Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [14] 10:45   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Darius Kubilius 
 Asta Bačkaitienė 
    21:12  21:8 [22']    
[5] 10:00   M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė      
 8   Mantas Zinkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
  17:21  21:17  21:19 [37']      
    [25] 11:35   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
      15:21  21:4  21:17 [27']  
 V.Garmus, L.Januškevičienė      
 12       ->      
  [15] 10:45   A.Kordušas, S.Zinkevičienė    
 13         21:12  18:21  21:11 [32']    
 A.Kordušas, S.Zinkevičienė      
 4   Andrius Kordušas 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->       1-a vieta
      [34] 12:05   N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
        23:21  21:17 [28']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [16] 10:45   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 11   Marius Paulauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:15  21:19 [25']    
[6] 10:00   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 6   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  21:15  21:19 [23']      
    [26] 11:35   A.Slušnys, R.Petrošienė  
 7   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
      21:15  21:9 [22']  
[7] 10:20   J.Gatelis, Z.Valancevičienė      
 10   Jovitas Gatelis 
 Zita Valancevičienė 
  21:16  21:12 [26']      
  [17] 10:45   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė    
 15         21:19  21:6 [25']    
 M.Stankevičius, I.Petrulaitienė      
 2   Marijus Stankevičius 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->    A.Kordušas, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [35] 12:05   A.Kordušas, S.Zinkevičienė
       M.Stankevičius, I.Petrulaitienė   16:21  21:19  21:15 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė    
    [27] 11:35   V.Garmus, L.Januškevičienė  
     V.Garmus, L.Januškevičienė   21:8  21:10 [20']   5-a vieta
      [36] 12:05   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
     L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė     21:18  21:19 [32']
    [28] 11:35   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
     J.Gatelis, Z.Valancevičienė   21:19  17:21  21:17 [41']  
         
         
       M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   7-a vieta
      [37] 12:30   J.Gatelis, Z.Valancevičienė
       J.Gatelis, Z.Valancevičienė   21:12  21:13 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius, A.Bačkaitienė    
   D.Kubilius, A.Bačkaitienė   ->    
     D.Kubilius, A.Bačkaitienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [29] 11:35   V.Martinkus, J.Vadeikienė
        21:9  21:11 [20']
   M.Paulauskas, S.Čečkauskienė    
   M.Paulauskas, S.Čečkauskienė   ->    
    [18] 10:45   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
   V.Martinkus, J.Vadeikienė     21:8  16:21  21:13 [28']  
   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Paulauskas, S.Čečkauskienė
       M.Paulauskas, S.Čečkauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.