Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Bastilija, Tauragė . Nenustatyta,   
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Evelina Karlikauskytė    Dėl 1-16 vietos        
 E.Karlikauskytė        
 32       ->        
  [11] 10:20    I.Baranauskaitė      
 17   Ivija Baranauskaitė      17:21  21:10  21:13 [28']      
[1] 10:00    I.Baranauskaitė        
 16   Saida Micevičiūtė    21:9  21:8 [13']        
    [21] 11:05    I.Baranauskaitė    
 9   Aistė Valantinaitė        21:12  21:6 [14']    
 A.Valantinaitė        
 24       ->        
  [8] 10:20    A.Valantinaitė      
 25         25:23  21:14 [26']      
 L.Aleknavičiūtė        
 8   Liepa Aleknavičiūtė    ->        
      [33] 11:50    I.Baranauskaitė  
 5   Oresta Ščerbakova          21:12  21:19 [19']  
 O.Ščerbakova        
 28       ->        
  [9] 10:20    O.Ščerbakova      
 21         21:15  21:19 [21']      
 V.Žilytė        
 12   Vakarė Žilytė    ->        
    [22] 11:05    M.Marcinkevičiūtė    
 13   Smiltė Mauragytė        21:18  10:21  21:19 [34']    
 S.Mauragytė        
 20       ->        
  [10] 10:20    M.Marcinkevičiūtė      
 29         21:7  21:10 [14']      
 M.Marcinkevičiūtė        
 4   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->         1-a vieta
        [41] 12:15    I.Baranauskaitė
 3   Minija Barauskaitė            22:20  21:14 [22']
 M.Barauskaitė        
 30       ->        
  [12] 10:20    M.Barauskaitė      
 19   Saulė Mackevičiūtė      21:3  21:7 [14']      
[2] 10:00    A.Ralytė        
 14   Aina Ralytė    21:2  21:4 [13']        
    [23] 11:05    M.Barauskaitė    
 11   Dangė Lygnugarytė        21:2  21:8 [14']    
 D.Lygnugarytė        
 22       ->        
  [13] 10:20    R.Vitkauskaitė      
 27         21:19  21:15 [27']      
 R.Vitkauskaitė        
 6   Rusnė Vitkauskaitė    ->        
      [34] 11:50    M.Barauskaitė  
 7   Kotryna Čyvaitė          21:17  21:5 [18']  
 K.Čyvaitė        
 26       ->        
  [18] 10:45    E.Ogurkis      
 23         21:17  21:16 [22']      
 E.Ogurkis        
 10   Emilija Ogurkis    ->        
    [24] 11:05    L.Leonavičiūtė    
 15   Fausta Gėdminaitė        21:15  21:16 [22']    
[3] 10:00    F.Gėdminaitė        
 18   Justė Linkutė    21:6  21:10 [16']      M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
  [19] 10:45    L.Leonavičiūtė   [42] 12:15    L.Leonavičiūtė
 31         21:12  21:14 [21']    L.Leonavičiūtė   21:18  21:11 [22']
 L.Leonavičiūtė        
 2   Liepa Leonavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Valantinaitė    
      [35] 11:50    O.Ščerbakova  
       O.Ščerbakova   21:17  21:10 [18']   5-a vieta
        [43] 12:15    O.Ščerbakova
       R.Vitkauskaitė     21:14  21:13 [19']
      [36] 11:50    E.Ogurkis  
       E.Ogurkis   21:9  21:12 [17']  
           
           
         A.Valantinaitė   7-a vieta
       
         R.Vitkauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Karlikauskytė      
    [25] 11:05    E.Karlikauskytė    
     L.Aleknavičiūtė   21:10  21:8 [15']    
      [37] 11:50    E.Karlikauskytė  
     V.Žilytė     21:17  21:12 [18']  
    [26] 11:05    V.Žilytė    
     S.Mauragytė   21:8  21:19 [19']     9-a vieta
        [44] 12:15    E.Karlikauskytė
     A.Ralytė       22:20  12:21  21:14 [28']
    [27] 11:30    A.Ralytė    
     D.Lygnugarytė   20:22  21:17  21:12 [42']    
      [38] 11:50    F.Gėdminaitė  
     K.Čyvaitė     21:13  21:16 [22']  
    [28] 11:30    F.Gėdminaitė    
     F.Gėdminaitė   21:14  21:14 [22']    
           
         V.Žilytė   11-a vieta
       
         A.Ralytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Aleknavičiūtė    
       
       S.Mauragytė   ->   13-a vieta
       
       D.Lygnugarytė     ->
       
       K.Čyvaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   S.Micevičiūtė      
   S.Micevičiūtė   ->      
     S.Micevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       S.Micevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [29] 11:30    J.Linkutė
          21:9  21:10 [18']
   S.Mackevičiūtė      
   S.Mackevičiūtė   ->      
     S.Mackevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [20] 10:45    J.Linkutė  
        21:11  21:15 [19']  
   .      
    ->      
     J.Linkutė    
   J.Linkutė     ->    
   J.Linkutė      
    ->     19-a vieta
         S.Mackevičiūtė
         S.Mackevičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.