Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Tomas Lukoševičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
[41] 12:30   T.Lukoševičius, Ž.Tamošiūnas      
 16   Giedrius Strumila 
 Vytautas Valaitis 
  21:15  21:18 [25']      
  [54] 13:20   J.Adomaitis, A.Mockus    
 9   Ignas Lukoševičius 
 Vilimas Šimkus 
    16:21  24:22  21:11 [37']    
[42] 12:30   J.Adomaitis, A.Mockus      
 8   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
  21:18  21:15 [22']      
    [71] 14:40   G.Siva, R.Vizgirda  
 5   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      14:21  23:21  21:14 [37']  
[43] 12:55   A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 12   Aidas Giedrikas 
 Gedas Kuginys 
  21:5  21:14 [18']      
  [55] 13:45   G.Siva, R.Vizgirda    
 13   Aivaras Miliauskas 
 Žanas Ramonas 
    21:19  21:13 [27']    
[44] 12:55   G.Siva, R.Vizgirda      
 4   Gobinath Siva 
 Rytis Vizgirda 
  21:8  21:16 [24']       1-a vieta
      [88] 15:55   G.Siva, R.Vizgirda
 3   Marius Augustaitis 
 Saulius Eibukas 
        22:24  22:20  21:14 [39']
[45] 12:55   M.Augustaitis, S.Eibukas      
 14   Egidijus Litvinskas 
 Vitalijus Kemežys 
  21:18  21:17 [25']      
  [56] 13:45   E.Peleckis, G.Vaičiulis    
 11   Adomas Kovarskas 
 Ramūnas Dovydėnas 
    17:21  21:18  21:15 [33']    
[46] 12:55   E.Peleckis, G.Vaičiulis      
 6   Egidijus Peleckis 
 Gabrielius Vaičiulis 
  21:12  21:12 [25']      
    [72] 14:40   K.Jucys, V.Stončius  
 7   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
      21:18  21:14 [25']  
[47] 12:55   K.Jucys, V.Stončius      
 10   Robertas Giedraitis 
 Mindaugas Dobilas 
  21:12  21:12 [18']      
  [57] 13:45   K.Jucys, V.Stončius    
 15   Edmundas Mackevičius 
 Paulius Žostautas 
    21:17  21:16 [28']    
[48] 12:55   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas      
 2   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
  21:19  21:7 [26']    J.Adomaitis, A.Mockus   3-a vieta
      [89] 15:55   E.Peleckis, G.Vaičiulis
       E.Peleckis, G.Vaičiulis   21:18  14:21  22:20 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Lukoševičius, Ž.Tamošiūnas    
    [73] 15:05   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   14:21  21:15  21:16 [34']   5-a vieta
      [90] 15:55   M.Augustaitis, S.Eibukas
     M.Augustaitis, S.Eibukas     21:11  16:21  21:7 [33']
    [74] 15:05   M.Augustaitis, S.Eibukas  
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   17:21  21:14  21:13 [37']  
         
         
       T.Lukoševičius, Ž.Tamošiūnas   7-a vieta
      [91] 16:25   T.Lukoševičius, Ž.Tamošiūnas
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   21:19  14:21  21:15 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Strumila, V.Valaitis      
  [58] 13:45   I.Lukoševičius, V.Šimkus    
   I.Lukoševičius, V.Šimkus   22:20  21:10 [22']    
    [75] 15:05   I.Lukoševičius, V.Šimkus  
   A.Giedrikas, G.Kuginys     21:16  21:19 [25']  
  [59] 13:45   A.Giedrikas, G.Kuginys    
   A.Miliauskas, Ž.Ramonas   21:15  21:19 [22']     9-a vieta
      [92] 16:25   I.Lukoševičius, V.Šimkus
   E.Litvinskas, V.Kemežys       21:17  21:19 [31']
  [60] 13:45   A.Kovarskas, R.Dovydėnas    
   A.Kovarskas, R.Dovydėnas   21:14  21:15 [25']    
    [76] 15:05   E.Mackevičius, P.Žostautas  
   R.Giedraitis, M.Dobilas     23:21  21:18 [33']  
  [61] 14:15   E.Mackevičius, P.Žostautas    
   E.Mackevičius, P.Žostautas   23:21  24:22 [30']    
         
       A.Giedrikas, G.Kuginys   11-a vieta
      [93] 16:25   A.Giedrikas, G.Kuginys
       A.Kovarskas, R.Dovydėnas   21:19  21:17 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Strumila, V.Valaitis    
    [77] 15:05   A.Miliauskas, Ž.Ramonas  
     A.Miliauskas, Ž.Ramonas   21:17  23:21 [26']   13-a vieta
      [94] 16:25   R.Giedraitis, M.Dobilas
     E.Litvinskas, V.Kemežys     21:16  21:15 [24']
    [78] 15:05   R.Giedraitis, M.Dobilas  
     R.Giedraitis, M.Dobilas   21:16  21:15 [23']  
         
         
       G.Strumila, V.Valaitis   15-a vieta
      [95] 16:25   E.Litvinskas, V.Kemežys
       E.Litvinskas, V.Kemežys   21:17  16:21  21:19 [37']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.