Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Bastilija, Tauragė . Nenustatyta,   
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-16 vietos        
 V.Bagdanavičius        
 32       ->        
  [125] 17:50    V.Bagdanavičius      
 17   Artūras Radavičius      21:10  21:5 [15']      
[117] 17:30    V.Šukys        
 16   Vytautas Šukys    21:8  21:14 [16']        
    [137] 18:40    R.Krasauskas    
 9   Rokas Krasauskas        21:18  21:9 [20']    
 R.Krasauskas        
 24       ->        
  [126] 17:50    R.Krasauskas      
 25         21:16  21:6 [17']      
 D.Genys        
 8   Dovas Genys    ->        
      [147] 19:05    R.Krasauskas  
 5   Matas Vilinauskas          21:13  18:21  21:19 [35']  
 M.Vilinauskas        
 28       ->        
  [127] 17:50    M.Vilinauskas      
 21   Justas Zybartas      21:5  21:14 [17']      
[118] 17:30    J.Balsys        
 12   Justas Balsys    22:20  14:21  21:18 [37']        
    [138] 18:40    M.Vilinauskas    
 13   Lukas Puišys        21:8  21:15 [19']    
[119] 17:30    L.Puišys        
 20   Matas Liorančas    14:21  21:6  21:14 [35']        
  [128] 17:50    R.Jokubaitis      
 29         21:13  21:16 [20']      
 R.Jokubaitis        
 4   Rokas Jokubaitis    ->         1-a vieta
        [154] 19:50    L.Miliauskis
 3   Domas Pakšys            21:18  7:21  21:12 [32']
 D.Pakšys        
 30       ->        
  [129] 18:15    D.Pakšys      
 19   Ignas Račas      11:21  21:13  21:13 [35']      
[120] 17:30    M.Mackevičius        
 14   Matas Mackevičius    21:8  21:9 [16']        
    [139] 18:40    L.Miliauskis    
 11   Arnas Juknevičius        21:13  21:15 [26']    
[121] 17:30    A.Juknevičius        
 22   Ignas Cirtautas    21:4  21:7 [14']        
  [130] 18:15    L.Miliauskis      
 27         21:13  21:16 [20']      
 L.Miliauskis        
 6   Lukas Miliauskis    ->        
      [148] 19:30    L.Miliauskis  
 7   Simas Skurdauskas          21:15  21:8 [20']  
 S.Skurdauskas        
 26       ->        
  [131] 18:15    S.Skurdauskas      
 23         21:16  21:14 [21']      
 M.Gedrimas        
 10   Markas Gedrimas    ->        
    [140] 18:40    R.Grigaliūnas    
 15   Matas Miliauskis        17:21  21:19  21:19 [38']    
[122] 17:30    M.Miliauskis        
 18   Mantas Jokubaitis    21:15  21:19 [20']      M.Vilinauskas   3-a vieta
  [132] 18:15    R.Grigaliūnas   [155] 19:50    M.Vilinauskas
 31         21:17  21:14 [20']    R.Grigaliūnas   21:11  21:16 [18']
 R.Grigaliūnas        
 2   Rapolas Grigaliūnas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Bagdanavičius    
      [149] 20:30    V.Bagdanavičius  
       R.Jokubaitis   21:9  21:11 [20']   5-a vieta
        [156] 19:50    V.Bagdanavičius
       D.Pakšys     21:11  21:14 [18']
      [150] 19:30    S.Skurdauskas  
       S.Skurdauskas   21:17  13:21  22:20 [34']  
           
           
         R.Jokubaitis   7-a vieta
       
         D.Pakšys   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Šukys      
    [141] 19:05    D.Genys    
     D.Genys   21:8  21:13 [18']    
      [151] 19:30    L.Puišys  
     J.Balsys     21:14  21:16 [23']  
    [142] 19:05    L.Puišys    
     L.Puišys   21:17  21:13 [22']     9-a vieta
        [157] 19:50    L.Puišys
     M.Mackevičius       22:20  21:12 [21']
    [143] 19:05    M.Mackevičius    
     A.Juknevičius   21:15  21:1 [18']    
      [152] 19:30    M.Gedrimas  
     M.Gedrimas     21:19  21:12 [32']  
    [144] 19:05    M.Gedrimas    
     M.Miliauskis   22:20  24:22 [27']    
           
         D.Genys   11-a vieta
       
         M.Mackevičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Šukys    
       
       J.Balsys   ->   13-a vieta
       
       A.Juknevičius     ->
       
       M.Miliauskis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Radavičius      
   A.Radavičius   ->      
     A.Radavičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [145] 19:05    M.Liorančas  
        21:18  21:11 [29']  
   J.Zybartas      
   J.Zybartas   ->      
    [133] 18:15    M.Liorančas    
   M.Liorančas     23:21  21:11 [25']    
   M.Liorančas      
    ->       17-a vieta
        [153] 19:30    M.Liorančas
          21:5  21:5 [15']
   I.Račas      
   I.Račas   ->      
    [136] 18:40    I.Račas    
   I.Cirtautas     21:10  21:10 [15']    
   I.Cirtautas      
    ->      
      [146] 19:05    I.Račas  
        21:15  21:15 [19']  
   .      
    ->      
     M.Jokubaitis    
   M.Jokubaitis     ->    
   M.Jokubaitis      
    ->    A.Radavičius   19-a vieta
       
         M.Jokubaitis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       J.Zybartas  
       J.Zybartas   ->   21-a vieta
       
       I.Cirtautas     ->
       I.Cirtautas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.