Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Bastilija, Tauragė . Nenustatyta,   
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Martyna Marija Marcinkevičiūtė ,   Minija Barauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[53] 13:05    M.Marcinkevičiūtė, M.Barauskaitė    
 8   Justė Linkutė ,   Smiltė Mauragytė    21:9  21:10 [16']    
  [66] 13:50    M.Marcinkevičiūtė, M.Barauskaitė  
 5   Saida Micevičiūtė ,   Rusnė Vitkauskaitė      21:6  21:5 [14']  
[54] 13:05    S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė    
 4   Liepa Aleknavičiūtė ,   Dangė Lygnugarytė    21:18  16:21  21:13 [36']    1-a vieta
    [78] 14:40    M.Marcinkevičiūtė, M.Barauskaitė
 3   Liepa Leonavičiūtė ,   Oresta Ščerbakova        21:16  21:12 [18']
[55] 13:05    L.Leonavičiūtė, O.Ščerbakova    
 6   Fausta Gėdminaitė ,   Aina Ralytė    21:11  21:16 [23']    
  [67] 13:50    E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė  
 7   Kotryna Čyvaitė ,   Saulė Mackevičiūtė      11:21  21:13  21:12 [33']  
[56] 13:05    E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė    
 2   Evelina Karlikauskytė ,   Aistė Valantinaitė    21:8  21:16 [17']    
     
     S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė  3-a vieta
  [79] 14:40    L.Leonavičiūtė, O.Ščerbakova
   L.Leonavičiūtė, O.Ščerbakova   21:13  21:13 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Linkutė, S.Mauragytė    
  [68] 13:50    L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė   21:18  21:18 [26']  5-a vieta
    [80] 14:40    F.Gėdminaitė, A.Ralytė
   F.Gėdminaitė, A.Ralytė     21:18  21:10 [24']
  [69] 14:15    F.Gėdminaitė, A.Ralytė  
   K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė   16:21  21:11  21:14 [34']  
       
       
     J.Linkutė, S.Mauragytė  7-a vieta
   
     K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.