Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
21
10
21
13
 29'
21
10
21
14
 23'
84/47
37
2
1
2 Zita Valancevičienė 
 Asta Bačkaitienė 
10
21
13
21
 29'
11
21
21
17
15
21
 39'
70/101
-31
0
3
3 Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
10
21
14
21
 23'
21
11
17
21
21
15
 39'
83/89
-6
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
19
21
15
21
 25'
22
24
21
19
21
19
 34'
98/104
-6
1
2
2 Regina Narijauskaitė 
 Judita Vadeikienė 
21
19
21
15
 25'
21
16
16
21
21
16
 42'
100/87
13
2
1
3 Jurgita Vaškelytė 
 Sonata Zinkevičienė 
24
22
19
21
19
21
 34'
16
21
21
16
16
21
 42'
115/122
-7
0
3



2018-04-14  
   1-a vieta
 1    Indrė Petrulaitienė,  Rasa Šulnienė  
[85] 15:55   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 4    Regina Narijauskaitė,  Judita Vadeikienė   21:15  21:6 [23']
   



2018-04-14  
   3-a vieta
 2    Živilė Šeškevičienė,  Laura Januškevičienė  
[86] 15:55   Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė
 5    Sandra Čečkauskienė,  Ramunė Petrošienė   21:9  24:22 [26']
   



2018-04-14  
   5-a vieta
 3    Zita Valancevičienė,  Asta Bačkaitienė  
[87] 15:55   J.Vaškelytė, S.Zinkevičienė
 6    Jurgita Vaškelytė,  Sonata Zinkevičienė   21:16  21:18 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.