Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [126] 16:55    M.Šames    
 9   Gedmantas Čepkauskas      21:10  21:9 [16']    
[101] 15:25    L.Borusas      
 8   Laurynas Borusas    22:20  19:21  21:18 [47']      
    [152] 18:10    P.Bartušis  
 5   Danielius Beržanskis        27:25  22:20 [38']  
[102] 15:25    P.Bartušis      
 12   Povilas Bartušis    21:7  21:14 [19']      
  [127] 16:55    P.Bartušis    
 13   Klaidas Drevinskas      21:9  21:3 [15']    
[103] 15:25    B.Vaškevičius      
 4   Benas Vaškevičius    21:19  21:19 [24']       1-a vieta
      [175] 19:35    P.Bartušis
 3   Jonas Petkus          16:21  21:13  21:10 [42']
[104] 15:25    J.Petkus      
 14   Saulius Šaltmeris    21:13  24:22 [24']      
  [128] 16:55   J.Petkus    
 11   Ardas Valantiejus      21:18  21:19 [24']    
[105] 15:25    R.Bilius      
 6   Ramūnas Bilius    21:15  21:17 [20']      
    [153] 18:10   T.Vaškevičius  
 7   Linas Supronas        21:17  21:18 [40']  
[106] 15:25    L.Supronas      
 10   Karolis Reimeris    21:17  21:18 [29']      
  [129] 16:55    T.Vaškevičius    
 15   Renaldas Šileris      15:21  21:15  21:9 [40']    
[107] 15:25   T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    21:14  19:21  21:13 [45']    M.Šames   3-a vieta
      [176] 19:35    M.Šames
       J.Petkus   21:17  21:15 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Borusas    
    [154] 18:10    B.Vaškevičius  
     B.Vaškevičius   21:15  21:16 [19']   5-a vieta
      [177] 19:35    R.Bilius
     R.Bilius     21:9  21:14 [17']
    [155] 18:10    R.Bilius  
     L.Supronas   21:13  21:7 [18']  
         
         
       L.Borusas   7-a vieta
     
       L.Supronas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Čepkauskas    
   G.Čepkauskas   ->    
    [156] 18:10    D.Beržanskis  
   D.Beržanskis     21:10  21:7 [19']  
  [130] 16:55    D.Beržanskis    
   K.Drevinskas   21:13  21:12 [18']     9-a vieta
      [178] 19:35    S.Šaltmeris
   S.Šaltmeris       21:12  11:21  23:21 [29']
  [131] 16:55    S.Šaltmeris    
   A.Valantiejus   18:21  21:15  21:9 [29']    
    [157] 18:40    S.Šaltmeris  
   K.Reimeris     11:21  21:18  21:15 [34']  
  [132] 16:55    R.Šileris    
   R.Šileris   22:20  21:9 [10']    
         
       G.Čepkauskas   11-a vieta
     
       R.Šileris   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Drevinskas  
     K.Drevinskas   ->   13-a vieta
     
     A.Valantiejus     ->
     
     K.Reimeris   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.