Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 1   Danielius Beržanskis     
 D.Beržanskis  
 16       ->  
  [16] 12:40    D.Beržanskis
 9   Povilas Palubinskas      21:10  21:12 [17']
[3] 11:00    M.Palubinskas  
 8   Mantas Palubinskas    21:16  21:14 [16']  
   

   2-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 5   Edgaras Slušnys     
[6] 11:25    E.Slušnys  
 12   Tomas Petrošius    21:11  21:11 [14']  
  [17] 12:40    E.Slušnys
 13   Mindaugas Dagilis      21:17  21:6 [21']
[4] 11:00    G.Čepkauskas  
 4   Gedmantas Čepkauskas    21:19  21:17 [25']  
     

   3-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 3   Laurynas Borusas     
[7] 11:25    R.Šileris  
 14   Renaldas Šileris    21:16  20:22  21:13 [42']  
  [18] 12:40    R.Šileris
 11   Fernandas Juchnevičius      21:15  21:14 [19']
[5] 11:25    F.Juchnevičius  
 6   Šarūnas Stumbra    21:17  21:16 [19']  
     

   4-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 7   Karolis Reimeris     
[9] 11:50    K.Reimeris  
 10   Mamertas Noreika    21:18  21:19 [19']  
  [19] 12:40    G.Dima
 15   Giedrius Dima      24:22  21:17 [25']
[10] 11:50    G.Dima  
 2   Linas Supronas    15:21  21:16  21:18 [45']  

  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.