Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [62] 14:15   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 9   Steponas Januška 
 Antanas Mizgiris 
    21:12  21:8 [21']    
[49] 13:20   S.Januška, A.Mizgiris      
 8   Vaidas Korolkovas 
 Vidas Martinkus 
  21:17  22:20 [27']      
    [79] 15:30   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
 5   Nidas Kijauskas 
 Marius Paulauskas 
      21:12  21:11 [22']  
 N.Kijauskas, M.Paulauskas      
 12       ->      
  [63] 14:15   R.Lavrukaitis, A.Slušnys    
 13         21:16  17:21  22:20 [42']    
 R.Lavrukaitis, A.Slušnys      
 4   Rimas Lavrukaitis 
 Arnoldas Slušnys 
  ->       1-a vieta
      [96] 16:25   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
        21:8  16:21  21:17 [44']
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 14       ->      
  [64] 14:15   L.Vaškevičius, V.Garmus    
 11         21:6  21:15 [23']    
 J.Gatelis, D.Kubilius      
 6   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  ->      
    [80] 15:30   L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Paulius Svideravičius 
 Mantas Zinkevičius 
      21:18  21:17 [30']  
[50] 13:20   P.Svideravičius, M.Zinkevičius      
 10   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  23:21  21:18 [30']      
  [65] 14:15   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 15         23:21  21:13 [25']    
 M.Stankevičius, A.Kordušas      
 2   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  ->    R.Lavrukaitis, A.Slušnys   3-a vieta
      [97] 16:50   M.Stankevičius, A.Kordušas
       M.Stankevičius, A.Kordušas   21:18  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Januška, A.Mizgiris    
    [81] 15:30   S.Januška, A.Mizgiris  
     N.Kijauskas, M.Paulauskas   21:17  21:12 [22']   5-a vieta
      [98] 16:50   S.Januška, A.Mizgiris
     J.Gatelis, D.Kubilius     21:14  17:21  21:17 [36']
    [82] 15:30   J.Gatelis, D.Kubilius  
     P.Svideravičius, M.Zinkevičius   21:14  21:16 [28']  
         
         
       N.Kijauskas, M.Paulauskas   7-a vieta
      [99] 16:50   N.Kijauskas, M.Paulauskas
       P.Svideravičius, M.Zinkevičius   21:17  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Korolkovas, V.Martinkus    
   V.Korolkovas, V.Martinkus   ->    
     V.Korolkovas, V.Martinkus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 14:15   V.Korolkovas, V.Martinkus
        21:10  21:12 [21']
   .    
    ->    
     E.Adakauskas, A.Umantas  
   E.Adakauskas, A.Umantas     ->  
   E.Adakauskas, A.Umantas    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.