Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Bastilija, Tauragė . Nenustatyta,   
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Simas Novikas ,   Simas Kanapeckas   Dėl 1-4 vietų    
[4] 10:00    S.Novikas, S.Kanapeckas    
 8   Simonas Duoba ,   Mantas Šatkauskas    21:7  21:3 [7']    
  [14] 10:45    S.Novikas, S.Kanapeckas  
 5   Domas Daugėla ,   Justas Žukauskas      21:17  20:22  21:15 [29']  
[5] 10:00    D.Paškevičius, J.Pocius    
 4   Deividas Paškevičius ,   Justas Pocius    21:14  21:15 [19']    1-a vieta
    [30] 11:30    S.Novikas, S.Kanapeckas
 3   Nojus Beitneris ,   Jonas Maziliauskas        22:24  21:17  21:13 [30']
[6] 10:00    N.Beitneris, J.Maziliauskas    
 6   Mykolas Grytė ,   Vilius Zaicas    21:8  21:10 [16']    
  [15] 10:45    A.Valatka, D.Žilinskas  
 7   Justinas Tomkevičius ,   Nojus Budrikas      21:11  21:12 [16']  
[7] 10:00    A.Valatka, D.Žilinskas    
 2   Augustas Valatka ,   Deivydas Žilinskas    21:11  21:6 [15']    
     
     D.Paškevičius, J.Pocius  3-a vieta
  [31] 11:30    D.Paškevičius, J.Pocius
   N.Beitneris, J.Maziliauskas   21:18  21:14 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Duoba, M.Šatkauskas    
  [16] 10:45    S.Duoba, M.Šatkauskas  
   D.Daugėla, J.Žukauskas   21:19  13:21  21:19 [31']  5-a vieta
    [32] 11:30    J.Tomkevičius, N.Budrikas
   M.Grytė, V.Zaicas     21:10  21:12 [17']
  [17] 10:45    J.Tomkevičius, N.Budrikas  
   J.Tomkevičius, N.Budrikas   16:21  21:19  21:6 [33']  
       
       
     D.Daugėla, J.Žukauskas  7-a vieta
   
     M.Grytė, V.Zaicas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
JŪROS ŠVENTĖ – 2018
2018-07-28 10:00 2018-07-28 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug C 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.