Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Birutė Baranauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
21
7
21
9
 20'
21
11
21
6
 24'
84/33
51
2
1
2 Kristina Poškutė 
 Milda Gumbrevičiūtė 
7
21
9
21
 20'
13
21
12
21
 23'
41/84
-43
0
3
3 Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
11
21
6
21
 24'
21
13
21
12
 23'
59/67
-8
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
21
4
21
8
 19'
42/12
30
1
1
2 Monika Žiūkaitė 
 Irena Peleckienė 
4
21
8
21
 19'
12/42
-30
0
2



2018-04-14  
   1-a vieta
 1    Birutė Baranauskaitė,  Jolanta Treinytė  
[83] 15:30   J.Bazytė, A.Montvydaitė
 2    Jurgita Bazytė,  Aušra Montvydaitė   21:17  21:18 [28']
   



2018-04-14  
   3-a vieta
 4    Monika Žiūkaitė,  Irena Peleckienė  
[84] 15:30   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė
 5    Justė Kazakauskaitė,  Vaida Žitlinskaitė   21:15  10:21  21:19 [32']
   



 
   5-a vieta
 3    Kristina Poškutė,  Milda Gumbrevičiūtė  
 K.Poškutė, M.Gumbrevičiūtė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.