Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [14] 10:45   N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Darius Kubilius 
 Asta Bačkaitienė 
    21:12  21:8 [22']    
[5] 10:00   M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė      
 8   Mantas Zinkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
  17:21  21:17  21:19 [37']      
    [25] 11:35   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
      15:21  21:4  21:17 [27']  
 V.Garmus, L.Januškevičienė      
 12       ->      
  [15] 10:45   A.Kordušas, S.Zinkevičienė    
 13         21:12  18:21  21:11 [32']    
 A.Kordušas, S.Zinkevičienė      
 4   Andrius Kordušas 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->       1-a vieta
      [34] 12:05   N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
        23:21  21:17 [28']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [16] 10:45   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 11   Marius Paulauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:15  21:19 [25']    
[6] 10:00   A.Slušnys, R.Petrošienė      
 6   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  21:15  21:19 [23']      
    [26] 11:35   A.Slušnys, R.Petrošienė  
 7   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
      21:15  21:9 [22']  
[7] 10:20   J.Gatelis, Z.Valancevičienė      
 10   Jovitas Gatelis 
 Zita Valancevičienė 
  21:16  21:12 [26']      
  [17] 10:45   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė    
 15         21:19  21:6 [25']    
 M.Stankevičius, I.Petrulaitienė      
 2   Marijus Stankevičius 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->    A.Kordušas, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [35] 12:05   A.Kordušas, S.Zinkevičienė
       M.Stankevičius, I.Petrulaitienė   16:21  21:19  21:15 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė    
    [27] 11:35   V.Garmus, L.Januškevičienė  
     V.Garmus, L.Januškevičienė   21:8  21:10 [20']   5-a vieta
      [36] 12:05   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
     L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė     21:18  21:19 [32']
    [28] 11:35   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
     J.Gatelis, Z.Valancevičienė   21:19  17:21  21:17 [41']  
         
         
       M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   7-a vieta
      [37] 12:30   J.Gatelis, Z.Valancevičienė
       J.Gatelis, Z.Valancevičienė   21:12  21:13 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Kubilius, A.Bačkaitienė    
   D.Kubilius, A.Bačkaitienė   ->    
     D.Kubilius, A.Bačkaitienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [29] 11:35   V.Martinkus, J.Vadeikienė
        21:9  21:11 [20']
   M.Paulauskas, S.Čečkauskienė    
   M.Paulauskas, S.Čečkauskienė   ->    
    [18] 10:45   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
   V.Martinkus, J.Vadeikienė     21:8  16:21  21:13 [28']  
   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Paulauskas, S.Čečkauskienė
       M.Paulauskas, S.Čečkauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
JŪROS ŠVENTĖ – 2018
2018-07-28 10:00 2018-07-28 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug C 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.