Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-16 vietos        
 A.Rimkus        
 32       ->        
  [108] 17:15   R.Vizgirda      
 17   Gytis Celencevičius      13:21  21:19  21:18 [40']      
[100] 16:50   R.Vizgirda        
 16   Rytis Vizgirda    21:16  12:21  21:19 [35']        
    [122] 18:35   R.Vizgirda    
 9   Edmundas Mackevičius        19:21  21:18  21:13 [45']    
 E.Mackevičius        
 24       ->        
  [109] 17:40   V.Pilvinis      
 25         21:15  21:11 [23']      
 V.Pilvinis        
 8   Vidas Pilvinis    ->        
      [134] 19:25   S.Eibukas  
 5   Saulius Eibukas          21:15  18:21  21:15 [38']  
 S.Eibukas        
 28       ->        
  [110] 17:40   S.Eibukas      
 21         21:12  21:16 [18']      
 G.Kuginys        
 12   Gedas Kuginys    ->        
    [123] 18:35   S.Eibukas    
 13   Aivaras Miliauskas        17:21  21:17  21:17 [34']    
[101] 16:50   P.Žostautas        
 20   Paulius Žostautas    21:17  24:22 [39']        
  [111] 17:40   A.Vilčinskas      
 29         21:18  21:17 [28']      
 A.Vilčinskas        
 4   Audrius Vilčinskas    ->         1-a vieta
        [140] 19:50   S.Eibukas
 3   Gobinath Siva            21:17  20:22  21:19 [36']
 G.Siva        
 30       ->        
  [112] 17:40   G.Siva      
 19   Benas Šemeta      21:6  21:11 [23']      
[102] 16:50   B.Šemeta        
 14   Adomas Kovarskas    18:21  21:17  22:20 [40']        
    [124] 18:35   G.Siva    
 11   Ignas Lukoševičius        21:17  18:21  21:19 [35']    
 I.Lukoševičius        
 22       ->        
  [113] 17:40   M.Brazauskas      
 27         24:22  15:21  21:19 [36']      
 M.Brazauskas        
 6   Marius Brazauskas    ->        
      [135] 19:25   G.Siva  
 7   Juozas Adomaitis          21:17  21:6 [21']  
 J.Adomaitis        
 26       ->        
  [114] 17:40   J.Adomaitis      
 23         21:8  21:5 [15']      
 R.Dovydėnas        
 10   Ramūnas Dovydėnas    ->        
    [125] 18:35   J.Seniūnas    
 15   Jonas Seniūnas        19:21  21:15  22:20 [39']    
[103] 17:15   J.Seniūnas        
 18   Aidas Giedrikas    21:14  21:19 [28']      R.Vizgirda   3-a vieta
  [115] 18:05   J.Seniūnas   [141] 19:50   J.Seniūnas
 31         21:10  9:21  21:13 [30']    J.Seniūnas   21:12  9:21  21:17 [35']
 Č.Ramanauskas        
 2   Česlovas Ramanauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Pilvinis    
      [136] 19:25   V.Pilvinis  
       A.Vilčinskas   21:13  21:17 [26']   5-a vieta
        [142] 19:50   V.Pilvinis
       M.Brazauskas     9:21  21:17  21:15 [34']
      [137] 19:25   M.Brazauskas  
       J.Adomaitis   15:21  21:18  21:9 [35']  
           
           
         A.Vilčinskas   7-a vieta
       
         J.Adomaitis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Rimkus      
    [126] 18:35   A.Rimkus    
     E.Mackevičius   21:14  21:4 [20']    
      [138] 19:25   A.Rimkus  
     G.Kuginys     21:18  21:8 [25']  
    [127] 19:00   P.Žostautas    
     P.Žostautas   21:11  21:12 [26']     9-a vieta
        [143] 19:50   A.Rimkus
     B.Šemeta       21:13  12:21  21:13 [35']
    [128] 19:00   I.Lukoševičius    
     I.Lukoševičius   21:11  12:21  21:17 [29']    
      [139] 19:50   I.Lukoševičius  
     R.Dovydėnas     21:18  21:17 [21']  
    [129] 19:00   Č.Ramanauskas    
     Č.Ramanauskas   16:21  21:19  21:10 [34']    
           
         P.Žostautas   11-a vieta
       
         Č.Ramanauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Mackevičius    
       
       G.Kuginys   ->   13-a vieta
       
       B.Šemeta     ->
       
       R.Dovydėnas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Celencevičius      
   G.Celencevičius   ->      
     G.Celencevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [116] 18:05   A.Miliauskas  
        22:20  19:21  23:21 [50']  
   .      
    ->      
     A.Miliauskas    
   A.Miliauskas     ->    
   A.Miliauskas      
    ->       17-a vieta
        [130] 19:00   A.Giedrikas
          21:11  18:21  21:19 [33']
   A.Kovarskas      
   A.Kovarskas   ->      
     A.Kovarskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [117] 18:05   A.Giedrikas  
        16:21  21:10  21:19 [32']  
   .      
    ->      
     A.Giedrikas    
   A.Giedrikas     ->    
   A.Giedrikas      
    ->    G.Celencevičius   19-a vieta
       
         A.Kovarskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
JŪROS ŠVENTĖ – 2018
2018-07-28 10:00 2018-07-28 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug C 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.