Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-16 vietos        
 A.Rimkus        
 32       ->        
  [108] 17:15   R.Vizgirda      
 17   Gytis Celencevičius      13:21  21:19  21:18 [40']      
[100] 16:50   R.Vizgirda        
 16   Rytis Vizgirda    21:16  12:21  21:19 [35']        
    [122] 18:35   R.Vizgirda    
 9   Edmundas Mackevičius        19:21  21:18  21:13 [45']    
 E.Mackevičius        
 24       ->        
  [109] 17:40   V.Pilvinis      
 25         21:15  21:11 [23']      
 V.Pilvinis        
 8   Vidas Pilvinis    ->        
      [134] 19:25   S.Eibukas  
 5   Saulius Eibukas          21:15  18:21  21:15 [38']  
 S.Eibukas        
 28       ->        
  [110] 17:40   S.Eibukas      
 21         21:12  21:16 [18']      
 G.Kuginys        
 12   Gedas Kuginys    ->        
    [123] 18:35   S.Eibukas    
 13   Aivaras Miliauskas        17:21  21:17  21:17 [34']    
[101] 16:50   P.Žostautas        
 20   Paulius Žostautas    21:17  24:22 [39']        
  [111] 17:40   A.Vilčinskas      
 29         21:18  21:17 [28']      
 A.Vilčinskas        
 4   Audrius Vilčinskas    ->         1-a vieta
        [140] 19:50   S.Eibukas
 3   Gobinath Siva            21:17  20:22  21:19 [36']
 G.Siva        
 30       ->        
  [112] 17:40   G.Siva      
 19   Benas Šemeta      21:6  21:11 [23']      
[102] 16:50   B.Šemeta        
 14   Adomas Kovarskas    18:21  21:17  22:20 [40']        
    [124] 18:35   G.Siva    
 11   Ignas Lukoševičius        21:17  18:21  21:19 [35']    
 I.Lukoševičius        
 22       ->        
  [113] 17:40   M.Brazauskas      
 27         24:22  15:21  21:19 [36']      
 M.Brazauskas        
 6   Marius Brazauskas    ->        
      [135] 19:25   G.Siva  
 7   Juozas Adomaitis          21:17  21:6 [21']  
 J.Adomaitis        
 26       ->        
  [114] 17:40   J.Adomaitis      
 23         21:8  21:5 [15']      
 R.Dovydėnas        
 10   Ramūnas Dovydėnas    ->        
    [125] 18:35   J.Seniūnas    
 15   Jonas Seniūnas        19:21  21:15  22:20 [39']    
[103] 17:15   J.Seniūnas        
 18   Aidas Giedrikas    21:14  21:19 [28']      R.Vizgirda   3-a vieta
  [115] 18:05   J.Seniūnas   [141] 19:50   J.Seniūnas
 31         21:10  9:21  21:13 [30']    J.Seniūnas   21:12  9:21  21:17 [35']
 Č.Ramanauskas        
 2   Česlovas Ramanauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Pilvinis    
      [136] 19:25   V.Pilvinis  
       A.Vilčinskas   21:13  21:17 [26']   5-a vieta
        [142] 19:50   V.Pilvinis
       M.Brazauskas     9:21  21:17  21:15 [34']
      [137] 19:25   M.Brazauskas  
       J.Adomaitis   15:21  21:18  21:9 [35']  
           
           
         A.Vilčinskas   7-a vieta
       
         J.Adomaitis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Rimkus      
    [126] 18:35   A.Rimkus    
     E.Mackevičius   21:14  21:4 [20']    
      [138] 19:25   A.Rimkus  
     G.Kuginys     21:18  21:8 [25']  
    [127] 19:00   P.Žostautas    
     P.Žostautas   21:11  21:12 [26']     9-a vieta
        [143] 19:50   A.Rimkus
     B.Šemeta       21:13  12:21  21:13 [35']
    [128] 19:00   I.Lukoševičius    
     I.Lukoševičius   21:11  12:21  21:17 [29']    
      [139] 19:50   I.Lukoševičius  
     R.Dovydėnas     21:18  21:17 [21']  
    [129] 19:00   Č.Ramanauskas    
     Č.Ramanauskas   16:21  21:19  21:10 [34']    
           
         P.Žostautas   11-a vieta
       
         Č.Ramanauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Mackevičius    
       
       G.Kuginys   ->   13-a vieta
       
       B.Šemeta     ->
       
       R.Dovydėnas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Celencevičius      
   G.Celencevičius   ->      
     G.Celencevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [116] 18:05   A.Miliauskas  
        22:20  19:21  23:21 [50']  
   .      
    ->      
     A.Miliauskas    
   A.Miliauskas     ->    
   A.Miliauskas      
    ->       17-a vieta
        [130] 19:00   A.Giedrikas
          21:11  18:21  21:19 [33']
   A.Kovarskas      
   A.Kovarskas   ->      
     A.Kovarskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [117] 18:05   A.Giedrikas  
        16:21  21:10  21:19 [32']  
   .      
    ->      
     A.Giedrikas    
   A.Giedrikas     ->    
   A.Giedrikas      
    ->    G.Celencevičius   19-a vieta
       
         A.Kovarskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.