Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
21
10
21
13
 29'
21
10
21
14
 23'
84/47
37
2
1
2 Zita Valancevičienė 
 Asta Bačkaitienė 
10
21
13
21
 29'
11
21
21
17
15
21
 39'
70/101
-31
0
3
3 Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
10
21
14
21
 23'
21
11
17
21
21
15
 39'
83/89
-6
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
19
21
15
21
 25'
22
24
21
19
21
19
 34'
98/104
-6
1
2
2 Regina Narijauskaitė 
 Judita Vadeikienė 
21
19
21
15
 25'
21
16
16
21
21
16
 42'
100/87
13
2
1
3 Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
24
22
19
21
19
21
 34'
16
21
21
16
16
21
 42'
115/122
-7
0
3



2018-04-14  
   1-a vieta
 1    Indrė Petrulaitienė,  Rasa Šulnienė  
[85] 15:55   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 4    Regina Narijauskaitė,  Judita Vadeikienė   21:15  21:6 [23']
   



2018-04-14  
   3-a vieta
 2    Živilė Šeškevičienė,  Laura Januškevičienė  
[86] 15:55   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė
 5    Sandra Čečkauskienė,  Ramunė Petrošienė   21:9  24:22 [26']
   



2018-04-14  
   5-a vieta
 3    Zita Valancevičienė,  Asta Bačkaitienė  
[87] 15:55   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė
 6    Jurgita Vaškelytė,  Sonata Zinkevičienė   21:16  21:18 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.