Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [126] 16:55    M.Šames    
 9   Gedmantas Čepkauskas      21:10  21:9 [16']    
[101] 15:25    L.Borusas      
 8   Laurynas Borusas    22:20  19:21  21:18 [47']      
    [152] 18:10    P.Bartušis  
 5   Danielius Beržanskis        27:25  22:20 [38']  
[102] 15:25    P.Bartušis      
 12   Povilas Bartušis    21:7  21:14 [19']      
  [127] 16:55    P.Bartušis    
 13   Klaidas Drevinskas      21:9  21:3 [15']    
[103] 15:25    B.Vaškevičius      
 4   Benas Vaškevičius    21:19  21:19 [24']       1-a vieta
      [175] 19:35    P.Bartušis
 3   Jonas Petkus          16:21  21:13  21:10 [42']
[104] 15:25    J.Petkus      
 14   Saulius Šaltmeris    21:13  24:22 [24']      
  [128] 16:55   J.Petkus    
 11   Ardas Valantiejus      21:18  21:19 [24']    
[105] 15:25    R.Bilius      
 6   Ramūnas Bilius    21:15  21:17 [20']      
    [153] 18:10   T.Vaškevičius  
 7   Linas Supronas        21:17  21:18 [40']  
[106] 15:25    L.Supronas      
 10   Karolis Reimeris    21:17  21:18 [29']      
  [129] 16:55    T.Vaškevičius    
 15   Renaldas Šileris      15:21  21:15  21:9 [40']    
[107] 15:25   T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    21:14  19:21  21:13 [45']    M.Šames   3-a vieta
      [176] 19:35    M.Šames
       J.Petkus   21:17  21:15 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Borusas    
    [154] 18:10    B.Vaškevičius  
     B.Vaškevičius   21:15  21:16 [19']   5-a vieta
      [177] 19:35    R.Bilius
     R.Bilius     21:9  21:14 [17']
    [155] 18:10    R.Bilius  
     L.Supronas   21:13  21:7 [18']  
         
         
       L.Borusas   7-a vieta
     
       L.Supronas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Čepkauskas    
   G.Čepkauskas   ->    
    [156] 18:10    D.Beržanskis  
   D.Beržanskis     21:10  21:7 [19']  
  [130] 16:55    D.Beržanskis    
   K.Drevinskas   21:13  21:12 [18']     9-a vieta
      [178] 19:35    S.Šaltmeris
   S.Šaltmeris       21:12  11:21  23:21 [29']
  [131] 16:55    S.Šaltmeris    
   A.Valantiejus   18:21  21:15  21:9 [29']    
    [157] 18:40    S.Šaltmeris  
   K.Reimeris     11:21  21:18  21:15 [34']  
  [132] 16:55    R.Šileris    
   R.Šileris   22:20  21:9 [10']    
         
       G.Čepkauskas   11-a vieta
     
       R.Šileris   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Drevinskas  
     K.Drevinskas   ->   13-a vieta
     
     A.Valantiejus     ->
     
     K.Reimeris   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.