Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Bastilija, Tauragė . Nenustatyta,   
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Simas Novikas    Dėl 1-16 vietos        
 S.Novikas        
 32       ->        
   S.Novikas      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [57] 13:30    S.Novikas    
 9   Justinas Tomkevičius        21:12  21:16 [17']    
 J.Tomkevičius        
 24       ->        
  [45] 12:40    J.Žukauskas      
 25         21:13  21:6 [15']      
 J.Žukauskas        
 8   Justas Žukauskas    ->        
      [70] 14:15    S.Novikas  
 5   Deivydas Žilinskas          19:21  21:11  21:5 [30']  
 D.Žilinskas        
 28       ->        
  [46] 12:40    D.Žilinskas      
 21         21:12  21:12 [13']      
 N.Beitneris        
 12   Nojus Beitneris    ->        
    [58] 13:30    J.Maziliauskas    
 13   Domas Daugėla        21:14  19:21  21:13 [30']    
 D.Daugėla        
 20       ->        
  [47] 12:40    J.Maziliauskas      
 29         21:12  21:13 [19']      
 J.Maziliauskas        
 4   Jonas Maziliauskas    ->         1-a vieta
        [81] 15:05    S.Novikas
 3   Deividas Paškevičius            21:15  21:17 [21']
 D.Paškevičius        
 30       ->        
  [48] 12:40    D.Paškevičius      
 19   Simonas Duoba      21:10  21:9 [15']      
[39] 12:15    V.Zaicas        
 14   Vilius Zaicas    22:20  21:17 [21']        
    [59] 13:30    D.Paškevičius    
 11   Nojus Budrikas        21:10  21:14 [15']    
 N.Budrikas        
 22       ->        
  [49] 12:40    N.Budrikas      
 27         21:5  16:21  21:17 [37']      
 M.Grytė        
 6   Mykolas Grytė    ->        
      [71] 14:15    A.Valatka  
 7   Simas Kanapeckas          21:14  21:8 [16']  
 S.Kanapeckas        
 26       ->        
  [50] 12:40    S.Kanapeckas      
 23         21:18  21:9 [17']      
 J.Pocius        
 10   Justas Pocius    ->        
    [60] 13:30    A.Valatka    
 15   Mantas Šatkauskas        21:17  21:14 [19']    
[40] 12:15    E.Puidokas        
 18   Eimantas Puidokas    21:17  11:21  21:18 [32']      J.Maziliauskas   3-a vieta
  [51] 13:05    A.Valatka   [82] 15:05    D.Paškevičius
 31         21:6  21:12 [20']    D.Paškevičius   21:16  23:21 [25']
 A.Valatka        
 2   Augustas Valatka    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Žukauskas    
      [72] 14:15    D.Žilinskas  
       D.Žilinskas   21:15  21:17 [18']   5-a vieta
        [83] 15:05    S.Kanapeckas
       N.Budrikas     21:16  22:20 [20']
      [73] 14:15    S.Kanapeckas  
       S.Kanapeckas   21:16  21:11 [16']  
           
           
         J.Žukauskas   7-a vieta
       
         N.Budrikas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     J.Tomkevičius    
     J.Tomkevičius   ->    
      [74] 14:15    D.Daugėla  
     N.Beitneris     22:20  21:18 [21']  
    [61] 13:30    D.Daugėla    
     D.Daugėla   8:21  21:15  21:19 [27']     9-a vieta
        [84] 15:05    D.Daugėla
     V.Zaicas       21:19  10:21  21:19 [29']
    [62] 13:30    M.Grytė    
     M.Grytė   16:21  21:17  21:15 [34']    
      [75] 14:40    J.Pocius  
     J.Pocius     21:18  21:5 [16']  
    [63] 13:50    J.Pocius    
     E.Puidokas   21:6  21:8 [16']    
           
         J.Tomkevičius   11-a vieta
       
         M.Grytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       N.Beitneris   ->   13-a vieta
       
       V.Zaicas     ->
       
       E.Puidokas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         M.Šatkauskas
          ->
   S.Duoba      
   S.Duoba   ->      
     S.Duoba    
      ->    
   .      
    ->      
      [52] 13:05    M.Šatkauskas  
        21:19  25:23 [23']  
   .      
    ->      
     M.Šatkauskas    
   M.Šatkauskas     ->    
   M.Šatkauskas      
    ->     19-a vieta
         S.Duoba
         S.Duoba   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
JŪROS ŠVENTĖ – 2018
2018-07-28 10:00 2018-07-28 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug C 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.