Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-12 2018-05-12 2018-05-13 2018-05-13  
 1   Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames, V.Fomkinaitė      
 16       ->      
  [39] 15:10    M.Šames, V.Fomkinaitė    
 9   Jonas Petkus 
 Gerda Voitechovskaja 
    22:20  21:17 [25']    
[22] 13:20    J.Petkus, G.Voitechovskaja      
 8   Vilmantas Pratusevičius 
 Rasa Šulnienė 
  21:11  17:21  21:11 [29']      
    [59] 09:00    M.Šames, V.Fomkinaitė  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Birutė Rasiulytė 
      21:13  21:19 [18']  
[23] 13:20    D.Beržanskis, G.Mockutė      
 12   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
  21:14  21:18 [20']      
  [40] 15:10    D.Beržanskis, G.Mockutė    
 13         13:21  21:18  21:18 [31']    
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 4   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
  ->       1-a vieta
      [69] 12:00    M.Šames, V.Fomkinaitė
 3   Mindaugas Dagilis 
 Ieva Sendžikaitė 
        21:17  17:21  21:14 [35']
 M.Dagilis, I.Sendžikaitė      
 14       ->      
  [41] 15:10    A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė    
 11   Aivaras Kvedarauskas 
 Jelena Ramaneckienė 
    21:12  21:12 [19']    
[24] 13:20    A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė      
 6   Povilas Bartušis 
 Perla Murėnaitė 
  21:15  17:21  21:17 [33']      
    [60] 09:00    E.Slušnys, V.Slušnienė  
 7   Laurynas Borusas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
      21:15  21:17 [21']  
[25] 13:20    L.Borusas, R.Aleksevičiūtė      
 10   Vytautas Mankauskas 
 Urtė Gečaitė 
  21:10  21:16 [18']      
  [42] 15:10    E.Slušnys, V.Slušnienė    
 15         21:18  21:14 [21']    
 E.Slušnys, V.Slušnienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->    D.Beržanskis, G.Mockutė   3-a vieta
      [70] 12:00    A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė
       A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė   21:10  21:19 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Petkus, G.Voitechovskaja    
     
     T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   ->   5-a vieta
     
     M.Dagilis, I.Sendžikaitė     ->
     
     L.Borusas, R.Aleksevičiūtė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pratusevičius, R.Šulnienė    
   V.Pratusevičius, R.Šulnienė   ->    
     
   E.Bradūnas, B.Rasiulytė     ->  
   E.Bradūnas, B.Rasiulytė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   P.Bartušis, P.Murėnaitė    
   P.Bartušis, P.Murėnaitė   ->    
     
   V.Mankauskas, U.Gečaitė     ->  
   V.Mankauskas, U.Gečaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.