Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2018-05-12, Vieta: Aukštaitijos SK, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 1   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
   
 K.Dauskurtas, V.Žymantaitė  
 16       ->  
  [11] 11:50    J.Petkus, G.Voitechovskaja
 9   Karolis Reimeris 
 Urtė Rakštytė 
    21:18  21:18 [29']
[1] 11:00    J.Petkus, G.Voitechovskaja  
 8   Jonas Petkus 
 Gerda Voitechovskaja 
  21:7  21:13 [15']  
   

   2-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 5   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
   
 D.Beržanskis, G.Mockutė  
 12       ->  
  [8] 11:25    D.Beržanskis, G.Mockutė
 13         21:9  21:14 [17']
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
 4   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  ->  
     

   3-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 3   Aivaras Kvedarauskas 
 Jelena Ramaneckienė 
   
 A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė  
 14       ->  
  [13] 12:15    A.Kvedarauskas, J.Ramaneckienė
 11         21:16  21:10 [18']
 F.Juchnevičius, V.Movšovič  
 6   Fernandas Juchnevičius 
 Vitalija Movšovič 
  ->  
     

   4-a kvalifikacija
2018-05-12 2018-05-12  
 7   Benas Vaškevičius 
 Samanta Golubickaitė 
   
[2] 11:00    B.Vaškevičius, S.Golubickaitė  
 10   Linas Supronas 
 Gerda Trakymaitė 
  21:18  21:18 [21']  
  [15] 12:15    V.Mankauskas, U.Gečaitė
 15         21:18  21:18 [20']
 V.Mankauskas, U.Gečaitė  
 2   Vytautas Mankauskas 
 Urtė Gečaitė 
  ->  

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.