Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-12 2018-05-12 2018-05-13 2018-05-13  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [47] 16:10    M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
    21:5  21:17 [16']    
[27] 13:50    G.Dima, K.Reimeris      
 8   Giedrius Dima 
 Karolis Reimeris 
  21:16  21:14 [16']      
    [65] 10:40    M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Laurynas Borusas 
 Danielius Beržanskis 
      21:17  21:14 [22']  
[28] 13:50    L.Sparnauskis, R.Šileris      
 12   Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  21:15  28:26 [27']      
  [48] 16:10    L.Sparnauskis, R.Šileris    
 13         21:14  21:18 [23']    
 L.Supronas, R.Bilius      
 4   Linas Supronas 
 Ramūnas Bilius 
  ->       1-a vieta
      [75] 13:45    P.Bartušis, K.Dauskurtas
 3   Tomas Vaškevičius 
 Benas Vaškevičius 
        19:21  21:18  21:17 [43']
 T.Vaškevičius, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [49] 16:10    P.Bartušis, K.Dauskurtas    
 11   Povilas Bartušis 
 Kazimieras Dauskurtas 
    21:16  21:10 [24']    
[29] 13:50    P.Bartušis, K.Dauskurtas      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  21:15  21:6 [20']      
    [66] 10:40    P.Bartušis, K.Dauskurtas  
 7   Vytautas Mankauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:19  21:11 [24']  
[30] 13:50    V.Mankauskas, V.Pratusevičius      
 10   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  21:15  21:12 [17']      
  [50] 16:10    J.Petkus, M.Šames    
 15         21:15  21:16 [18']    
 J.Petkus, M.Šames      
 2   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
  ->    L.Sparnauskis, R.Šileris   3-a vieta
      [76] 13:45    L.Sparnauskis, R.Šileris
       J.Petkus, M.Šames   18:21  22:20  22:20 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Dima, K.Reimeris    
     
     L.Supronas, R.Bilius   ->   5-a vieta
     
     T.Vaškevičius, B.Vaškevičius     ->
     
     V.Mankauskas, V.Pratusevičius   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Palubinskas, P.Palubinskas    
   M.Palubinskas, P.Palubinskas   ->    
     
   L.Borusas, D.Beržanskis     ->  
   L.Borusas, D.Beržanskis    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   E.Bradūnas, A.Kvedarauskas    
   E.Bradūnas, A.Kvedarauskas   ->    
     
   M.Noreika, T.Petrošius     ->  
   M.Noreika, T.Petrošius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.