Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Giedrius Miestauskas 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-8 vietos      
[41] 12:00    G.Miestauskas, K.Šemeta      
 16   Kiryl Ashurkevich 
 Mikalai Piatrushka 
  21:8  18:21  21:19 [26']      
  [58] 12:50    G.Miestauskas, K.Šemeta    
 9   Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
    21:13  21:19 [18']    
[42] 12:00    M.Petkevičius, V.Venckus      
 8   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
  21:16  21:16 [19']      
    [76] 13:40    G.Miestauskas, K.Šemeta  
 5   Aliaksandr Karpovich 
 Gintautas Jaugielavičius 
      21:19  21:17 [24']  
[43] 12:00    A.Karpovich, G.Jaugielavičius      
 12   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
  21:19  21:6 [15']      
  [59] 12:50    M.Noreika, T.Petrošius    
 13   Andžej Mackevič 
 Romualdas Ripkauskas 
    21:12  20:22  21:11 [28']    
[44] 12:00    M.Noreika, T.Petrošius      
 4   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  21:12  21:12 [14']       1-a vieta
      [93] 15:00    G.Miestauskas, K.Šemeta
 3   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
        16:21  21:7  21:16 [29']
[45] 12:25    A.Brazauskas, T.Supronas      
 14   Marius Armonas 
 Dmitrij Kudin 
  21:10  21:17 [15']      
  [60] 12:50    A.Brazauskas, T.Supronas    
 11   Julius Masaitis 
 Aurimas Meškinis 
    21:15  21:23  21:16 [32']    
[46] 12:25    D.Čekanauskas, P.Jūras      
 6   Deimantas Čekanauskas 
 Paulius Jūras 
  18:21  21:18  21:16 [33']      
    [77] 14:10   A.Brazauskas, T.Supronas  
 7   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
      21:18  21:15 [25']  
[47] 12:25    M.Danys, L.Rousseau      
 10   Mindaugas Danys 
 Lucas Rousseau 
  21:19  21:18 [17']      
  [61] 13:15    A.Montrimas, A.Thapliyal    
 15   Andrius Montrimas 
 Anant Thapliyal 
    21:17  16:21  21:9 [26']    
[48] 12:25    A.Montrimas, A.Thapliyal      
 2   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  21:14  21:19 [17']    M.Noreika, T.Petrošius   3-a vieta
      [94] 15:00    M.Noreika, T.Petrošius
       A.Montrimas, A.Thapliyal   21:10  23:21 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Petkevičius, V.Venckus    
    [78] 14:10    M.Petkevičius, V.Venckus  
     A.Karpovich, G.Jaugielavičius   21:14  22:20 [19']   5-a vieta
      [95] 15:00    M.Petkevičius, V.Venckus
     D.Čekanauskas, P.Jūras     12:21  21:14  21:16 [28']
    [79] 14:10    M.Danys, L.Rousseau  
     M.Danys, L.Rousseau   21:17  21:15 [19']  
         
         
       A.Karpovich, G.Jaugielavičius   7-a vieta
      [96] 15:00   A.Karpovich, G.Jaugielavičius
       D.Čekanauskas, P.Jūras   21:16  21:14 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Ashurkevich, M.Piatrushka      
  [62] 13:15    K.Ashurkevich, M.Piatrushka    
   V.Ancuta, T.Ožalas   21:18  14:21  21:14 [25']    
    [80] 14:10    K.Ashurkevich, M.Piatrushka  
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin     21:10  21:10 [13']  
  [63] 13:15    A.Mackevič, R.Ripkauskas    
   A.Mackevič, R.Ripkauskas   21:18  21:12 [15']     9-a vieta
      [97] 15:00    M.Palubinskas, P.Palubinskas
   M.Armonas, D.Kudin       21:15  21:18 [15']
  [64] 13:15    J.Masaitis, A.Meškinis    
   J.Masaitis, A.Meškinis   21:19  21:12 [17']    
    [81] 14:10    M.Palubinskas, P.Palubinskas  
   P.Levickas, I.Lukoševičius     21:13  21:15 [15']  
  [65] 13:15    M.Palubinskas, P.Palubinskas    
   M.Palubinskas, P.Palubinskas   21:5  21:14 [12']    
         
       A.Mackevič, R.Ripkauskas   11-a vieta
      [98] 15:00    J.Masaitis, A.Meškinis
       J.Masaitis, A.Meškinis   21:12  21:19 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Ancuta, T.Ožalas    
    [82] 14:10    A.Mackevič (jr), A.Nikitin  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   21:18  17:21  21:13 [24']   13-a vieta
      [99] 15:00    A.Mackevič (jr), A.Nikitin
     M.Armonas, D.Kudin     21:18  21:14 [18']
    [83] 14:10    M.Armonas, D.Kudin  
     P.Levickas, I.Lukoševičius   22:20  21:23  21:14 [28']  
         
         
       V.Ancuta, T.Ožalas   15-a vieta
      [100] 15:00   V.Ancuta, T.Ožalas
       P.Levickas, I.Lukoševičius   21:16  21:16 [21']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.