:40    D.Zietek, W.Adamek  
 12   Laurynas Borusas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  21:14  21:14 [22']  
     

   4-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 13   Alexander Raudsepp 
 Victoria Korobova 
   
 A.Raudsepp, V.Korobova  
 20       ->  
  [132] 09:10    I.Venediktov, M.Sukhova
 29   Senne Houthoofd 
 Kirstin Boonen 
    21:10  21:18 [18']
[115] 19:15   I.Venediktov, M.Sukhova  
 4   Ilya Venediktov 
 Mariia Sukhova 
    B/Ž  
     

   5-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 3   Andrei Klimenkov 
 Anastasiya Cherniavskaya 
   
[112] 18:40    A.Klimenkov, A.Cherniavskaya  
 30   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
  21:15  21:15 [19']  
  [133] 09:10    A.Klimenkov, A.Cherniavskaya
 19         21:17  10:21  21:16 [35']
 E.Slušnys, V.Slušnienė  
 14   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->  
     

   6-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 11   Sebastian Grønbjerg 
 Clara Graversen 
   
[110] 18:40    A.Jablonski, K.Marczak  
 22   Aleksander Jablonski 
 Kornelia Marczak 
  22:20  21:17 [29']  
  [134] 09:35   A.Jablonski, K.Marczak
 27           B/Ž
 P.Szydlowski, K.Szubert  
 6   Przemyslaw Szydlowski 
 Karolina Szubert 
  ->  
     

   7-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 7   Andis Berzinš 
 Una Berga 
   
[114] 18:50    A.Cook, A.Holden  
 26   Alexander Cook 
 Abigail Holden 
  21:12  21:11 [17']  
  [135] 09:35    M.Loo, H.Ruutel
 23         21:15  21:12 [19']
 M.Loo, H.Ruutel  
 10   Marcus Loo 
 Helina Ruutel 
  ->  
     

   8-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 15   Danylo Bosniuk 
 Yevgeniya Paksyutova 
   
[117] 19:15   D.Bosniuk, Y.Paksyutova  
 18   Mattias Borg 
 Berfin Aslan 
    B/Ž  
  [136] 09:35    C.Hemming, F.Liew
 31         23:21  21:15 [25']
 C.Hemming, F.Liew  
 2   Callum Hemming 
 Fee Teng Liew 
  ->  
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.