Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Edgaras Slušnys ,   Mindaugas Dagilis   Dėl 1-4 vietų    
[49] 12:25    E.Slušnys, M.Dagilis    
 8   Klaidas Drevinskas ,   Sargis Nikogosian    21:12  21:11 [16']    
  [66] 13:15    E.Slušnys, M.Dagilis  
 5   Vytautas Mankauskas ,   Saulius Šaltmeris      21:16  23:21 [18']  
[50] 12:25   V.Mankauskas, S.Šaltmeris    
 4   Laurynas Borusas ,   Danielius Beržanskis    21:16  21:17 [30']    1-a vieta
    [84] 14:10    E.Slušnys, M.Dagilis
 3   Karolis Reimeris ,   Benas Vaškevičius        13:21  21:9  21:17 [27']
[51] 12:25    R.Bilius, A.Degtyarev    
 6   Ramūnas Bilius ,   Andrey Degtyarev    21:19  21:23  24:22 [37']    
  [67] 13:15    J.Petkus, M.Šames  
 7   Linas Supronas ,   Renaldas Šileris      21:19  20:22  21:9 [36']  
[52] 12:25    J.Petkus, M.Šames    
 2   Jonas Petkus ,   Mark Šames    21:9  21:13 [17']    
     
     V.Mankauskas, S.Šaltmeris  3-a vieta
  [85] 14:35    V.Mankauskas, S.Šaltmeris
   R.Bilius, A.Degtyarev   12:21  21:16  21:16 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Drevinskas, S.Nikogosian    
  [68] 13:15    L.Borusas, D.Beržanskis  
   L.Borusas, D.Beržanskis   21:13  21:14 [17']  5-a vieta
    [86] 14:35    L.Borusas, D.Beržanskis
   K.Reimeris, B.Vaškevičius     21:9  16:21  21:12 [31']
  [69] 13:40   L.Supronas, R.Šileris  
   L.Supronas, R.Šileris   21:17  21:19 [27']  
       
       
     K.Drevinskas, S.Nikogosian  7-a vieta
    [87] 14:35   K.Reimeris, B.Vaškevičius
     K.Reimeris, B.Vaškevičius   21:16  21:13 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.