Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [62] 14:15   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 9   Steponas Januška 
 Antanas Mizgiris 
    21:12  21:8 [21']    
[49] 13:20   S.Januška, A.Mizgiris      
 8   Vaidas Korolkovas 
 Vidas Martinkus 
  21:17  22:20 [27']      
    [79] 15:30   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
 5   Nidas Kijauskas 
 Marius Paulauskas 
      21:12  21:11 [22']  
 N.Kijauskas, M.Paulauskas      
 12       ->      
  [63] 14:15   R.Lavrukaitis, A.Slušnys    
 13         21:16  17:21  22:20 [42']    
 R.Lavrukaitis, A.Slušnys      
 4   Rimas Lavrukaitis 
 Arnoldas Slušnys 
  ->       1-a vieta
      [96] 16:25   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
        21:8  16:21  21:17 [44']
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 14       ->      
  [64] 14:15   L.Vaškevičius, V.Garmus    
 11         21:6  21:15 [23']    
 J.Gatelis, D.Kubilius      
 6   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  ->      
    [80] 15:30   L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Paulius Svideravičius 
 Mantas Zinkevičius 
      21:18  21:17 [30']  
[50] 13:20   P.Svideravičius, M.Zinkevičius      
 10   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  23:21  21:18 [30']      
  [65] 14:15   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 15         23:21  21:13 [25']    
 M.Stankevičius, A.Kordušas      
 2   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  ->    R.Lavrukaitis, A.Slušnys   3-a vieta
      [97] 16:50   M.Stankevičius, A.Kordušas
       M.Stankevičius, A.Kordušas   21:18  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Januška, A.Mizgiris    
    [81] 15:30   S.Januška, A.Mizgiris  
     N.Kijauskas, M.Paulauskas   21:17  21:12 [22']   5-a vieta
      [98] 16:50   S.Januška, A.Mizgiris
     J.Gatelis, D.Kubilius     21:14  17:21  21:17 [36']
    [82] 15:30   J.Gatelis, D.Kubilius  
     P.Svideravičius, M.Zinkevičius   21:14  21:16 [28']  
         
         
       N.Kijauskas, M.Paulauskas   7-a vieta
      [99] 16:50   N.Kijauskas, M.Paulauskas
       P.Svideravičius, M.Zinkevičius   21:17  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Korolkovas, V.Martinkus    
   V.Korolkovas, V.Martinkus   ->    
     V.Korolkovas, V.Martinkus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 14:15   V.Korolkovas, V.Martinkus
        21:10  21:12 [21']
   .    
    ->    
     E.Adakauskas, A.Umantas  
   E.Adakauskas, A.Umantas     ->  
   E.Adakauskas, A.Umantas    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.