Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Vaida Slušnienė ,   Ieva Sendžikaitė   Dėl 1-4 vietų    
 V.Slušnienė, I.Sendžikaitė    
 8       ->    
  [73] 13:40    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė  
 5   Jelena Ramaneckienė ,   Vaiva Žymantaitė      21:12  17:21  21:19 [36']  
[56] 12:50   J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė    
 4   Birutė Rasiulytė ,   Urtė Gečaitė    21:17  17:21  21:9 [34']    1-a vieta
    [91] 14:35    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė
 3   Rebeka Aleksevičiūtė ,   Sofija Bagdonaitė        11:21  21:13  21:9 [34']
[57] 12:50    R.Aleksevičiūtė, S.Bagdonaitė    
 6   Gerda Trakymaitė ,   Neringa Žvirblytė    21:15  21:13 [18']    
  [74] 13:40    S.Golubickaitė, V.Movšovič  
 7         13:21  21:17  21:14 [28']  
 S.Golubickaitė, V.Movšovič    
 2   Samanta Golubickaitė ,   Vitalija Movšovič    ->    
     
     V.Slušnienė, I.Sendžikaitė  3-a vieta
  [92] 14:35    V.Slušnienė, I.Sendžikaitė
   R.Aleksevičiūtė, S.Bagdonaitė   21:17  21:17 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   B.Rasiulytė, U.Gečaitė  
   B.Rasiulytė, U.Gečaitė   ->  5-a vieta
    [75] 13:40    B.Rasiulytė, U.Gečaitė
   G.Trakymaitė, N.Žvirblytė     20:22  21:17  21:12 [32']
   G.Trakymaitė, N.Žvirblytė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17 
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.