Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Edgaras Slušnys ,   Vaida Slušnienė   Dėl 1-4 vietų    
[8] 10:20    E.Slušnys, V.Slušnienė    
 8   Sargis Nikogosian ,   Birutė Rasiulytė    21:12  21:9 [15']    
  [19] 10:45    E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Vytautas Mankauskas ,   Urtė Gečaitė      21:14  21:19 [19']  
[9] 10:20    P.Bartušis, P.Murėnaitė    
 4   Povilas Bartušis ,   Perla Murėnaitė    21:15  21:17 [16']    1-a vieta
    [30] 11:35    E.Slušnys, V.Slušnienė
 3   Tomas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė        21:15  21:11 [18']
[10] 10:20    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 6   Andrey Degtyarev ,   Jelena Ramaneckienė    21:19  16:21  21:17 [36']    
  [20] 10:45    K.Dauskurtas, V.Žymantaitė  
 7   Kazimieras Dauskurtas ,   Vaiva Žymantaitė      21:18  18:21  21:18 [34']  
[11] 10:20    K.Dauskurtas, V.Žymantaitė    
 2   Mindaugas Dagilis ,   Ieva Sendžikaitė    21:11  15:21  21:14 [32']    
     
     P.Bartušis, P.Murėnaitė  3-a vieta
  [31] 11:35    P.Bartušis, P.Murėnaitė
   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   21:9  21:14 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Nikogosian, B.Rasiulytė    
  [21] 10:45    V.Mankauskas, U.Gečaitė  
   V.Mankauskas, U.Gečaitė   21:13  21:14 [14']  5-a vieta
    [32] 11:35   M.Dagilis, I.Sendžikaitė
   A.Degtyarev, J.Ramaneckienė     21:17  21:12 [24']
  [22] 10:45    M.Dagilis, I.Sendžikaitė  
   M.Dagilis, I.Sendžikaitė   16:21  21:13  21:19 [33']  
       
       
     S.Nikogosian, B.Rasiulytė  7-a vieta
    [33] 11:35    A.Degtyarev, J.Ramaneckienė
     A.Degtyarev, J.Ramaneckienė   21:9  21:14 [14']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.