Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Bastilija, Tauragė . Nenustatyta,   
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Vilius Bagdanavičius 
 Rapolas Grigaliūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius, R.Grigaliūnas      
 16       ->      
  [91] 15:30    V.Bagdanavičius, R.Grigaliūnas    
 9   Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
    21:8  21:9 [18']    
[85] 15:05    M.Gedrimas, V.Šukys      
 8   Arnas Juknevičius 
 Ignas Račas 
  21:15  17:21  21:13 [31']      
    [102] 16:15    V.Bagdanavičius, R.Grigaliūnas  
 5   Justas Balsys 
 Justas Zybartas 
      21:11  21:6 [17']  
 J.Balsys, J.Zybartas      
 12       ->      
  [92] 15:30    M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
 13         21:17  21:14 [20']    
 M.Mackevičius, S.Skurdauskas      
 4   Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
  ->       1-a vieta
      [110] 16:40    V.Bagdanavičius, R.Grigaliūnas
 3   Matas Miliauskis 
 Rokas Krasauskas 
        21:14  21:14 [21']
 M.Miliauskis, R.Krasauskas      
 14       ->      
  [93] 15:50    R.Jokubaitis, D.Gudavičius    
 11         21:18  21:17 [22']    
 R.Jokubaitis, D.Gudavičius      
 6   Rokas Jokubaitis 
 Deinoras Gudavičius 
  ->      
    [103] 16:15    D.Genys, M.Liorančas  
 7   Dovas Genys 
 Matas Liorančas 
      21:8  21:17 [24']  
[86] 15:05    D.Genys, M.Liorančas      
 10   Ignas Cirtautas 
 Artūras Radavičius 
  21:3  21:7 [15']      
  [94] 15:50    D.Genys, M.Liorančas    
 15         18:21  21:8  21:14 [37']    
 M.Vilinauskas, L.Miliauskis      
 2   Matas Vilinauskas 
 Lukas Miliauskis 
  ->    M.Mackevičius, S.Skurdauskas   3-a vieta
      [111] 17:05    R.Jokubaitis, D.Gudavičius
       R.Jokubaitis, D.Gudavičius   21:13  21:15 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Gedrimas, V.Šukys    
    [104] 16:15    J.Balsys, J.Zybartas  
     J.Balsys, J.Zybartas   21:13  21:19 [19']   5-a vieta
      [112] 17:05    M.Miliauskis, R.Krasauskas
     M.Miliauskis, R.Krasauskas     21:8  21:13 [17']
    [105] 16:40    M.Miliauskis, R.Krasauskas  
     M.Vilinauskas, L.Miliauskis   21:14  21:13 [21']  
         
         
       M.Gedrimas, V.Šukys   7-a vieta
     
       M.Vilinauskas, L.Miliauskis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Juknevičius, I.Račas    
   A.Juknevičius, I.Račas   ->    
     A.Juknevičius, I.Račas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [95] 15:50    A.Juknevičius, I.Račas
        21:18  21:18 [19']
   .    
    ->    
     I.Cirtautas, A.Radavičius  
   I.Cirtautas, A.Radavičius     ->  
   I.Cirtautas, A.Radavičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.