Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 1   Danielius Beržanskis     
 D.Beržanskis  
 16       ->  
  [16] 12:40    D.Beržanskis
 9   Povilas Palubinskas      21:10  21:12 [17']
[3] 11:00    M.Palubinskas  
 8   Mantas Palubinskas    21:16  21:14 [16']  
   

   2-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 5   Edgaras Slušnys     
[6] 11:25    E.Slušnys  
 12   Tomas Petrošius    21:11  21:11 [14']  
  [17] 12:40    E.Slušnys
 13   Mindaugas Dagilis      21:17  21:6 [21']
[4] 11:00    G.Čepkauskas  
 4   Gedmantas Čepkauskas    21:19  21:17 [25']  
     

   3-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 3   Laurynas Borusas     
[7] 11:25    R.Šileris  
 14   Renaldas Šileris    21:16  20:22  21:13 [42']  
  [18] 12:40    R.Šileris
 11   Fernandas Juchnevičius      21:15  21:14 [19']
[5] 11:25    F.Juchnevičius  
 6   Šarūnas Stumbra    21:17  21:16 [19']  
     

   4-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 7   Karolis Reimeris     
[9] 11:50    K.Reimeris  
 10   Mamertas Noreika    21:18  21:19 [19']  
  [19] 12:40    G.Dima
 15   Giedrius Dima      24:22  21:17 [25']
[10] 11:50    G.Dima  
 2   Linas Supronas    15:21  21:16  21:18 [45']  

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.